» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tajlandia » Almatur - opinie (egzotyczne ekspaday)

Almatur - opinie (egzotyczne ekspaday)

Strona: 1

Autor Treść
Dominik
Gość
Witam. Interesują mnie opinie osób, które miały okazję być z Almaturem na którejś z ich egzotycznych wycieczek. Jako, że trzeba było zakładając temat zaznaczyć jakieś państwo, zdecydowałem się na Tajlandię, aczkolwiek najbardziej interesuje mnie cała Azja. Interesuje mnie wycieczka 6 krajów Azji

Choć jeśli ktoś ma doświadczenia z innymi, egzotycznymi krajami, też chętnie wysłucham opinii.
IP: 83.10.66.247
Anita
Gość
Ja nie byłam na żadnej z egzotycznych, a planuję Indie, więc podłączam się do pytania;) Ogólnie z Almaturem jeżdżę dość często i zawsze wszystko było ok :)
IP: 87.206.110.29
Mas
Gość
Każdego roku jeżdżę z Almaturem, choć raczej tylko po naszym kontynencie. 6 krajów Azji, czyli?
IP: 89.68.164.135
Miłosz
Gość
W zeszłym roku byłem z Almaturem na wyprawie egzotycznej w Chinach. Wszystko oceniam na wielki plus - organizacja na wysokim poziomie, ogólnie wszystko ok, fakt, że przez to, że wyprawa niepełne dwa tygodnie, to trochę męcząca.
IP: 83.9.161.147
Użytkownik
Posty: 9
Indie to moje marzenie :)
IP: 46.112.62.45
Marten
Gość
Jeżeli chodzi o Azję to jest tam sporo pięknych krajów. Najlepiej wspominam Flipiny, Malezja czy Laos. Od czasu do czasu wybieram bardziej luksusowy standard wycieczki z biurem Newpoland, ale zdarza się też, że decyduję się na samodzielny wypad. Jak chcesz mieć niezapomniane przeżycia, to zgłoś się do nich – organizują naprawdę wspaniałe wycieczki.
IP: 77.65.91.120
Użytkownik
Posty: 9
ja na razie nie mam się zbytnio czym dzielić bo egzotyczne podróże pozostają w sferze marzeń
IP: 31.61.136.193
Użytkownik
Posty: 4
Też tak myślałam kiedyś, ale w końcu postanowiłam, że zrobię wszystko, aby mieć taką wycieczkę.
Wyjazd na własną rękę to musi być niezła przygoda. Ja leniwiec się do tego nie nadaje, ale już rejsy do Tajlandii to jest to!
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:21, 29.11.2018. »
IP: 89.71.205.182
Użytkownik
Posty: 59
Warto dla samego Machu Picchu
Ale zaliczając za jednym razem Peru i Boliwię, macie tyle atrakcji, że szok.
Ten program nie obejmuje wszystkiego, bo na wszystko to potrzebne miesiące, ale wszystko co najciekawsze i najbardziej interesujące, na pewno tam zaliczycie.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:21, 29.11.2018. »
IP: 212.96.244.35

Strona: 1

Forum turystyczne » Tajlandia » Almatur - opinie (egzotyczne ekspaday)

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij