» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Brazylia » Ameryka Środkowa - Almatur

Ameryka Środkowa - Almatur

Strona: 1

Autor Treść
Carramba
Gość
Zawsze chciałam pojechać w dwa miejsca na świecie: do Indii i do Chile. Ostatnio jednak znalazłam wycieczkę Chile - Argentyna - Urugwaj - Paragwaj - Brazylia: pięć krajów Ameryki południowej.
I teraz mam pytanie - czy jadąc na taką wycieczkę nie porywam się z motyką na słońce? Pięć krajów w 16 dni to jednak sporo.
Plan wycieczki zakłada:
Santiago de Chile - Mendoza - Buenos Aires - Montevideo -Wodospady Iguassu - Ciudad del Este - Rio de Janeiro - Sao Paulo

- Rio de Janeiro ze słynną Copacabaną
- Majestatyczne Wodospady Iguassu
- Santiago i Buenos Aires - atrakcyjne metropolie
- Przejazd przez Andy
- Wizyta w Urugwaju i Paragwaju

Tak więc zwiedzić - zwiedzę dużo. Dużo też zobaczę. Pytanie tylko czy będę miała siłę się tym cieszyć? Przekonuje mnie zdanie z opisu: Staramy się w miarę możliwości docierać również w miejsca położone poza obszarami masowej turystyki. Więc mogłabym zobaczyć naprawdę coś ciekawego a nie tylko zatłoczone plaże. Ale jeszcze raz: czy taka wycieczka nie będzie zbyt wyczerpująca?
IP: 94.231.10.73
Prens
Gość
Musisz mieć na uwadze, że jeśli całe życie jeździłaś na wyjazdy typowo "rekreacyjne", to taka wycieczka, nastawiona na intensywne zwiedzanie, faktycznie, może Cię zmęczyć. Nawet nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Musisz popracować nad kondycją przed wyjazdem, bo zakładam, że w ciągu tych 16 dni raczej niewiele czasu będziesz miała na relaks typu poobiednia drzemka ;)
A jeśli chodzi o samą wyprawę, brzmi ciekawie. Myślę, że sporo możesz zobaczyć w takim czasie.
Nie wiesz, czy trzeba mieć jakieś obowiązkowe szczepienia?
IP: 79.191.224.244
trobe
Gość
Takie wycieczki są wyczerpujące, wraca się z nich zmęczonym, ale to jest pozytywne zmęczenie, miłe. Pierwsze, podstawowa, ale najważniejsza rada - wygodne ubrania, przede wszystkim buty i do tego krem z filtrem. Almatur organizuje wycieczki na dość wysokim poziomie, więc o to bądź spokojna.
IP: 109.95.202.122
Dominika
Gość
Zajrzałam na stronę biura podróży Almatur. Chyba o tej wycieczce mówisz ?
Prens, z informacji, które są na stronie wyczytałam, że żadne szczepienia nie są obowiązkowe, jednak warto być np. zaszczepionym przeciw żółtaczce typu A i B oraz tężcowi
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 16:54, 04.03.2021. »
IP: 93.176.243.163
Użytkownik
Posty: 1
Byłam w zeszłym roku na tej wycieczce z Almaturem. Mam 60+ i dałam radę. Dużo się zobaczy i zwiedzi. Zakwaterowanie też super. Polecam Czesia :D
IP: 93.176.216.69
Użytkownik
Posty: 59
Opcja moim zdaniem optymalna, to 5 krajów, tam gdzie jest m.in. Brazylia, Argentyna i Chile.
Moim zdaniem to takie niezapomniane przeżycie, niezapomniany zestaw.
A z Logostour mamy już swoje doświadczenia i wiemy, że te wycieczki są organizowane perfekcyjnie.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:17, 29.11.2018. »
IP: 62.12.176.115

Strona: 1

Forum turystyczne » Brazylia » Ameryka Środkowa - Almatur

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij