Od 2.08-13.08.2012r Byliśmy na wczasach i przy okazji zwiedzaniu Paryża ,Monaco i Wenecji! Będę wspominała długo ten wyjazd. Ponieważ zdecydowałam się na wyjazd autokarowy wiedzieliśmy co nasz czeka. Jednak nie było to tak uciążliwe gdyż autokar był bardzo nowoczesny ,klimatyzacja bardzo dobra. Po drodze bardzo dużo zwiedzaliśmy. Na miejscu w Hiszpanii hotel czyściutki ,jedzonko bardzo dobre. Zwiedziliśmy wspaniałe miejsca. Pilotka Pani Karolina posiada ogromną wiedzę, przemiła osóbka.Kierowcy profesjonalni, kawa na życzenie, woda mineralna do kupienia. Wróciliśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi. Było z nami więcej uczestników i Ci z którymi rozmawialiśmy byli bardzo zadowoleni. Jeżdżę od 20 lat po świecie a więc mam jakąś orientację w jakości organizowanych wycieczek. Byłam też w Bułgarii z innym renomowanym biurem i było byle jak. Tak,że nie wszystko od biura zależy. Z tym biurem i z tym przewoźnikiem polecam wyjazdy na wczasy , wycieczki i obozy.( rozmawiałam z młodzieżą). Zyczę udanych wyjazdów z biurem PAI Sobolewscy. Barbara K i Edmund K.Pozdrawiam.
IP: 80.55.171.50