» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja z OK Services

Chorwacja z OK Services

Strona: 1

Autor Treść
Iga
Gość
Witam:)i pozdrawiam wszystkich wczasowiczów OK Services
w zeszłym roku byłam z nimi w Olimpic Beach ( pełne zadowolenie) apartamenty Ermis
w tym roku Chorwacja z Ok- Novi Vindolski apartamenty Matylda ( jeśli ktoś był to proszę o jakieś podpowiedzi i ogólny zarys pokoi,miejscowości ,gdzie warto pójść ,co zwiedzić :)
IP: 82.160.174.101
KRZYCH
Gość
Właśnie wróciliśmy z Opatiji,wyjazd organizowało to biuro.Nigdy więcej z nimi:-informacja o miejscu wyjazdu została w ostatniej chwili zmieniona,część pasażerów oczekiwała bez powiadomienia ze strony organizatora w innym miejscu,kierowca czekał też na przedstawiciela biura,ale się nie doczekał!Z Wrocławia zostaliśmy przewiezieni do Gliwic,tam przesiadka i dojazd do Bielska przez różne miejscowości Śląska by zebrać resztę pasażerów i po ponad 5-ciu godzinach nastąpił właściwy wyjazd ,który trwał ok 12 godzin.PO przybyciu na miejsce jeszcze tylko tylko 6 godzin koczowania z bagażami w hotelu i jego okolicach nim zostaliśmy wpuszczeni do pokojów-KOSZMAR!Powrót-niemożność dowiedzenia się o której godzinie odjazd bo to ustalają panowie kierowcy a nie biuro .więc opuszczenie pokoju i koczowanie jak wyżej-7 godzin.W trakcie jazdy okazało że nie jedziemy trasą jak poprzednio
i jak wszyscy normalni jadą ale okrężną ,dłuższą przez Węgry-ponad 15godz(i to tylko do Bielska)A potem rozwożenie jak wyżej!Nie wytrzymałem i wysiadłem w Bielsku!
Wożenie nas m innymi po górach Słowacji bocznymi,krętymi drogami(67km w ciągu 3godzin)panowie kierowcy tłumaczyli poleceniem biura(brak opłat? nie wiem nie, znam się)A więc uwaga na "OK SERVICES"-ja nigdy więcej!!!
IP: 178.37.19.146
Julita
Gość
Nie słuchaj tego co ci napisała pierwza osoba ,bo ja byłem w apartamentach matylda i było świetnie;)
IP: 79.186.121.19
Użytkownik
Posty: 1
Cześć Krzychu,pocieszę cię od bielska jechaliśmy tak samo jak do czyli w promocji darmowa wycieczka dookoła górnego śląska,różnica polegała na tym że autobus jechał do wrocka.Ale mam jeszcze inne spostrzeżenia,Przede wszystkim panujący "aromat"(czytaj fetor)wydobywający się z toalety a także płyn zalegający na podłodze tego pomieszczenia,w każdym bądź razie skorzystanie z tego przybytku nie należało do przyjemnych.Kolejna sprawa zafundowana przez kierowce jazda ekstremalna po bezdrożach słowacji i o mały włos nie spowodowanie wypadku czołowego.A teraz z innej beczki,plaż w tym wydaniu kilometry betonu,jak na lotnisku,nie piaskowa,nie żwirowa,lecz beton.Jechaliśmy ze znajomymi o czym biuro było poinformowane i co,nic dobrze że byliśmy zakwaterowani w tym samym skrzydle.Reasumując wyleczyłem się z chorwacji i jazd autobusem przynajmniej na jakiś czas
IP: 78.8.44.123
Olivia
Gość
Jeśli chodzi o koczowanie z bagażami to tak zawsze jest, że czeka się jak poprzednia grupa wykwateruje się i posprzątają pokoje i nie ma co się dziwić, zawsze można sobie zorganizować czas do zakwaterowania póść na spacer czy coś zjeść i szybko czas mija ale jak ktoś nie potrafi to już trudno to później narzeka. A jeśli chodzi o toaletę w autokarze to przeciesz sami turyści z niej korzystają jak nie potrafią korzystać na postoju. Sama byłam świadkiem jak zatrzymalismy się na postoju, gdzie w dodatku były bezpłatne toalety a niektórzy poszli do toalety w autokarze a później się każdy dziwi, że śmierdzi.
IP: 87.105.133.201
Krzych
Gość
Jeżeli zaraz kiedy wsiadamy wszyscy chcą do WC to wybaczcie. Przecież kierowcy stają co 2, 3 godziny. Ale oczywiście niektórzy jeszcze dupy nie posadzą już piją. A potem śmierdzi to wina OK. Pozdrwiam
IP: 87.206.108.86
jozef
Gość
Byłem z OK już trzy razy i zawsze bylo fajnie.
IP: 87.206.108.86
Aro
Gość
A Ja byłem raz i już NIGDY WIĘCEJ !!!
IP: 89.25.132.241
ula
Gość
proszę o opinię na temat wyjazdu z tym biurem do Chorwacji, interesują mnie ogólne warunki, jak wyglądają pokoje , czy mają balkony oraz jakie jest jedzenie. Pytanie do Aro - dlaczego nigdy więcej?
IP: 83.10.249.45
kika
Gość
Zapisałam się do Chorwacji na wycieczkę objazdową ,,jak marzenie,, i zaczynam się trochę niepokoić po przeczytaniu niektórych wypowiedzi może coś optymistycznego.Pozdrawiam
IP: 178.217.218.221
RENA
Gość
Bylam z tym biurem dwa razy,w tym roku jadę znów,a Chorwację planuję w przyszłym roku,oczywiście z OK SERVICES.Ja mam dobre zdanie o tym biurze i spedzam super wakacje......:)
IP: 89.73.92.16
iza
Gość
Do Kika
Ja też wybieram się z OK do Chorwacji w tym roku na wycieczkę "jak marzenie". W jakim jedziesz terminie i skąd?
IP: 89.73.222.24
Ania
Gość
Jedziemy w tym roku 26.07 z Pabianic ktoś na ten turnus się wybiera? Co na temat apartamentów matilda jaka szansa że będą te 80 m odmorza a nie 800 m ? Jak pokoje ? Czy jest mozliwość kupienia klimatyzacji wentylatora?
IP: 83.5.75.187
Ewa
Gość
Wróciłam pare dni temu z Novi Vinodolski, apartamenty Visna. Jedynym minusem była odległość od centrum, ok 20 minut spacerkiem, z górki, gorzej z powrotem - pod górke, to samo z dojściem do morza - 5 minut z górki, ale powrót pod górke już 15 minut ( z dwójką dzieci - jedno w wózku - troche upierdliwe w upale ale dało się znieść ;) ). Z samego wyjazdu jesteśmy bardzo zadowoleni, mieliśmy dwa pokoje, kuchnię, łazienkę, taras, balkon, praktycznie piętro domu dla nas 4. Klimatyzacja w dużym pokoju. Przyjazd z polski do chorwacji ok godz. 8. Bagaże zostawia się w hotelu Lisanj a ok 12 - 14 przyjeżdżali po nas gospodarze apartamentów, którzy zawozili nas na miejsce, ostatniego dnia rano zwozili do hotelu, bagaże zostawały w przechowalni tylko dla naszej grupy, ok 19 wyjazd do Polski. Jeśli ktoś potrzebowałby jakiś informacji to odpowiem. Dużo naczytałam się na forum (różnych) negatywnych opinii ale jak dla mnie nie dałabym sobie powiedzieć złego słowa na te wakacje, szczególnie za taką cenę :)
IP: 95.160.155.136
Joanna
Gość
Do Ewy : myślę o wyborze apartamentów Visna, też z 2 dzieci. Ogólnie polecasz? czy można róznie trafić? a jak samo miasteczko? i plaża? pozdrawiam
IP: 91.192.0.34
benia
Gość
czy był ktoś w villi dalmacija?i jak z cenami na chorwacji? i czy opłaca sie wymieniac euro na kuny w chorwacji?
IP: 89.78.209.212
andzia115a
Gość
Witam,
a jakie ceny w Novi Vinodolski ? Ile kosztuje obiad w knajpce taki zwykły jedno daniowy? Ile piwo? I w ogóle ile zabraliście euro jedziemy w 2 os dorosłe i 10 letnie dziecko. I czy był ktoś w apartamentach Matilda?
IP: 83.22.190.207
ewa
Gość
Polecam, My mieliśmy apartament świetny, inni też nie narzekali, snadard wysoki, szczególnie za taką cenę. Miasteczko jest ładne, nie duże, można pozwiedzać (kościół, wieża kościoła, galeria, muzeum, jakies pozostałości budowli Frankopanów - nie zwiedzałyśmy ale zajrzayśmy w te miejsca), można odpocząć w knajpkach, na miejscu dla dzieci jest np. trampolina ( 10 kun za 5 minut), w wodzie "plac zabaw" nie wiem za ile bo dzieci za małe były, na plaży też trampolina, huśtawki, zjeżdżalnie, boisko do siatkówki plażowej itp. Dzieci trzeba pilnować przy drogach, bo jeśli jest chodnik to często parkuja na nim samochody i trzeba iść drogą, ale kierowcy jeździli powoli - pewnie przyzwyczajeni, jedynie raz przejechałby nas polak. Plaża kamienista, miejscami żwirowa lub betonowa z wejściem po schodkach do morza, ale z dziećmi polecam kamienistą plażę dalej od centrum, zejścia łagodniejsze, mniej osób, mniej żyjątek. Zejścia po schodach do raczej głębokiem miejscami wody i śliskie. Wymieniałyśmy euro na kuny na miejscu w miarę potrzeby, można płacić kartą ale przelicznik zależy od banku. W małych sklepikach i knajpach przyjmują euro, w większych sjklepach tylko kuny.
Ceny tak z pamięci:
Piwo w knajpie małe ok. 12 kun,
Karlovacko 2 l w Konzumie 25 kun
Ożujsko 0,5l w Konzumie ok. 8 kun
Lody 5 kun wielka gałka w lodziarniach
Marlboro czerwone 23 kuny
L&M niebieskie 18 kun
W markecie spożywcze rzeczy ok 10 - 20 % więcej niż u nas.
Obiady różnie, od ok 60 - 70 kun za np. "plaskawicę" z frytkami
120 kun stek z frytkami, talerz dla dwojga ( 4 rodzaje mięs x 2 + duuużo frytek) 160 kun,
kawa od ok. 6 kun, woda w knajpie w mieśccie 8 - 10 kun, porcja ogórków w knajpie (miska) 8 kun, sałatki 15-20 kun
Porcje jak dla nas były ogromne, naogół jadłyśmy po połowie a nie należymy do odchudzających się ;)
Bez oszczędzania, z pamiątkami i różnymi zakupami dla dzieci wydałyśmy ok. 900 na 4 osoby (jechałyśmy bez wyżywienia).
IP: 188.146.250.136
ewa
Gość
Dodam, że byłyśmy w drugiej połowie czerwca, więc teoretycznie przed sezonem, nie wiem czy w sezonie nie jest drożej.
Na miejscu można kupić buty do wody za ok. 70 kun, kapelusze od 80 kun, W centrum jest duża drogeria (coś jak nasz Rossmann), apteka, Konzum (spożywczy market), przy wjeździe do miasta, obok portu jachtowego jest lidl, 700 m dalej w stronę Bribiru Plodine i jakiś jeszcze market gdzie można zrobić tańsze spożywcze zakupy, w centrum jet przystanek autobusowy z którego można pojechać np. do Crikvenicy, "postój taksówek" jest w tym samym miejscu, ale miejscowi mówili że taksówka przyjeżdża z Crikvenicy (ok 15 km jak sie nie mylę) więc nie mam pojęcia ile może kosztować - nikt nie miał odwagi sprawdzić ;). Knjpek jest dużo, jest w czym wybierać,są i pizzerie i "gospody". W hotelu Lisanj jest Wifi ogólnodostępne, w paru knajpkach w centrum też.
Pieiądze wymieniają w informacjach turystycznych, kantorach, bankach, w hotelu ( z prowizją). W hotelu można płacić tylko kunami.
IP: 188.146.250.136
ewa
Gość
Proszę pamiętać o jakiś środkach na komary, gryzły okropnie, dzieciom po ugryzieniach pare dni zostały bąble (jak pryszcze) i swędziały, nasz środek dla dzieci (chyba ziaja) nie działał wogóle, gospodarze polecili nam Raid do kontaktu i to działało. Kosztowało ok 65 kun za zestaw startowy w drogerii w centrum.
IP: 46.204.101.145
andzia115a
Gość
Dziękuje Ewo za obszerną odpowiedź na pewno dałaś cenne wskazówki które nam się przydadza dziś zaczynamy strasznie gorąco :) Apartament bomba bardzo ładny i duży dalekawo do plaży chociaz jeszcze nie zbadaliśmy dobrze terenu to może złą drogą szliśmy :)
IP: 83.27.90.107

Strona: 1

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja z OK Services

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij