» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wyspy Kanaryjskie » Iberostar Las Dalias, czy ktoś był?

Iberostar Las Dalias, czy ktoś był?

Strona: 1

Autor Treść
Megann
Gość
Witam wszystkich. Szukamy właśnie z mężem last minute. Chcemy polecieć na fajne wakacje trochę odpocząć po świątecznym szaleństwie. Na stronie bp alfastar znalazłam wycieczkę na Teneryfę w dobrej cenie. Hotel Iberostar Las Dalias w Costa Adeje, ma 4 gwiazdki. Czy może ktoś z forumowiczów był kiedykolwiek w tym miejscu? Czy 4 gwiazdki są adekwatne do warunków jakie tam panują? Mamy jeszcze do wyboru Egipt, ale ja męża bardzo gorąco namawiam na tą Teneryfę, bo tam nigdy nie byłam, a w Egipcie w sumie już 3 razy. Wylot jest 4 stycznia więc musimy się w miarę szybko decydować.
IP: 31.11.134.47
Monika
Gość
Byłam na Teneryfie właśnie w tym hotelu i muszę przyznać, że byłam miło zaskoczona, hotel czysty, co dla mnie bardzo ważne, pokoje nawet przytulnie urządzone, obsługa hotelu profesjonalna i miła, nawet niektórzy potrafią kilka słów po polsku, jedzenie też jest smaczne, Teneryfa stała się jednym z moich ulubionych miejsc, Egipt też lubię, ale jakbym miała wybierać to jednak wolałabym Teneryfę i też byłam z alfa starem na którego organizację nie można narzekać, mam nadzieję, że trochę ułatwiłam wybór, Pozdrawiam i życzę miłej podróży.
IP: 109.243.182.78
Megann
Gość
Już po wakacjach! Niestety! Tzn niestety, bo mogłabym tam zostać jeszcze przynajmniej przez miesiąc. A i tak nie wiem czy bym tak na 100% odpoczęła. Było pięknie, cieplutko. Hotel stylowo urządzony, bardzo czysty. Personel wyjątkowo dbający o higienę i dobre samopoczucie klientów. Owoce, drinki, koktajle, pyszne przekąski - czułam się jak w raju! Biuro okazało się super organizatorem, na pewno jeszcze nie raz będziemy z usług Alfy korzystać. W drodze powrotnej były małe problemy z turbulencjami, przyznam, że aż się przestraszyłam... ale nie było to nic poważnego na szczęście, lot w miarę szybko zleciał. Polecam!
IP: 31.11.134.47

Strona: 1

Forum turystyczne » Wyspy Kanaryjskie » Iberostar Las Dalias, czy ktoś był?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij