» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Szavel Travel 2013

Szavel Travel 2013

Strona: 1 2 3 4 > »

Autor Treść
Sławomir
Gość
Co myślicie o wyjezdzie na wczasy z tym biurem,przejazd,pobyt,organizacja, itp
IP: 89.25.132.241
paweł
Gość
Wejdz w ten link tego samego forum tam ludzie sporo piszą:

forum.travelway.pl/topic-5828.html

po kropeczce wpisz htm bo link sie nie chce zapisać

My byliśmy dwa lata temu i było spoko.Twoje pytania:
-POBYT-za krótki :) 10 dni i mozna powiekszyć o kolejne dziesięć ale nie mam tyle urlopu-dwa tygodnie byłoby idealnie
-PRZEJAZD-za długi,prawie 30 godzin,granice dają w d...e same autokary standardowe - barek,klima,wc-kierowcy mili - OK
-ORGANIZACJA - w porządku,rezydenci pod ręką o wszystko mozna zapytać,fakultety na poziomie
-MIASTECZKO - bajka,cicho,spokojnie,plaża extra
PAWEŁ
IP: 46.112.9.83
paweł
Gość
Linki podany jest prawidłowo-to zdanie "po kropeczce" olej,skopiuj link do przeglądarki i masz co czytać :) Paweł.
Podaje jeszcze raz:

forum.travelway.pl/topic-5828.htm
IP: 46.112.9.83
michaś
Gość
Zdecydowanie wakacje i sama wioska godna polecenia.Szczególnie ponad dobry poziom-rzekłbym na poziom wybitny - wybijają się wycieczki z uroczą Pania Karoliną.Cieszy oko,ucho i mózg :) Pilot światowego formatu.
IP: 89.231.124.116
marek
Gość
Organizacja wakacji na BARDZO dobrym poziomie.Pokoje tzw.apartamenty schludne i świetnie położone niedaleko morza,wszystko pod ręką.Miejscowość cicha i spokojna ale za 6e taksówką zaraz do miejscowości obok za zamkiem można się wybrać na balety.Co nie znaczy że w Panteleimonas nie można się zabawić :) - tawerny i kafejki są do wyboru do koloru,jest nawet jedna kafejka z polską właścicilką,nazywa się jazz.Ludzie na miejscu bardzo przyjaźni i Grecy i pracownicy biura..Ogólnie miejscowość na 6tkę !! a organizacja i poziom wczasów nie budzą żadnych zaztrzeżeń.
Z extrasów polecam od siebie niezapomniane wycieczki na Meteory z p.Karoliną :))))
IP: 83.16.121.194
oz1
Gość
Jadę kolejny raz ,już nie mogę się doczekać!!!!!!
IP: 83.29.77.96
madzia
Gość
Dwukrotnie byłam z biurem w Grecji i raz tylko z innym tez na terenie Riviery Olimpijskiej.Szavel T. urzęduje w bardzo slicznej miejscowosci-wiosce i to bardzo duzy plus bo jest i bardzo ładna plaza i klimatyczne tawerny i knajpki.Wszystko naturalne,dużo zieleni i przyrody,wszystko pachnie.Raz byłam dla odmiany dzieki namowom męża z jego towarzystwem w miejscowosci Olympic Beach i krotko piszac niebo a ziemia,ciasny beton,ktos pusci baka w budynku obok i go u nas slychac- tak wszystko ztloczone.Ale wracajac do Szavel Travel wypoczynek magiczny ,wyjatkowo udany jednak trzeba zwrócic uwage na pare spraw.Nie w tym rzecz ,ze skarze sie czy zarzucam cos biuru bo wywiazalo sie ze wszystkich zobowiazac z usmiechem i kazdemu polecam taki pobyt z taką obsluga ale zeby bylo jak najlepiej trzeba np wziac pod uwage pare spraw.NP:ze w Apt.Eleni pobyt musi uwzgledniac klimatyzacje-bez tego masakra-a to 5e dziennie.Lepiej chyba wziac pokoje w Achillesie bo budynek nad morzem.Na wycieczki jak jedzie ich grecki pietrus nie siadac na pietrze z przodu bo widoki sa,ale klima nie pomaga-takie naslonecznienie.I jeszcze jedno-na posilek najlepiej przyjsc na koncu-wtedy mozna jesc tyle porcji ile sie chce,owocow tez bo jest za duzo i nie ma tloku.Pozdrawiam i zycze udanego wypoczynku.
IP: 109.243.67.238
marta
Gość
Wakacje w 2011tym - hotel Ammos u przesympatycznej pani Eleni.Polecam wycieczki i przychodzenie na stołówke na końcu - można wtedy jesc do woli.Pozdrowienia dla Pani Karoliny i Pana Tomka ! Brak negatywnych niespodzianek.Tanie zakupy w pobliskim Lidlu (trzeba poprosić o podwiezienie-jest bezproblemowe) bo nie ma innej komunikacji na miejscu.Najlepszy giros u p.Marii a jedzenie w knajpce na przeciw z wiatrakiem (kelner mowi po polsku:) Warto kolejka podjechac do miejscowosci za zamkiem - fajny klimat i dłuuuuugi deptaczek.marta.
IP: 46.113.118.245
marcin
Gość
Dla mnie wakacje super-biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw.
Trzeba zdać sobie sprawę z segmentu wakacji ze to nie all inclusive i po prostu używać ile wlezie-okolice piękne a biuro dba o klienta i więcej nie trzeba.Pozdry!
IP: 94.70.99.12
Użytkownik
Posty: 3
Jeździłem i zawsze bez zarzutu, także mogę polecić.
IP: 91.196.13.72
robert
Gość
Udany wypoczynek bez niespodzianek.Polecam od siebie zakwaterowanie w pokojach Zofia,wszedzie blisko-do plaży do centrum,a pokoje sypatyczne miłe i czyste.Z dodatkowych imprez warto pojechać na wycieczkę do Meteorów z pilotka Karoliną-gwarantowane duże przeżycie.Miejsce w Grecji z atmosferą, urocze i sielskie jest gdzie połazić,pospacerowac.Dobre jedzenie w restauracji z wiatrakiem gdzie obsługa mówi po Polsku.
IP: 5.173.205.143
grzes
Gość
Nie ma co sie nawet zastanawiać.Niezaleznie od kosztów warto tam pojechać i cięzko - naprawde trzeba sie starac żeby byc rozczarowanym.Wszystko gra.
IP: 89.78.237.212
uczestnik
Gość
Absolutnie nie polecam tego Biura. Nastawione wyłącznie na dochód własny. Autokar stary klamot, bez pilota, program nie pokrywa się z rzeczywistością. To jest Biuro dla bardzo ubogich, co byle czym się zadowolą.
IP: 81.190.169.77
maniek
Gość
Obraża Pani ludzi-np mnie którzy byli tam nie pierwszy raz.Po IP widze ze obsrywa pani to biura na roznych forach-pewnie po powrocie,bo jednego dnia pisane.Bylismy chyba w jednym czasie jak byly 3autokary -na oko mialy pare lat-2-3-4? No nie wiecej. Ja byłem w tym roku i jezeli 3letni autokar firmy BoROWSKI to klamot ,a ja jestem ubogim głupolem,który daje sie co pare lat oszukiwać to Pani złośliwie kłamie,po prostu nie pisze prawdy. Tylko czemu??
Autokar super -a kierowcy KONCERTOWI -jedzenie smaczne,hotel przytulny a miejscowość urocza.
IP: 164.127.170.56
Jola
Gość
Z tego wszystkiego zgodzę się że miejscowość urocza, chociaż nie do końca. Zamiast autokaru podjechał po nas busik w którym podróż 30-godzinna była po prostu męką.Pokoje w Zofii niedomyte a brud w łazience straszny. Obiady to czysty horror. Jeśli ktoś zauważy jak są myte naczynia i sztućce to zrozumie dlaczego trzeba tak długo wyszukiwać żeby znależć czyste. Do stołówki nie jest 80m tylko około 800. Droga nie jest uciążliwa, tylko wkurzające jest kłamstwo. Do tego ten aneks kuchenny ograniczający się do czajnika elektrycznego. Brak szklanki powoduje że niestety trzeba sobie na miejscu kupić, bo wbrew zapewnieniom pana Wojtka, że mam zabrać podczas obiadu zostałam za to skarcona przez panią wydającą posiłki. Plaża średnia np. w miasteczku obok dużo ładniejsza bo nie ma kamieni na plaży.Oprócz tego w miasteczku żadnej ławeczki, parku. Moim zdaniem za te pieniądze niewarto tam pojechać bo biur mających w swojej ofercie ciekawsze miejsca za takie same badź niższe pieniądze jest kilka.
IP: 46.148.3.209
pola
Gość
:evil: a ja się z panią kategorycznie nie zgadzam. Uważam, że za te pieniądze jest OK do kwadratu i sądząc po pani wpisie jest pani z tych zawodniczek, że wyżej s,, niż głowę ma.
IP: 83.14.244.230
ZADOWOLONY
Gość
Szanowna Pani Jolu.
Zdaje się że byliśmy razem w czerwcu (ZOFIA ???) bo tez jechaliśmy 30os busem w czerwcu!!
Niestety nie przypominam sobie współuczestniczki wczasów o imieniu Jola-ale nie ze wswzystkimi się zaznajamialiśmy.Mieszkała Pani może na 1wszym piętrze??
Mam do Pani opinii pare uwag.Oczywiscie Pani zdanie pozostaje Pani zdaniem,ale pozwole sobie je skomentować bo mi się zwyczajnie wydaje nieeleganckie,krzywdzace dla tej firmy i chyba trochę mija się Pani z prawdą - bez urazy już pisze w czym rzecz.
1.Mielismy jechać autokarem,pojechalismy busem-DZWONIŁ do nas pracownik biura z informacja że jest taka zmiana ale standard podróży,czas, pozosataje bez zmian.I tak było bus elegancki,klima hula,fotele wygodne,Pan Józef-kierowca bez zastrzeżeń.Wrażenie przestronności w autokarze większe, ale fotele chyba takie same.O tym Pani nie pisze.
2.W pokoju brakowało nam paru szklanek i sztućców-poprosiliśmy po posiłku Pania-dała nam w reklamówce co potrzeba-faktem jest ze wszesniej powiedziała ze da później:) ale dała.
3.Pokoje-no zawodowo nie sprzątam ale dla mnie wystarczająco czysto jak ktoś to robi w kraju profesjonalnie to nie wiem czy było OK :) Na balkonie było trochę piasku-ale udało się zamieść:)
4.O tymże w pokoju jest czajnik i lodówka (tylko?) poinformowano nas w Polsce i również powiedziano że istnieje możliwość uzupełnienia wyposażenia o elementy z kuchni jak i np. maszynki el. do gotowania - tez Pani Jolu o tym Pani nie pisze.
5.Co do plaży.......to właśnie mijanie się z prawdą,bo plaża jest piaszczysta (co to jest żwir-polecam chorwacje) i byliśmy w miastach i przez tunel (Platamonas) i tam NIE MA plazy tylko jakieś zatoczki i drugim po drugiej stronie i jeżeli to jest lepsza plaża to ja jestem niewidzący od urodzenia-grubo......
6.To najlepsze-800m?? nie wiem na która stołówke Pani szła,bo na nasza było ok 100m i nie więcej:)
7.Brak ławeczek,a to mi jakos umknęło - szczerze - nie wiem czy są.
8.Poprosze o korzystniejszą oferte skoro GDZIEŚ jest.10 dni ze wszystkim brutto (nie all inclusiw).Po prostu chętnie skorzystam,duzo szukaliśmy bo kazda stówka ma znaczenie i lipa......Poprosze o nazwe biura-może (tegoroczny)l ink?

Podsumowanie:co do rzetelności oceny pani joli odsyłam do punktu 5 i 6 -łatwo je zweryfikowac w minutę,reszte trzeba brac "na wiarę",albo nie brać.
Serdecznie pozdrawiam podróżujących gdziekolwiek,Panią Jolę również,uszy do góry,udanych wakacji !!!!
IP: 31.175.224.195
gabi
Gość
Jola napisał
Z tego wszystkiego zgodzę się że miejscowość urocza, chociaż nie do końca. Zamiast autokaru podjechał po nas busik w którym podróż 30-godzinna była po prostu męką.Pokoje w Zofii niedomyte a brud w łazience straszny. Obiady to czysty horror. Jeśli ktoś zauważy jak są myte naczynia i sztućce to zrozumie dlaczego trzeba tak długo wyszukiwać żeby znależć czyste. Do stołówki nie jest 80m tylko około 800. Droga nie jest uciążliwa, tylko wkurzające jest kłamstwo. Do tego ten aneks kuchenny ograniczający się do czajnika elektrycznego. Brak szklanki powoduje że niestety trzeba sobie na miejscu kupić, bo wbrew zapewnieniom pana Wojtka, że mam zabrać podczas obiadu zostałam za to skarcona przez panią wydającą posiłki. Plaża średnia np. w miasteczku obok dużo ładniejsza bo nie ma kamieni na plaży.Oprócz tego w miasteczku żadnej ławeczki, parku. Moim zdaniem za te pieniądze niewarto tam pojechać bo biur mających w swojej ofercie ciekawsze miejsca za takie same badź niższe pieniądze jest kilka.
IP: 87.202.165.14
gabi
Gość
pani jolu ale tego ze wynosiliscie reklamowki jedzenia z jadalni to pani nie pisze i ze zostawiliscie w pokojach wielki syf to tesz pani nie pisze ja jako polka wstydze sie ze tacy brudasy polacy sa
IP: 87.202.165.14
krzysiek
Gość
Normalne brednie.Pani Jolu chyba słoneczko w głowe cos zrobiło nie tak.....Jutro wyjezdżamy z zofii i na wakacjach gdzie byłaby lepsza atmosfera nie byłem! no w życiu!
Plaza-no bez gadania REWELACYJNA raz że duża,piaszczysta dwa że malownicza.Co to za miasteczko obok z ładniejsza plaża?? Gdziez to jest? Czy widac je przez pusta butelke retsyny? ;) Jutro z zalem stąd jedziemy bez dwóch zdań jest zwyczajnie fajnie a Pani zofia ujmujaca.Acha-jedzenie bardzo smaczne i wk......ją mnie kłamcy bo pisze jak jest dla zainetresowanych.
Pani Jola niech jedzie na grzyby,tam odetchnie od Grecji.
IP: 85.74.154.190
Użytkownik
Posty: 9
Ja wolę akurat jeździć bez pomocy biura. Lubię sama organizować własne wakacje. Mam w tym dużo frajdy, a wszystko jest tak jak chcę i do niczego nie muszę się dopasowywać.
IP: 93.176.222.41
grazyna
Gość
To jak z rstauracjsa-jeden woli zjesc w esaturaji gotow i poane,drugi sam os upichcic w domu:)
A Panteleimonas urocze i akurat tu siedze:))) Z wstepnego wyliczenia wychodzi nam z mezem ze z biurem z Lodzi jes taniej niz samemu bezpsrednio bysmy to robili (chodzimy i pytamy co za ile,pokoje ceny w marketach) DZiwne ale takie wczasy z biurem maja sens.Graza.
IP: 62.103.173.205
halina
Gość
No jesteśmy i jest pysznie.Upał niemiłosierny i jedzenie wyraźnie lepsze.
To miejsce ma jakis urok że chce się wracać i wracać.Poza tym rodzinna miła atmosfera,wycieczki (który to już raz:) z Ilona i Karoliną (zwłaszcza!) bajkowe.Bez obaw polecam.
IP: 85.74.147.160
hanka
Gość
Za pomocą forum chciałam bardzo podziękować za bardzo miłe wczasy w Grecji z tym biurem.Bylismy z mężem we wrześniu w budynku Amos (ten ze stołówką), jesteśmy zadowoleni pod kazdym względem i ze wspanialych wycieczek ,bardzo smacznego jedzenia i troskliwej opieki pracowników tego biura.
Miejscowość urocza,plaża również.
IP: 188.33.52.143
Mag
Gość
Witam. W tym roku spędziłam wakacje w ośrodku Achilles. Wczasy udane, obsługa bez zarzutu. Warunki zgodne z ofertą, zdjęcia oddają rzeczywistość. Posiłki w porządku. Wycieczki ciekawe, plaża malownicza jak i cała miejscowość. Właściciele mili i pomocni. Ja polecam.
M. A.
IP: 178.235.148.183

Strona: 1 2 3 4 > »

Forum turystyczne » Szavel Travel 2013

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij