» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Gdzie do Chorwacji we wrześniu?

Gdzie do Chorwacji we wrześniu?

Strona: 1

Autor Treść
copico
Gość
Witam, Gdzie najlepiej jechać do Chorwacji na początku września?
Chodzi o miejsce,które tętni jeszcze życiem.
Co polecacie?
IP: 89.73.135.147
Użytkownik
Posty: 5
Polecam Istrię, byłam dwa lata temu, pogoda jeszcze piękna ale już nie męcząca. W okolicach Puli jeszcze wielu turystów. Rok temu byłam na Korczuli, trafiłam na niepewną pogodę, możliwe już częste załamania. W małych miejscowościach czuje się koniec sezonu. Jedyna Korczula i Vela Luca tętnią jeszcze życiem.
IP: 83.7.121.191
dolar6
Gość
Ja oczywiście polecam Makarską, bardzo fajna miejscowość Drvenik. W razie pytań pisz na emaila. Pozdrawiam
IP: 91.189.219.112
Użytkownik
Posty: 5
dolar6 napisał
Ja oczywiście polecam Makarską, bardzo fajna miejscowość Drvenik. W razie pytań pisz na emaila. Pozdrawiam


A pomiędzy Makarską a Drvenikiem jest Zivogosce i tam bym pojechał.
IP: 213.227.69.101
Użytkownik
Posty: 1
Ja wybieram się do Dubrovnika, ale mam problem następujący. Do tej pory spędzałem wakacje w kraju, ale teraz przyjaciel namówił mnie na wyjazd na Chorwację. Tylko doradźcie proszę, czy lepiej jechać na własną rękę, czy poprzez biuro podróży? Niedaleko siebie znalazłem takie biuro: testtour.pl ale ja nigdy z usług pośredników nie korzystałem, może Wy korzystaliście z usług tego biura?
IP: 91.150.183.35
Użytkownik
Posty: 18
Dubrovnik jak najbardziej! Pięknie, nawet tanio i wesoło! Słoneczko takie jak dziś w Polsce jest przez większość wypoczynku :P
IP: 89.71.212.98
Maja
Gość
dolar6 napisał
Ja oczywiście polecam Makarską, bardzo fajna miejscowość Drvenik. W razie pytań pisz na emaila. Pozdrawiam




Potwierdzam Makarska , byłem z żoną we wrześniu I połowa i bylo super , wszystko otwarte , ludzi dużo a woda - marzenie , czysta ciepła i bardzo słona
IP: 93.105.78.153
Użytkownik
Posty: 13
Okolice Rijeki - Opatija - polecam: http://www.chorwacjapokoje.ebaza.biz/ Ok. 2,5 godz. jazdy autostradą do Wenecji. Pula 1 godz. jazdy samochodem.
IP: 89.69.91.178
Użytkownik
Posty: 9
a jaka teraz wogóle pogoda na Chorwacji, był ktoś ostatnio?
IP: 164.127.68.109
Użytkownik
Posty: 1
Jeśli chodzi o Chorwację we Wrześniu, to najlepiej jechać jak najdalej na południe, czyli okolice miejscowości Dubrownik - Ston.
IP: 91.94.50.3
Użytkownik
Posty: 46
Istria to moim zdaniem bardzo ciekawy pomysł na spędzenie wakacji we wrześniu na Chorwacji,chociaż to jeszcze sezon,to turystów jest już znacznie mniej i można wybrać atrakcyjne miejsce noclegowe za niższa kwotę.
IP: 79.185.54.254
Użytkownik
Posty: 1
A może weekendowy wyjazd do Zagrzebia? Prawdziwe weekendowe dynamo. Zobacz ofertę Oskara.
IP: 83.13.146.122
Użytkownik
Posty: 20
Moim zdaniem Makarska albo Dubrownik będą najlepszym wyborem
IP: 83.15.11.10
Użytkownik
Posty: 7
Oczywiście, że Makarska, chyba najbardziej popularny kurort w Chorwacji. Poza tym, jest tam naprawdę pięknie. Byliśmy w zeszłym roku z Agencji Gradtur i byliśmy bardzo zadowoleni. Sprawdź sobie jakie piękne są plaże w Chorwacji: https://www.hrvaska.net/pl/chorwacja-piaszczyste-plaze-dla-dzieci.htm to napewno cię przekona :)
IP: 91.223.64.252
Użytkownik
Posty: 5
Ciezko powiedziec.
IP: 87.205.34.161
Użytkownik
Posty: 1
Dla mnie jest tylko jedno miejsce w Chorwacji - Makarska 8)

Za dwa tygodnie podróżuję do Baska Voda.. Czy ktoś może polecić mi zakwaterowanie w Baska Voda? Znalazłem coś tutaj
http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/baskavoda/
https://www.apartamenty-chorwacja.com.pl/apartamenty/baska-voda

Dzięki! :)
IP: 93.141.8.83
Użytkownik
Posty: 15
Wrzesień to jeszcze taki miesiąc, że raczej jest dobra pogoda. Moim zdaniem cała Chorwacja w takim przypadku stoi przed nami otworem.
IP: 5.173.184.124
Użytkownik
Posty: 6
też chciałbym kiedyś pojechać do chorwacji, ale podobno robi sie tam coraz drożej, a albania wygląda podobnie
IP: 91.223.64.111

Strona: 1

Forum turystyczne » Chorwacja » Gdzie do Chorwacji we wrześniu?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij