» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Leptokaria - hotel Galaxy

Leptokaria - hotel Galaxy

 Dodaj opinię Opinie o hotelu Galaxy

Strona: « < ... 7 8 9 10 11

Autor Treść
Anna
Gość
Dziwię się, że po takich recenzjach jakiekolwiek biuro podróży rezerwuje tam miejsca. Nasze niestety zakwaterowało nas w mniejszym budynku. BRÓD, SMRÓD I UBÓSTWO. Nikt nie uprzedził nas, że trzeba dodatkowo płacić za klimatyzację 5 euro za dobę, a po zapłaceniu i tak wyłączano światło zaraz po śniadaniu. Jedliśmy tam na szczęście tylko cztery posiłki i widzę, że od lat menu niezmienne: makaron (breja) i 4 takie same śniadania: szynka konserwowa, żółty ser i dżemiki. Gdy przyszliśmy na posiłek 2 minuty za wcześnie zostaliśmy potraktowani bardzo niegrzecznie. Łazienka taka jak opisywano wcześniej, prysznic bez brodzika i bez zasłonki, nie ma ręczników. Suchy prowiant to kanapki zrobione i wydane dzień wcześniej o godzinie 22. Właściciel bardzo nie miły - zabrał arbuzy, które pod hotelem kupiła znajoma - oddał dopiero po wielkiej kłótni w dniu wyjazdu, a pani Marta trzyma ich stronę, próbuje być miła i wciska ciemnotę, że tak ma być. Prowadząc wycieczkę tak kieruje, że nie ma czasu na zakup pamiątek tam gdzie jest tanio, tylko tam gdzie sama dostaje łapówki - nie dajcie się nabrać.
Leptokaria jest bardzo urocza, ciepła woda wynagradza kamienistą plażę. Możesz leżakować pod parasolem ile chcesz pod warunkiem, że coś kupisz np. fantę czy piwo.
IP: 83.8.27.149
tomasz
Gość
a ostrzegałem biura w polsce,byłem tam jak były dzieci z firmy z wloclawka to dopiero cyrk
jak zaklad pracy moze wysylac bez kontroli dzieciaki do brudu,smrodu i jedzenia które nie nadaje sie dla zwierzat,a co dopiero na koloniach dla dzieci
IP: 87.202.160.188
Marcin
Gość
Witam,
dziwią mnie opinie pewnych osób jednak zaczynając od początku w hotelu byłem w 2009 i 2012r. Hotel jest ulokowany w super miejscu jak mi wiadomo 50m od moża w okolicy nie ma żadnego hotelu z basenem wiem, że na wyspach basen to standard jednak na Riwierze jest inaczej. Śniadania faktycznie nie są to owoce morza:D jednak płatki, wędlina, kakao, mleczna zupa, parówki, tosty, afrofete, jajecznica, herbata, kawa( PRL hmm fakt nie jest to z ekspresu za 15 000 ale o wiele lepsza niż :plujka" dżem, pomidory, sok, zimna woda dodatkowo za niewielką opłatą 2-3e można dostać schłodzone wino i zacząć dzień od %:) Plaża w Leptokarii jest jedną z lepszych na Riwierze dla porównania Paralia-plaża znikła z roku na rok ostatnio jej brak, myślę, że w przyszłyk roku z hotelu będzie można skakać do morza. Jednak wracajmy do Leptokarii i Hotelu Galaxy hotelgalaxynet.gr/pl bo o tym mowa. Widziałem dużo opinii na temat jedzenia nie wszystkim smakuje Grecka kuchnia sałatki, feta,baranina, oliwki i do tego porcja zimnej wody jak to Polak za granicą "kebaby, pizza i sok czosnkowy" to nie Grecja a Mielno:D Jedzenie jakie oferuje hotel gościom z Polski uważam, że można dobrze zjeść i spróbować dobrej lokalnej kuchni, fakt nie wiem jak to się ma do grup młodzieży (tutaj negocjacje prowadzi biuro podróży cena/jakość) ZACHĘCAM BIURA PODRÓŻY DO PROPONOWANIA POSIŁKÓW GRECKICH. Obiady Greckie w hotelu galaxy są super: sałatka grecka, giemistes, suvlaki, susukakia, musaka, pasticio, kartaraki, midia i wiele innych nazw nie pamiętam:) Hotel posiada brodzik i wyposażenie na plaże:parasole, materace, paletki do gry. Oczywiście do śniadań i obiadów za dobrą cenę można zamówić zimne piwo, wino, a nawet jakiś mały drink z "cipuro Ozo". Hotel jest dobrą bazą wypadową na: Meteory, Olimp, Platamonas, Kalambakie, Katerini, Water Land, Dion lub super rejs na wyspę Skiatos. POLECAM TEN HOTEL Rodziną z małymi dziećmi i młodzieży.
IP: 81.190.45.9
Marcin
Gość
Wracając do klimatyzacji jest ona włączana centralnie i nie ma opłaty. Agregat jest umieszczony na szczycie hotelu i podłączony jest pod pokoje i korytarz. Faktycznie pod koniec września już nie była włączana dzień dzień z uwagi na temperatury jakie były znośne jak na ten klimat.

Dodam jeszcze, że warzywa i mięso dowożone są z gospodarstwa od jednego z synów(w Polsce za takie ekologiczne/agroturystyczne wczasy trzeba zapłacić dość sporą kwotę) Warto zapytać się właścicieli co można zobaczyć w okolicy, a nie zaraz uderzać do rezydenta lub lokalnych biur podróży by zdarli z nas połowe euro jakie przywieźliśmy na wyjazd.

Minas i Achiles doskonale mówią po angielsku, więc problemów z komunikacją nie będzie.
IP: 81.190.45.9
paweł
Gość
Nie ma żadnych excesów.Hotel Galaxy to dwa budynki,jeden OK drugi to dramat-wszystko ciasne,otoczone ulicą,nie ma podwórka,parkingu no nic.W gorszym budynku slepe pokoje i ogólnie 19ty wiek.Hotel-ktory kazdy bierze na rok bo pozniej nikt go juz nie chce i tak krazy po biurach....Paweł
IP: 46.112.9.83
merituso@gmail.com
Gość
gdy tam byłem hotelem zarządzał polak (starszy człowiek z siwymi włosami-z tego co wiem jest/był również właścicielem) a pracownikami również byli polacy-bardzo niemili i wykonujący z wielką łaską usługę która była normalnie opłacona niemałymi pieniędzmi, parodia! na 10 dni pobytu sprzątaczka przyszła raz, a to jak posprzątała wprawiło sporą część grupy do nerwów. Stan czystości w pomieszczeniu gdzie nasze rodowite kucharki przygotowywały jedzenie był zły, wszystko było widać gołm okiem gdyż te panie z niczym się nie kryły, drzwi od kuchni zawsze był otwarte.
a co do samego jedzenia:
MÓJ PIES LEPIEJ JE PORÓWNUJĄC DO TEGO CO JA DOSTAŁEM TAM DO JEDZENIA, PORCJE MAŁE I DO TEGO WRĘCZ OBRZYDLIWE.
POZDRAWIAM AUTORÓW MOJEGO MIESIĘCZNEGO ROZSTROJENIA ŻOŁĄDKA (biegunka i bóle brzucha), mam nadzieję że to czytają
IP: 89.228.172.21
gaba
Gość
Hej Wszystkim jadę tam na obóz młodzieżowy i po wszystkim odechciewa mi się jechać nie potrzebnie czytam wiem
ale jako 18 latka muszę zwracać ns to uwagę
mamy kuchnie grecką mam na dzieje że nie bd to właśnie coś ale U greka w Rybniku - sam syf tylko że spróbuje potraw bardziej orientalnych a nie hamburger z cacykami nie wiem jak się pisze

więc tak z tego co się dowiedziałam nie kupować w centrum raczej po brzegach ? czy to jest dobry sposób by zaoszczędzić pieniądze w Bułgarii lepiej było obejść wszystkie stoiska zanim się coś kupiło


i czy owoce są tam dobre oraz czy idzie dostać świeże FIGI <3 jadę na przełomie lipca i sierpnia z biura podróży alf jako obóz z elektrowni Rybnik :P
IP: 89.25.159.19
gość
Gość
ja jadę w lipcu, ale dokładniej którego to nie pamiętam. Po przeczytaniu tych odpowiedzi troszke sie zniechęciłam, ale może warunki się troszke zmieniły. mam nadzieje :roll:
IP: 89.72.120.163

Strona: « < ... 7 8 9 10 11

Forum turystyczne » Grecja » Leptokaria - hotel Galaxy

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij