» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Nocelegi w górach

Nocelegi w górach

Strona: 1

Autor Treść
szczesciara
Gość
Założyłam nowy watek, bo chciałabym abyśmy umieszczali tu informacje o sprawdzonych i pewnych noclegach w górach:)

Moja pierwsza propozycja to:

Pensjonacie Mandzijówka w Szczyrku. W tamtym roku byliśmy tam z mężem i naszym wtedy rocznym synkiem, naprawdę miejsce godne polecenia, idealne dla rodzin z dziećmi, super klimatyczne, pokoje z widokiem na góry... cudownie, gospodarze baaardzo mili, uczynni i pomocni:)
IP: 195.216.250.17
Kamil
Gość
Polecam pensjonat w Zakopanym, Willa Pasja. Świetne miejsce, niedaleko do centrum i do tego niedrogo.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 16:48, 04.03.2021. »
IP: 77.254.196.132
Użytkownik
Posty: 2
Dziękuję bardzo za zareklamowanie zakopiańskiej "Pasji" :) właśnie jestem na etapie poszukiwania jakiejś miejscówki na grudniowy wyjazd w Tatry i chyba się tam zatrzymam :)
IP: 78.88.108.191
Użytkownik
Posty: 1
Polecam fajny pensjonat w Rabce-Zdrój --- Willa Pod Dębami

Tanie pokoje, ładnie urządzone. Piękne miejsce. Idealne na pobyt z dziećmi.
Kwatery na najwyższym poziomie w przystępnej cenie.
Polecam
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 16:48, 04.03.2021. »
IP: 83.13.105.114
Użytkownik
Posty: 59
"Hotel Łaziska" w Czchowie. Kompleks konferencyjno-wypoczynkowy. Ma w swojej ofercie nie tylko noclegi i imprezy ale także siłownię, saunę oraz liczne inne atrakcje jak własny pub i restaurację, piłkarzyki czy bilard. Hotel znajduje się tuż nad zbiornikiem wodnym, co gwarantuje świetne widoki.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 22:16, 29.09.2014. »
IP: 83.23.204.244
margarytka
Gość
Jeżeli chodzi o Zakopane, ja zazwyczaj zatrzymuję się w Accor Zakopane. Fajny hotel z bardzo ładnym widokiem na Tatry, standard super, blisko dworca, mi się tam bardzo podoba.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 16:49, 04.03.2021. »
IP: 78.88.235.217

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Nocelegi w górach

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij