» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wyspy Kanaryjskie » Teneryfa po nowym roku

Teneryfa po nowym roku

Strona: 1

Autor Treść
Magda Miłek
Gość
Hej. Chciałam zapytać, czy orientujecie się jaka pogoda panuje na Teneryfie w styczniu? Znaleźliśmy z mężem wycieczkę, całkiem nie drogą i zastanawiamy się nad zakupem. Nigdy na Teneryfie nie byłam, w te wakacje nigdzie nie byliśmy bo nie mogliśmy się zgrać z urlopami. 2 lata temu polecieliśmy na cudowne wczasy do Indii, to była wycieczka mojego życia! Teneryfa też brzmi nieźle prawda?
IP: 37.8.240.224
RHX
Gość
Patrząc na ip, z pewnością padnie za chwilę nazwa najlepszego, najsolidniejszego BP którego nie stać na reklamę :)
IP: 178.36.11.85
Lisia
Gość
Ja proponuję ze swojej strony poza wyborem teneryfa nie teneryfa, nie zapomniec też o ubezpieczniu turystycznym. ceny sa naprawdę niewielkie o czym, ludzie czesto nie zdają sobie sprawy. Jak przychodzi co do czego to właśnie hotel czy biuro są najważniejsze i najbardziej rozpatrywane a co z ubezpieczeniem? Biuro zazwyczaj ma uboga oferte w tym zakresie. Ubezpieczenie można wyszukać przez neta z porównywarek min. inseco i samemu sie przekonać. nie ma sensu ryzykować, z bo koszty potem mogą być opłakane i poza zasięgiem dlatego proponuje poszukać i wybrać jakieś dobre towarzystwo.
IP: 178.182.202.242
Użytkownik
Posty: 6
Hmm..wydaje mi się, że na Teneryfie w styczniu będzie dość ciepło, więc ja bym śmiało się tam wybierała :)
IP: 5.60.157.222

Strona: 1

Forum turystyczne » Wyspy Kanaryjskie » Teneryfa po nowym roku

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij