» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » REJS PO NILU

REJS PO NILU

            Egipt wycieczki last minute Opinie o hotelach w Egipcie

Strona: < 1 2

Autor Treść
Marta
Gość
Widzę, że z Eximem wyjazdy są ok. Mój rejs -"Błękit Nilu" też organizowany był przez biuro EXIM TOURS-wszystko było beż zarzutu. Zacznę od tego, że wszędzie warunki były B.dobre. W Marsa Alam wygodny hotel Cataract. Po Nilu płynęliśmy statkiem Carnival a w Asuanie mieszkaliśmy w Hotelu Pyramisa (hotel na wyspie). Wszystkie 5* wersja all. W Asuanie 5* o standardzie europejskim. Wszędzie było czysto, nawet bardzo czysto. Statek nie ustępował innym, którymi podróżowali Niemcy czy Brytyjczycy. Basen faktycznie niewielki, okrągły o promieniu może 5m. Ale to w końcu statek, wymiarów olimpijskich się nie spodziewałam. Najważniejsze, że był czysty. Tak samo jak u Sakuraby na statku alkohol podawano od 12.Może to taki lokalny zwyczaj :-).
Przede wszystkim przewodnicy byli SUPER. Transport z lotniska i zakwaterowanie obsługiwał inny przewodnik, nie ten, który opiekował się nami podczas rejsu. Obaj wykazali się profesjonalizmem, uprzejmością i dobrą znajomością j. polskiego.
Wyjazd zaliczam do Bardzo udanych. Mogę polecić. Z Exim Tourem jest to mój 2 wyjazd. Poprzednio byłam 6 lat temu. Też byłam zadowolona.
IP: 83.4.36.149
Mariusz K
Gość
Byłem z Triadą w Egipcie (7+7 - rejs po Nilu)w terminie 01 - 15.07.2011. Miałem wprawdzie rezerwację imprezy "Egipt w pigułce" (bardzo chciałem zwiedzić Kair i Gizę), ale ze względu na niską frekwencję impreza ta została odwołana. Po otrzymaniu tej informacji (tydzień przed planowanym wyjazdem) wściekłem się bardzo. Po skontaktowaniu się z Triadą oddział w Gdyni jeszcze bardziej wzrosło mi ciśnienie. Ale.... biuro Triada stanęło - w mojej ocenie - na wysokości zadania oferując mi alternatywną wycieczkę (rejs po Nilu)na pięknym statku Albatros (Granada)i w ramach rekompensaty all inclusive w czasie rejsu. Zaznaczam że nic nie musiałem dopłacać. Przyjąłem tą ofertę z pewną rezerwą. Jednak Rejs po Nilu okazał się wspaniały. Statek piękny. Warunki noclegowe i wyżywienie na najwyższym poziomie. Naprawdę nie mam się do czego czepić. A najważniejsze - Pilot. Pan Krzysztof Dymkowski. To człowiek nie tylko obdarzony pasją, ale posiadający olbrzymią wiedzę historyczną i archeologiczną dotyczącą starożytnego i dzisiejszego Egiptu. Opiekował się naszą grupą należycie i z wszelką starannością. Zawsze mogłem na Pana Krzysztofa liczyć. Był miły uśmiechnięty i chętny do pomocy. Dziękuję Triadzie na ten wyjazd. Szczególne podziękowanie kieruję do Pana Krzysztofa Dymkowskiego za tak wspaniale i profesjonalnie przeprowadzoną imprezę.
IP: 62.108.168.193
Hanka
Gość
płynę w następnym roku na wycieczkę statkiem o nazwie albatros granada, czy jest ktoś, kto orientuje się, czy na tym statku są kabiny trzyosobowe?
IP: 79.186.119.158
Benia
Gość
Witam,na statku są kabiny trzy osobowe duze i bardzo wygodne.pozdrawiam
IP: 81.190.191.149
:) La
Gość
Ja również pływałam po Nilu, tyle, że byłam na wycieczce fakultatywnej z alfa staru. 5 dni, 4 noce. Statek 5 gwiazdek, 3 posiłki dziennie, od Luxoru aż po Asuan. Fantastyczna przygoda, a sam rejs nawet nie taki drogi, aczkolwiek moim zdaniem wart każdych pieniędzy! Jeżeli ktoś się zastanawia to polecam, jak się nie popłynie to później można tylko żałować!
IP: 95.160.122.226
arabic
Gość
Mogę z całą odpowiedzialnością potwierdzić opinię o pilocie Krzysztofie Dymkowkim! To pasjonat, który wkłada serce w przekazanie swojej wiedzy turystom! MIły, kompetentny, z nim bezpiecznie wśród Arabów (nawija po arabsku niezgorzej jak miejscowi :) Swój rejs odbyłem w połowie listopada z Skyclub, i miałem to szczeście ttrafić do jego grupy. Druga przewodniczka p.Magda też była ok,ale dla p.Krzysia full respect!
IP: 217.153.88.181
Hanka
Gość
wczytuję się w wiadomości i zaczyna narastać mi obawa.
przed czym?
rozruchy, zamieszki, pistolety i tak dalej?
nie ma, mam nadzieję, jakiś większych niezaplanowanych przygód? ;-)
IP: 83.29.119.112
:)La
Gość
Też czytałam, że coś tam się dzieje, ale rozmawiałam zarówno z pracownikami jak i znajomymi, którzy całkiem niedawno w Egipcie odpoczywali. Turyści są bezpieczni, w kurortach cisza i spokój. Pamiętam jakiś czas temu wszyscy się tak bardzo bali lecieć do tego Egiptu, bo takie rzeczy się działy w Kairze. A moja siostra wtedy właśnie tam byłą w Sharm i mówiła, że czasami cisza i spokój jej aż przeszkadzały. Także bez obaw można lecieć. Ja lecę niebawem, na sylwestra!
IP: 31.11.216.207
Hanka
Gość
sylwester w takim kraju? marzenie!
czekam na relacje, ja mam zaplanowane na przedwiośnie, tu chlapa i zimno a ja będę się wygrzewać na piaseczku.
IP: 83.5.84.180
andrzejewski
Gość
Hej! Chciałabym zapytać jak wygląda taka wycieczka faktycznie. Czy statki są czyste? Czy faktycznie zwiedza sie mnóstwo ciekawych miejsc? czy jedzenie na statkach jest świeże? Planuję podróż z alfa starem bo mają ciekawą ofertę, ale wolę wcześniej zapytać kogoś kto był. W katalogu u nich wszystko prezentuje się pięknie, może ktoś mi może odpowiedzieć na moje pytania?
IP: 81.219.189.145
:) La
Gość
Pływałam po Nilu i powiem szczerze, zależy na jaki statek trafisz. Ja będąc na wakacjach z alfastarem trafiłam na statek bardzo czysty. Łazienki były wysprzątane, restauracja była super urządzona i ogólnie sprawiał wrażenie bardzo zadbanego. Myślę, że nie ma co narzekać, dla mnie najważniejsze zawsze było to żeby jak najwięcej zobaczyć. No i towarzystwo też się liczy.
IP: 178.235.208.160
Agnieszka
Gość
Wykupiłam dwa dni temu rejs po Nilu od A do Z 29-08-2012r z Alfa Starem. Po dzisiejszych wiadomościach w radiu jestem załamana ( aby zrezygnować z wycieczek, bo jest niebezpiecznie). Czy ktoś z tamtąd wrócił i coś powie na ten temat?
IP: 31.6.140.42
Użytkownik
Posty: 3
sytuacja jest normalna , wszystkie wycieczki odbywają się normalnie zgodnie z planem , wczoraj wrócili turyści z Kairu , porzedwczoraj z Petry i Jerozolimy . Aatak był na środkowo połnocnym Synaju , a Luxor i Asuan nie leża na Synaju :))
nie siejcie paniki !
IP: 196.204.149.183
Remek
Gość
szukam najlepszego , profesjonalnego Pana Krzysztofa Dymkowskiego . Niestety Triada biuro podruzy juz nie istnieje. Prosze o pomoc lub informacje gdzie Pan Krzysztof Dymkowski teraz pracoje , w jakim biurze podrozy ??? Bo chcialbym sie z moimy przyjaciulmami znowu na Rejs po Nilu wybrac i Pan Krzysztof Dymkowski jest wtym najlepszym przewodnikiem , jesli o to chodzi ;-) Pozdrawiam i dziekuje.
IP: 92.224.179.183
Waleria
Gość
W marcu byłysmy na rejsie po Nilu. Trasa Luksor - Assuan. Cos pieknego! Ciepło, ale bez upałów. Dolina Królów, o krórej niesamowitych temperaturach tyle słyszałam, nie poraziła nas upałem.Najbardziej śmieszyły nas stroje egipskich dzieci - wełniany golf, a do tego kożuszek. My oczywiscie na letniaka. Statek w porządku, 5 gwiazdek, niezbyt przeciążony. Obsługa, kelnerzy bardzo mili. Bardzo mało statków pływa, mnóstwo stoi przy brzegu, pływaja chyba najelegantsze.Troche nam smutno bylo,że wszyscy boja sie stracic pracę, bo Luksor od pokoleń zyje z turystyki, a obecnie wielkie załamanie w tej branży. Nasz opiekun-pilot-przewodnik uprzedził, że jest wielkie bezrobocie, więc złodziejstwo szerzy się. Nikt z naszej grupy nie został okradziony. Zwiedzanie nie męczące, nawet osoba o niezbyt mocnej kondycji da sobie radę. Jedna rada: jedziemy wówczas, gdy u nas jest brzydko, zimno.
IP: 213.238.109.63
Użytkownik
Posty: 59
Teraz znacznie modniejsze są rejsy po Karaibach, zobaczcie - http://www.rejsy-po-karaibach.pl
Pewnie, że całkowicie inne koszty, ale przede wszystkim jest bezpiecznie. A ta okolica to totalnie inny klimat, niż ten nam znany. Stąd zainteresowanie.
IP: 212.96.244.35

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Egipt » REJS PO NILU

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij