» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Holiday Park?

Holiday Park?

Strona: 1

Autor Treść
Go_go
Gość
Przeglądając ostatnio rózne oferty natrafiłam na stronę alfa staru i ich propozycję wyjazdu do Złotych Piasków. Przyznam szczerze, że przejrzałam ją z zainteresowaniem, hotel na zdjęciach wygląda naprawdę elegancko, cena atrakcyjna. Ale postanowiłam jeszcze zapytać tutaj zanim podejmę jakąkolwiek decyzję. Może ktoś z forumowiczów był w hotelu Holiday Park? Jakie mieliście tam wrażenia - jak spędziliście wakacje? Czysto, smaczne jedzenie? Byłabym wdzięczna za pomoc.
IP: 95.160.122.255
gloss
Gość
Bardzo fajny hotel, czyściutko, jedzenie też ok, duży wybór, dla każdego coś dobrego się znajdzie, też byłam z Alfa Staru, bo chyba mają najatrakcyjniejsze ceny, więc śmiało wykupuj wczasy bo warto, mimo złych opinii o Bułgarii, wcale nie jest tak brudno, za to dużo do zwiedzania i naprawdę można odpocząć i też dobrze się wybawić.
IP: 178.181.93.212
Go_go
Gość
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Pochodziłam po różnych forach internetowych, poczytałam o Bułgarii, o klimacie, o hotelach. I się zdecydowałam. Chętnie tam polecę bo nigdy wcześniej nie byłam, a jest to opcja na nie drogie a fajne wakacje. Biuro mam nadzieję się sprawdzi jako organizator, lecę zaraz na początku sierpnia, muszę się odpowiednio teraz przygotować do wyjazdu.
IP: 95.160.122.255
soja
Gość
Orientujecie się czy są jeszcze wycieczki jakieś last minute do Bułgarii? Szukam czegoś ciekawego, przeglądam różne oferty i nie wiem na co się zdecydować. Nie bardzo też wiem które biuro dobrze organizuje dobre lasty? Wiadomo, organizator też jest bardzo ważny. Myślałam o tui albo Alfie?
IP: 178.235.211.26
mnisia
Gość
Teraz już chyba do Bułgarii nie bo może być trochę zimno, ale sporo jest cały czas lastów do Egiptu, Turcji czy np na Teneryfę. Moja siostra leci z mężem za kilka dni właśnie do Sharm, chcą sobie jeszcze ponurkować. Nie wychodzi nawet drogo bo 1400 zł za all inclusive, chyba z alfastaru lecą ale nie jestem pewna, musiałabym dopytać.
IP: 31.11.133.145
sgos
Gość
Tak, Bułgarie polecam raczej latem, zwłaszcza tym, którzy nie lubią zimy, aczkolwiek jak masz ochotę to czemu nie, hotel też jest ok, godny polecenia, ale ja wolałabym teraz Turcję, Egipt, Tunezję, masz rację, że organizator jest ważny, dla mnie zaufanym jest alfa star i z nimi podróżuje.
IP: 46.113.207.143
soja
Gość
Ja w końcu byłam na Fuerte, w hotelu Bahia Flamingo. Drożej niż w Bułgarii ale za to jakie to były wakacje! Wszystkim polecam i wszystkich zachęcam żeby latali na last minute bo to się naprawdę opłaca. Biuro spisało się na medal, podróz i w jedna i w drugą stronę przebiegła spokojnie. Do tego na miejscu profesjonalne podejście do turystów. Wszystko tak jak powinno być, szczerze to nie chciało mi się wracać!
IP: 178.235.110.221
monia
Gość
mam zamiar jechac z rodziną do holiday park, czy warto???
IP: 87.205.185.93
monia
Gość
opinie są bardzo różne, proszę odpiszcie, może ktoś niedawno był?
IP: 87.205.185.93

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Holiday Park?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij