» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » wycieczki fakultatywne Sharm el Sheikh

wycieczki fakultatywne Sharm el Sheikh

Strona: 1

Autor Treść
iwonka
Gość
witam!! mam pytanko, jadę do egiptu 25.08 do sharm el sheik hotel grand plaza 5*, możecie mo powiedziec jakie wycieczki fakultatywne warto wykupić i gdzie najlepiej, w hotelu czy poza hotelem? czy wykupując wycieczki poza hotelem również jest ochrona? i jeszcze jedno...jedziemy na dwa tyg i nie mam pojęcia ile wziąć ze sobą gotówki :( pozdrawiam
IP: 94.145.242.6
Gabi
Gość
najlepiej bedzie jak wykupisz wycieczki poza hotelem, poniewaz beda 3 razy tansze a niczym nie roznia sie od tych hotelowych. W sharmie sa polskie, lokalne biura podrozy, w ktorych smialo mozesz brac wycieczki :) mowie smialo, bo sama bylam w egipcie na poczatku sierpnia i takie wycieczki z kolezankami bralysmy. Bylysmy z biura E-sharm w Kairze (38$), Izraelu (88$) i na abu galum czyli safari też coś koło 30$. Nie masz czego sie obawiać biorac te wycieczki, normalnie jest ubezpieczenie. A ze hotelowe sa drozsze, np. izrael 150$ to dlatego ze ktos musi na tym zarobic, prawda? a naprawde trasa jest ta sama. Ja bylam na kolonii, bylo nas prawie 50 osob, i tylko my we 3 jezdzilysmy z lokalnego biura i sporo oszczedzilysmy. Z opowiesci rowiesnikow wynikalo, że zwiedziali dokladnie to samo ;) a co do kasy ..to juz od Ciebie zalezy jak bardzo chcesz szalec:D dla jednych nie wystarczy 500$, dla innych nawet 700 :P
IP: 83.19.178.59
E-SHARM.PL
Gość
WYCIECZKI FAKULTATYWNE EGIPT - SHARM EL SHEIKH, TABA i DAHAB – OFERTA 2013
E-SHARM.PL - aktualna oferta zawsze na www.taniewycieczkisharm.pl
Jerozolima i Betlejem, Petra, Góra Mojżesza, Klasztor św. Katarzyny, Kair i Piramidy, Luksor i Karnak, Ras Mohammed (rejs), Rejs w rejon wyspy Tiran, Nurkowanie dla amatorów, Safari Abu Galum, Safari na quadach, Safari na wielbłądach, Kolacja beduińska, Super Safari, Kolorowy Kanion, Aquapark, Delfinarium, Pływanie z delfinami, Łódź podwodna, Łódź ze szklanym dnem, Lot spadochronem, Kitesurfing i inne sporty wodne, wycieczki prywatne, wyjazdy dla grup.
Firma E-SHARM.PL zarejestrowana jest zarówno w Polsce jak i w Egipcie ze 100% udziałem polskim. Działamy nieprzerwanie od 2007 roku wybierając dla Państwa tylko najlepszych przewodników i organizatorów wycieczek. Na wycieczkach zapewniamy polskojęzyczną profesjonalną obsługę.
 ZAPLANUJ SWOJE WAKACJE PRZED WYLOTEM!
 Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wycieczek, wypraw i atrakcji, jakie oferuje Egipt oraz rezerwacji wycieczek w Polsce przed wyjazdem na wakacje poprzez stronę internetową www.taniewycieczkisharm.pl
 Nasze Centrum Rezerwacji odpowie na wszystkie Państwa pytania dotyczące wakacji w Egipcie i doradzi jak zaplanować urlop i wakacyjne atrakcje!
 Kontakt: + 48 503 97 48 43 lub poczta@e-sharm.pl
 TYLKO E-SHARM.PL OFERUJE MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI RÓWNIEŻ W POLSKICH ZŁOTYCH W PROMOCYJNYCH CENACH, KTÓRE POZWOLĄ PAŃSTWU ZAOSZCZĘDZIĆ PRZY ZAKUPIE WYCIECZEK BEZ WYMIANY WALUT !!!
PAKIETY PROMOCYJNE
PRZY ZAMÓWIENIACH OD 3 WYCIECZEK NA OSOBĘ
oraz DLA GRUP OD 5 OSÓB !
Szczegóły wycieczek i rezerwacji: www.taniewycieczkisharm.pl
E-SHARM.PL to największy portal informacji o Sharm el Sheikh. Zapraszamy na nasze strony: www.e-sharm.pl, www.taniewycieczkisharm.pl, www.sharm-el-sheikh.pl, www.egypt-riviera.pl, www.wyjazdydlagrup.com.
Nie RYZYKUJ !!! ... na wakacjach poszukując egipskich biur wycieczkowych! Niektóre biura na terenie Sharm el Sheikh podszywają się pod naszą nazwę i dobrą sprawdzoną markę, kopiując nasze oferty, sprzedając wycieczki bez wystarczającej znajomości języka polskiego i nie dbając o właściwy standard zgodny z europejskimi oczekiwaniami. Dla Państwa bezpieczeństwa polecamy zamówić wycieczki w naszym Centrum Rezerwacji na terenie Polski. Rezerwując wycieczki z E-SHARM.PL Agencja Rozwoju Turystyki mają Państwo możliwość sprawdzenia rzetelności naszej firmy, przeprowadzenia transakcji według polskiego prawa oraz otrzymania rachunku za dokonane rezerwacje.

E-SHARM.PL Agencja Rozwoju Turystyki
www.e-sharm.pl
Centrum Rezerwacji:
tel. + 48 503 97 48 43
e-mail: poczta@e-sharm.pl
Rezerwacja SMS w czasie wakacji: +20 100 47 987 41 (koszt SMS ok. 1 PLN)
IP: 31.62.86.14
Olek
Gość
Ja byłem na wycieczkach z Esti Tours, m.in w Klasztorze św.Katarzyny. Nasz przewodnik ciekawie nam wszystko opowiadał!

to jest ich strona: www.sharmesti.pl/ i sami możecie się przekonać,że mają fajne ceny,a do tego pojawiają się promocje.

Pozdrawiam!
IP: 83.20.169.150
ESTI TOURS
Gość
Esti Tours(Sharm El Sheikh) wycieczki po Egipcie

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Nasze biuro cechuje: dobra,polska usługa i przede wszystkim niska cena.
Esti Tours oferuje wycieczki fakultatywne z polskim przewodnikiem po Egipcie.Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta oraz niska cena.

Nasze biuro podróży leży w Sharm El Sheikh:
Adres: Sharm El Sheikh- Hadaba- ul.Bank- Mall Sharm- Biuro 16(przed Alf Leila wa Leila i obok sklepu METRO)
Tel. w Egipcie: +20 1000 531 801
Tel. w Polsce: +48 693 429 959
Strona internetowa: www.sharmesti.pl
Email: esti.tours@wp.pl


Jeżeli są Państwo w Polsce mogą się Państwo kontaktować z nami przez emaila lub wysyłając do nas sms-a pod polski numer.
Jeżeli są Państwo w Egipcie mogą się Państwo kontaktować z nami pod egipskim numerem telefonu, wystarczy wysłać do nas sms-a o treści:nazwisko, nazwa hotelu, numer pokoju, a umówimy się z Państwem na spotkanie pod bramą główną Waszego hotelu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie mogą Państwo znaleźć odpowiedzi na większość swoich pytań.

Mamy nadzieję, że Państwo skorzystają z naszej oferty i do zobaczenia w Egipcie 
IP: 197.122.252.65
Maromarecki
Gość
Rewelacyjne, sprawdzone biuro z wycieczkami fakultatywnymi. Tanio a przede wszystkim uczciwie. W centrum Hurghady proszę pytać o Magy Travel. A przy okazji serdecznie pozdrowić Dudiego Elsudanego :)
IP: 79.163.122.110
Użytkownik
Posty: 16
Moja znajoma z pracy była w Sharm na kilku wycieczkach, pokazywała mi zdjęcia. Mówiła, że super było w delfinarium,była na Górze Mojżesza i w klasztorze Św. Katarzyny, zachwycona była kolorowym kanionem. Żałowała tylko, że nie zdecydowała się na Luxor. Ja chyba się tam wybiorę.
IP: 109.241.139.167
warsin
Gość
Ja w tym roku byłem w Hurghadzie na wycieczki jeździliśmy z biurem Egipt Tours. Bardzo dobra organizacja i opieka
IP: 178.36.218.84
Ania
Gość
Polecam wycieczki z Esti Tours sympatyczna obsługa,dużo i ciekawie opowiadają,widać że kochają swoją pracę!!
Ceny mają niższe niż inne biura i są punktualni co nie mogę powiedzieć o innych.Polecam i pozdrawiam ciepło.
Anka z mężem
IP: 83.21.41.248

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » wycieczki fakultatywne Sharm el Sheikh

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij