» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

biuro podróży OK SERVICE

Strona: « < ... 27 28 29 30 31

Autor Treść
Maja
Gość
WITAM.Kto byl w Paralia/Olimpic Brach w apartamecie FREE2GO ,prosze o opis tego hotelu.Jade tam na wczasy 8.08.2013.
IP: 77.223.201.82
maja
Gość
WITAM.Kto byl w Paralia/Olimpic Brach w apartamecie FREE2GO ,prosze o opis tego hotelu.Jade tam na wczasy 8.08.2013.
IP: 77.223.201.82
Natalia
Gość
Jadę z chłopakiem. On ma 20 lat, ja 18.
IP: 46.113.220.128
wiolina
Gość
To świetnie Natalio napewno się spotkamy
IP: 83.16.106.26
Użytkownik
Posty: 5
maja napisał
WITAM.Kto byl w Paralia/Olimpic Brach w apartamecie FREE2GO ,prosze o opis tego hotelu.Jade tam na wczasy 8.08.2013.


to jest oferta na chybił trafił (na miejscu dowiadujesz sie gdzie bedziecie zakwaterowani)

tu masz filmik do jakich apartamentów mozecie trafić
https://www.youtube.com/watch?v=kLmasAi-mlY

my też byliśmy w opcji Free2go i dostaliśmy jeden z lepszych john&eve

(polecam tą opcje jeśli chcecie zaoszczędzić)
IP: 78.10.73.72
Maja
Gość
Witam.Dzieki za informacje .Jeszcze mam jedno pytanko.Jak jest daleko do plazy .
IP: 77.223.201.82
iza
Gość
Jadę z ok serwis drugi raz .Pierwszy wyjazd udany do Bułgarii. Teraz Chorwacja , willa Rubcic -przeczytałam opinię ,że nie istnieje. Bardzo proszę o więcej informacji o tej willi .
IP: 93.176.221.139
Andzia
Gość
Rezydentka na miejscu bedzie twierdzić że willa Rubcic to tak samo jak Matilda apartamenty o jednym standardzie czyli masz pokój łazienke i swoją kuchnie albo visna czyli do jednego apartamentu kwaterują 2+2+2 os i one mają jedną łązienke i kuchnie czasem obce osoby łączą jeśli np tylko 2 sobie to wykupią. Ale Rubcic niby traktuja jak Matilde ludzie którzy mieli Rubcic w tym my mieszkali na ulicach ostatnich w miejscowości vodovodna kiriminska czy jakoś tak zagonijska jednej osoobie sie trafiło tylo w miare w centrum a resta do pokoju ostro pod góre wiec wcale nie jest to 350 m do plaży tylko jak w matildzie ok 1000 m. Zreszta ja w tym roku miaąłm Rubcic i mieszkałam w tym samym domu w którym mieszkała mama w tamtym roku a ona miałą matilde. Generalnie nasz apartament był ładny tyle że bez balkonu czy tarasu bo na poddaszu wiec w nocy nieziemsko duszno. Jak coś moge ci podesłąć zdjęcia z miejscowości
IP: 83.27.171.29
Andzia
Gość
Iza i w Bułgarii też z nimi byłam i było generalnie super ale Chorwacja jak dla mnie słaba. Może spróbujemy jeszcze grecje na drugi rok i jak zawalą to nigdy wiecej.
IP: 83.27.171.29
Iza
Gość
Nie pozostaje mi nic innego jak tylko mieć nadzieje ,że wszystko będzie dobrze .Co prawda do biura dzwoniłam i zapewniono mnie ,że żadna taka sytuacja się nie zdarzy ,ale to się okaże na miejscu .
IP: 93.176.221.139
jozef
Gość
lipcowa napisał
Zarezerwowaliśmy w tym roku wyjazd z OK Travel do Chorwacji, po przeczytaniu tych wpisów jestm "lekko" przerażona. Czy ktoś jeszcze wybiera się w tym roku z tą firmą na urlop ?
A my zapłaciliśmy z żoną Chorwacje 2 turnusy 03.i 14.09. no i firma padła.Chyba 2496zl.poszło się pas.Pozostało chodzić na mecze siatkówki i chociaż tej Maj ciuke obić.
IP: 109.95.144.179
jozef
Gość
Iza napisał
Nie pozostaje mi nic innego jak tylko mieć nadzieje ,że wszystko będzie dobrze .Co prawda do biura dzwoniłam i zapewniono mnie ,że żadna taka sytuacja się nie zdarzy ,ale to się okaże na miejscu .
Firma padła i 2946zł.poszło.
IP: 109.95.144.179
Natalia
Gość
Witam. Pozdrawiam ze słonecznego Olimpic Beach z którego nie wiem czy wrócę :)
IP: 94.68.79.216

Strona: « < ... 27 28 29 30 31

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij