» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Który rejon Tunezji polecacie?

Który rejon Tunezji polecacie?

Strona: 1

Autor Treść
Manja
Gość
Zdecydowaliśmy z mężem, że polecimy w tym roku na wakacje do Tunezji. Przeglądaliśmy oferty biur i ten kierunek nie jest jakiś bardzo drogi, a my musimy oszczędzać, bo we wrześniu planujemy rozpocząć budowę domu. Tak czy siak, ofert jest wiele, a my nie wiemy na który rejon Tunezji się zdecydować? Może ktoś był i coś poleci? Oboje uwielbiamy zwiedzać, fajnie byłoby polecieć do miejsca gdzie tych zabytków jest dużo.
IP: 88.156.226.10
greg2000
Gość
Ja byłem okolice Hamammet i tak wycieczki autokarem do Tunisu.Kartaginy było blisko. Sami zwiedzaliśmy hammamet,Nabuel dojazd Taxi. uważam że ten rejon był ok!
IP: 178.37.12.59
lola
Gość
Witam Byłam w Hammamecie i Sousse. Osobiście wolę Sousse. W Sousse Byłam w hotelu Riadh Palms blisko fajnej medyny. Dlaczego Sousse? Wydaje się być bardziej orientalnie ( chociaż jak ma się porównanie to Tunezja jest najmniej orientalna ) Hammamet, bardziej Europejsko i powiedziałabym trochę sztucznie :) Z Sousse byłam na własną rękę w porcie El Kantoui, w Tunisie, Kartaginie i Sidi bu Said. Od rezydenta tylko 2 dniowa wycieczka (polecam). W każdym razie wakacje były udane za każdym razem w Tunezji jednak zdecydowanie wolę Sousse.
IP: 87.207.114.15
Manja
Gość
No właśnie myśleliśmy o Sousse. Trochę sobie na necie poczytałam i ludzie dobrze piszą o tym rejonie. A myślicie, że na takie wakacje lepiej lecieć i organizować je na własną rękę, czy jednak lepiej z biurem?
IP: 88.156.227.197
Administrator
Posty: 63
Skąd: Bielsko-Biała, Polska
Manja napisał
No właśnie myśleliśmy o Sousse. Trochę sobie na necie poczytałam i ludzie dobrze piszą o tym rejonie. A myślicie, że na takie wakacje lepiej lecieć i organizować je na własną rękę, czy jednak lepiej z biurem?


Do Tunezji raczej będzie drożej na własną rękę. Najkorzystniejsze przeloty są jednak czarterami organizatorów.
IP: 83.10.125.243
Użytkownik
Posty: 3
Ja dobrze wspominam pobyt w Sousse pomimo, że to jest dość duże miasto. Oprócz zwiedzania miejsc zabytkowych warto wybrać się na wycieczkę w strefę saharyjską i przy okazji zajrzeć do Matmaty i Tatoiune. Pustynia robi wrażenie, przestrzeń i idealna cisza. Dla kogoś z miasta bezcenne.
IP: 178.182.164.184
Manja
Gość
No właśnie, jednak biuro jako organizator ma sporo zniżek, zarówno jeżeli chodzi o loty jak i hotele. Bierzemy pod uwagę tui i alfa star. Z tego co czytałam, najpewniejsi organizatorzy. Teraz tylko muszę ceny jakoś porównać.
IP: 88.156.226.179

Strona: 1

Forum turystyczne » Tunezja » Który rejon Tunezji polecacie?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij