» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Bułgaria--Chorwacja

Bułgaria--Chorwacja

Strona: 1

Autor Treść
Kacper
Gość
No właśnie planuje wyjazd w pierwszej połowie września na urlop i jest dylemat gdzie a w zasadzie czy Bułgaria ( słoneczny brzeg ) czy Chorwacja (makarska ) gdzie będzie lepiej jeśli chodzi o pogodę i turystykę aby nie było pusto
IP: 93.105.78.153
Robert
Gość
No hej ja osobiście z żoną jedziemy do Bułgarii ale na 100 % nie jestem pewny czy to dobry wybór
IP: 93.105.78.153
Użytkownik
Posty: 9
Aby nie było pusto? Ja tam właśnie wolę jak jest mniej ludzi ;). Turystycznie oba te miejsca będą prawdopodobnie oblegane, ale ja osobiście wolę Chorwację. W Bułgarii jednak powinna być trochę lepsza pogoda. Kiedy byłam w zeszłym roku w Chorwacji o tej właśnie porze przez 1/3 wyjazdu za oknem miałam ścianę deszczu.
IP: 93.176.222.41
eDom
Gość
We wrześniu powinno być mniej turystów w obu miejscach. My polecamy Chorwację - pogoda powinna jeszcze dopisywać, być może nie będą to temperatury +30 stopni, jednak nadal będzie ciepło.
IP: 79.187.99.9

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Bułgaria--Chorwacja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij