Jesli chodzi o podroz do Olimpic Beach ,to przebiegala sympatycznie z milymi kierowcami i pilotka . Postoj w Budapeszcie tez ok. Zakwaterowanie w Yannis super z widokiem na morze lub na Olimp .....pokoje z aneksem kuchennym ,papier toaletowy -1 rolka,posciel,reczniki czyste ,sprzet do sprzatania na miejscu ,srodki trzeba kupic,.....niestety plaza brudna, woda tez ,plaza szeroka .......duzo ludzi ale miejsca duzo .......jedyny problem to ostatni dzien gdzie p.Rezydent prosi o opuszczenie o 9.00 pokoju i czlowiek sie tula do 20.00 do momentu odjazdu busa ,bez mozliwosci umycia sie ,przebrania , mozliwosci skorzystania z toalety .bagaze trzeba zaladowac do autokaru po przyjezdzie nowych wczasowiczow ,jest to dla mnie nie zrozumiale ,bo jest to kolejny dzien za ktory my placimy a zostalismy bardzo niestosownie potraktowani , wbrew wszelkim turystycznym zasadom.....Pani Rezydent powtarzala ,ze ona nas,mnie rozumie ale nic nie moze zrobic ,nie ma dodatkowego pomieszczenia, nie ma toalety,lazienki itd......w sumie jestem zadowolona ,bo niczym mnie to biuro nie zaskoczylo ,moze tylko tym ,ze do nich napisalam o problemie a oni mnie zlekcewazyli nie odpisujac mi na maila . Arbuzy,melony,feta, yogurt,wino,salatki pyszne .....
IP: 89.66.69.198