» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja Velika

Grecja Velika

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Treść
Kaha
Gość
Witam! Chce wybrac sie w tym roku do Grecji miejscowość Velika z biurem podróży Tęcza do willi Victoria.Czy ktoś tam może był.Proszę o informacje na temat miejscowości i willi Victoria.Będę wdzieczną.Ja natomiast mogę pomóc tym którzy potrzebują informacji na temat Olimpic Beach bo byłam w tamtym roku w apartamencie Smile. Pozdrawiam. :)
IP: 87.101.72.246
Joanna
Gość
Ja również wybieram się do Veliki z tęczą i prosze o opinie
IP: 91.192.0.34
Kasia
Gość
My również wybieramy się do Veliki - willa Victoria. w jakim terminie jedziecie?
IP: 79.163.145.168
Joanna
Gość
Jedziemy 5 lipca. Do willi Janis
IP: 91.192.0.34
Kaha
Gość
Do Joanna: Mam pytanko Joasiu jesli już wróciłaś z Veliki to proszę napisz coś o miejscowości i apartamentach.Czy warto tam jechać z 6 letnim dzieckiem?
IP: 87.101.72.246
Kaha
Gość
Jeśli ktoś był w Velice to prosze o opinie. Z góry dzięki!
IP: 87.101.72.246
Kaha
Gość
Do Joanna: Joasiu jeśli wróciłaś już z Veliki proszę napisz jak było.Ja wybieram się we wrześniu z rodziną.Napisz proszę swoją opinię,chętnie poczytam.DZIĘKI
IP: 87.101.72.246
Kaha
Gość
Do Joanna: Joasiu jeśli wróciłaś już z Veliki proszę napisz jak było.Ja wybieram się we wrześniu z rodziną.Napisz proszę swoją opinię,chętnie poczytam.DZIĘKI
IP: 87.101.72.246
turysta
Gość
Ja byłem w tym roku w willi Janis w velica.Jest czysto pokoje duże 50m od morza nawet może bliżej morze czyste plaża długa parasole tylko kup kawe lub piwo i siedzisz cały dzien ludzi mało.Wakacje super pełen relaks.Polecam musake w restauracji od frontu oraz oliwe z oliwek od miejscowej babci po 7 euro za butelke 1.5l.Pozdrawiam niewiernych : :roll:
IP: 95.155.92.25
Kaha
Gość
Do turysta: Dziekuję bardzo za odpowiedź.Miałabym jeszcze pytanko odnośnie samego miasteczka czy to jakaś dziura? Pytam bo jechałabym z mężem oraz 6 letnim synkiem i chodzi mi o to czy są tam też jakieś atrakcje dla dzieci? Ogólnie jak byś mógł coś jeszcze napisać to byłabym wdzięczna.A z jakiego biura jechałeś,bo ja wybieram sie z Tęczy.Jeszcze raz dzięki
IP: 87.101.72.246
Joanna
Gość
Kaha! wróciłam i już piszę. W ogóle polecam, chociaż z miejscowości, w których byłam Velika jest chyba najmniej ładna. po prostu długa droga i wdłuż niej wszystko. ale jeśli ktoś nastawia się głównie na plażowanie to idealna, bo plaża ciągnie się kilometrami. my lubimy jeszcze coś zwiedzić albo pobyć w ładniejszym otoczeniu, a w tym względzie lepsze Stomio czy Kokino Nero. zależy kto co woli. jeśli chodzi o tzw atrakcje to ja ich ogólnie unikam: dzieci niech się nacieszą wodą i zbieraniem kamyków. ale są w Velice małe wesołe miasteczka, które zresztą ożywają dopiero po zmroku, gdy robi się chłodniej tzn do zniesienia. Za to standard apartamentów zdecydowanie wyższy w Velice niż w Stomio i Kokino. Ja byłam w Janisie i mogę polecić. Jesli masz jeszcze jakieś pytania to służę.pozdrawiam
IP: 91.192.0.34
Kaha
Gość
Do Joanny: Dziękuję Ci bardzo za informacje.Chciałabym się jeszcze dowiedzieć jaka jest woda i plaża w Velice,czy w wodzie są kamienie?A i jeszcze jakie mniej więcej są ceny? Fajnie by było gdybyś mogła mi wysłać jakieś zdjęcia samego miasteczka,plaży.Jeśli się zgodzisz to podam Ci maila.Piszesz że byłaś w Janisie, a wiesz może jak daleko na plaże jest z willi Wiktoria? Ogólnie jak by Ci się coś ciekawego przypomniało to napisz proszę.Dzięki!
IP: 87.101.72.246
Joanna
Gość
Do Kaha: woda jest kryształowo czysta. plaża żwirkowa i w wodzie też żwirek lub kamienie. Można się obejść bez butów, choć dla dziecka zdecydowanie polecam: będzie miało komfort, a Ty spokój. Dość szybko robi się głęboko - taka specyfika wybrzeżą( w Stomio żeby popływać trzeba iść baaardzo daleko od brzegu, bo długo jest płytko).Koniecznie okularki do nurkowania, bo przezroczysta woda daje frajdę oglądania rybek itp. Wieczorami, gdy jest przypływ są większe fale, więc uciechy po pachy nie tylko dla dzieci.
Ja byłam w Janisie, skąd na plażę tylko parę kroków, ale znajomi byli w Wiktorii, więc i tam byłam zobaczyć. Do plaży 5-7 minut drogi. plusem jest otoczenie : w Janisie beton, w Wiktorii trawa. Jeśli chodzi o ceny to ja na wakacjach nie przeliczam na złotówki,bo to nie ma sensu. Przykładowo: soki litrowe ok. 80 centów, piwo 1,2 euro, melon 1 euro, podobnie chleb, bardzo tanie pomidory i inne takie, w tawernie : musaka, faszerowane warzywa 7 euro, frytki 3 euro, w fast foodzie gyros 2,5 euro, suvlaki 0.5 euro( to taki szaszłyk, moje dzieci bardzo lubią, najbardziej z kurczaka czyli suvlaki kotopulo). Nie pamietam zbyt wielu cen, bo szkoda miejsca w pamięci. W razie stopnienia funduszy najbliższy bankomat w miasteczku Agia. To na trasie do Larissy, dokąd z Veliki jeżdżą autobusy KTEL ( taki ich pekaes) co godzinę. Do Agii jakieś 20 minut, bilet 2,60 euro, do Larissy ok godzina jazdy, bilet 6 euro. Warto sobie pojechać i zobaczyć zwykłą Grecję. My oczywiście byliśmy jeszcze w wielu miejscach,ale nie będę nudzić,bo wiem,że większość ludzi woli stacjonarne wczasy. Jeśli chcesz to oczywiście poślę Ci na maila jakieś fotki.pozdrawiam
IP: 91.192.0.34
aga
Gość
slichajcie bardzo polecam miejsowosc welika bylam w janisie w lipcu bylo cudownie przejsc ulice i juz plaza piaszczysto zwirowo kamienista sama miejscowosc urocza dozo tawern sklepow kilka piekarni moze czysciusienkie nie ma paskudnych meduz duzo rybek i kutrow za ktorymi uganieja sie delfinki tak ze super polecam welike jak ktos chce sobie wypoczac rewelacja milego wypoczynku acha mnustwo zieleni i piekne gory cudo :D :D :D :D :D
IP: 95.155.92.25
Kaha
Gość
Do Joanna:bardzo Ci dziękuję Joasiu za przydatne informacje,ja w zeszłym roku byłam też w Grecji ale w miejscowości Olimpic Beach którą też zdecydowanie polecam.W tym roku jednak chcę zobaczyć innną miejscowośc czyli Velikę.W Olimpic jest plażą piaszczysta a tu żwirkowa więc już jest inaczej.Mój synek uwielbia wodę w zeszłym roku prawie w ogóle z niej nie wychodził więc myślę że w Velice też woda będzie ciepła.Jeszcze tylko zastanawiam się teraz nad Janisem i Wiktorią hmm i nie wiem który apartament wybrać.Gdzieś kiedyś poczytałam na forum że niby właścicielka z Janisa to okropnie zrzędząca kobieta.Czy to prawda Joasiu?Bardzo Cię proszę o jakieś fotki (plaży,miasta i z Janisa jeśli masz),będę bardzo wdzięczna.Podaję maila: paulakatarzyna82@gmail.com. Pozdrawiam
IP: 87.101.72.246
Kaha
Gość
Do aga: Tobie również Aga dzięki za informacje.Joasia i Aga bardzo mi pomogłyście.dzięki
IP: 87.101.72.246
Joanna
Gość
Co właścicieli Janisa, to też czytałam przed wyjazdem te opinie. Sama z niczym takim się nie zetknęłam. Właściciele mieszkają na tej posesji i wiodą normalne życie. Być może takie opinie piszą ludzie, którzy lubią sobie pośpiewać przy wódce o 3 w nocy i pałają świętym oburzeniem gdy ktoś ośmiela się zwrócić im uwagę. A co do wyboru miejsca to tak jak pisałam, w Wiktorii masz ogród, ale za to do morza i sklepów dalej. Standard podobny.
IP: 91.192.0.34
zosia
Gość
do Joanna: a którą z tych miejscowości poleciłabyś najbardziej( Stomio, Kokini Nero czy Velikę)?
IP: 83.27.73.29
Joanna
Gość
Kokino Nero. Stomio na drugim miejscu
IP: 91.192.0.34
zosia
Gość
Joanna my wybieramy się z dwójką dzieci 10 i 3 powiedz proszę jak w Kokino nero zejście do wody i czy mimo gorszej bazy noclegowej jednak Kokino, bo pisałaś wcześniej, że w Velice dużo pod tym względem lepiej. Za wszelkie informacje bardzo dziękuję:-).
A dodam że lubimy zobaczyć coś więcej niż tylko plażę, leżakowanie jakieś trzy dni i zaczyna nas nosić....
IP: 83.4.31.249
Joanna
Gość
Zosiu! Nas też "nosi" już po trzech dniach :) , więc gdziekolwiek jedziemy, tam zawsze zwiedzamy okolice i nie tylko. Kokino samo w sobie jest najbardziej urokliwe, bardziej zielone, bliżej gór i ma słynne żródełko z "czerwoną" wodą. Za to plaża najbardziej kamienista i apartamenty najskromniejsze( te z "Tęczy", bo może z innych biur są lepsze,ale tego nie wiem). Z kolei Stomio to fajne małe miasteczko, w którym jest maly port rybacki i żyją miejscowi ludzie, a nie tylko turyści. Plaża piaszczysta, apartamenty ok. W Velice najlepsze apartamenty, plaża żwirkowa, ale miejscowość taka... wzdłóż drogi. Atutem jest stałe i częste połączenie autobusowe z Larissą, co daje możliwość poprzemieszczania się. My też jeżdzimy z 2 dzieci, trochę starszych niż wasze i całe szczęście potomstwo odziedziczyło po nas bakcyl zwiedzania. Z uwagi na dzieci i nasz wspólny komfort staramy się znajdować apartamenty dwupokojowe. Tu wygrywa więc Stomio i Velika. No i jest jeszcze Kutsupia. Kilka domów na krzyż, komfortowe apartamenty ( choć niestety czwórki jednopokojowe) a do Kokino stamtąd można pójść spacerem. Ech, kiedy będą wakacje!!!
IP: 91.192.0.34
zosia
Gość
Dziękuję Joasiu:-).
IP: 83.4.23.71
justyna
Gość
Ja polecam Velikę jak najbardziej ale tez bardzo fajnie było w Kutsupi!! naprawdę rewelacja;) wysoki standard pokoi i w ogóle super:) Kokino Nero niski dosyc standard i brzydka plaża, jesli chodzi o mój gust;)
IP: 89.68.52.86
Kaha
Gość
Hej ! W tym roku wybieram się do Kokino Nero 25 lipca z rodziną. Proszę o jakieś informacje,czy są tam jakies atrakcje dla dzieci? Jak ktoś był i może się podzielić wrażeniami z Kokino to proszę niech napisze.Pozdrawiam !
IP: 87.101.72.246
miśka
Gość
Hej. Wybieram się we wrześniu do Janisa w Velice. Czy ktoś może polecić w jakich tawernach mają dobre jedzonko. I mam pytanie czy w morzu są jeżowce? Czy we wrześniu kursują autobusy do Larissy? Pozdrawiam.
IP: 188.33.212.170

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja Velika

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij