» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja Velika

Grecja Velika

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Treść
Adam
Gość
A czy w Victorii jest radio lub tv
IP: 89.25.132.241
turystka
Gość
fajne pytanie czy w pokojach jest Tv w Victorii fakt faktem jak ja byłam to nie było TV i uważam że ogólnie dla naszego wypoczynku powinno nie być !! o ile człowiek spokojniejszy wraca dodomu ale tak teraz już w Velice w Victorii już jest jak pokazuje info z biura podróży Tęcza które polecam wszystkim Pozdrawiam 8)
IP: 93.154.132.59
Użytkownik
Posty: 72
Adam napisał
A czy w Victorii jest radio lub tv


Na stronie Tęczy , wymieniają TV w wyposażeniu pokojów w Janisie, a w Victorii nie, więc pewnie nie ma.
IP: 193.19.167.132
anag
Gość
Bardzo proszę o info dot veliki i villi victoria.ma przede wszystkim jaką tam naprawdę jest plaża bo sa różne opinię. Bardzo proszę o pilną odp
IP: 46.205.23.24
turystka
Gość
Anag- my byliśmy pare lat temu w Velice i plaża jak wszędzie w Grecji długa,piaszczysta ,szeroka czysta jak na po sezonie<byliśmy we wrześniu >nie widze powodów do obaw :) jedź i wypoczywaj :) my w tym roku do Nei pori :)
IP: 164.126.95.14
Użytkownik
Posty: 72
Czy ktoś może polecić jakąś knajpkę z jedzeniem w Velice?
IP: 89.230.82.93
Użytkownik
Posty: 72
Jedni piszą, że w Velice jest plaża piaszczysta, inni ,że żwirkowo-kamienista. Jak to w rzeczywistości jest, obejdzie się bez butów przy wchodzeniu do morza?
I cały czas proszę o polecenie jakiejś knajpki , gdzie warto coś zjeść.
IP: 31.6.164.101
turystka
Gość
edyta317-jest plaża i taka i taka zależy gdzie jesteś w Velice ,a spokojnie obejdzie się bez butów przy wchodzeniu do morza,Grecja to nie Chorwacja zeby były jeżowce i nawe tmeduz niema w Velice<jak byliśmy>a np w Olimpic były pozdrawiam
IP: 46.112.97.251
turystka
Gość
za szybko odpowiedziałam...na ten post o plaży ale jak się tyle podróżuje to już się wszystko miesza hihi więc sprostowanie<po przypomnieniu i obejrzeniu zdjęć >w Velice fakt jest plaża kamienista są też miejsca piaszczyste,ale mniej napewno niż w Olimpic i w Stomio<Stomio ma też prywatny kawałek plaży typowo kamienistej>a do piaszczystej jest "kawałek".Więc musicie sami <osoby pytające o plaże zdecydować>czy plaża kamienista Wam nieprzeszkadza,plusem kamienistego brzegu jest czystsza woda podczas większych fal ale ile skarbów można później znaleźć!jak pisałam wcześniej niema meduz i jeżowców a za to sporo rybek Pozd.
IP: 5.173.113.171
Użytkownik
Posty: 72
Dziękuję za odpowiedź. Czyli jednak plaża kamienista. Ja i tak już zdecydowałam, że jadę na pewno do Veliki, więc to , że plaża jest kamienista nie spowoduje zmiany decyzji, tylko dobrze wiedzieć przed wyjazdem , chociażby właśnie po to, żeby zabrać buty do wody, bo boso ciężko się wchodzi po kamieniach do morza. A woda faktycznie przy kamienistym brzegu jest bardziej przejrzysta.
IP: 89.230.65.70
turystka
Gość
To fajnie jak już są pewne wczasy my już też jakiś czas czekamy ...ale jeszcze tylko stopare dni i też będziemy się cieszyć Greckim morzem,ciepłem,odpoczynkiem i owocami które uwielbiam w tych ciepłychkrajach nawet na Wgrzech inaczejjuż smakują np czereśnie,będe śledzić wasze tu posty to napisz edyta317 jak wrócisz jakie wrażenia będą ,ja w Velice zapamiętam napewno ciasta<3 kg >więcej po tych ucztach ale to norma dla mnie hihi
IP: 31.174.28.122
Joanna
Gość
Ja w Velice byłam bez butów do wody i spokojnie dawałam radę. To bardziej żwirek niż kamienie, choć trochę to zależy czy jest duża fala. Podobnie jak Wy, już nie mogę się doczekać wyjazdu, ciepłego morza, pysznych owoców, hałasujących cykad i kawy frape. A tu jeszcze 2 miesiace :(
IP: 91.192.0.1
Użytkownik
Posty: 72
To ja mam lepiej, bo już za 3,5 tygodnia :) A czy był ktoś może w niedalekich miejscowościach jak np: Agia, Melvia ? Wypożyczyłam sobie rower i mam zamiar pojeździć gdzieś po okolicach.
IP: 89.230.80.32
Użytkownik
Posty: 72
To ja mam lepiej, bo już za 3,5 tygodnia :) A czy był ktoś może w niedalekich miejscowościach jak np: Agia, Melvia ? Wypożyczyłam sobie rower i mam zamiar pojeździć gdzieś po okolicach.
IP: 89.230.80.32
Joanna
Gość
Edyta, ale Ci dobrze! Ja byłam w Agii ze dwa razy. Jechalam autobusem z Veliki ( jedzie do Larissy przez Agię). Agia ma fajny kilmat zapyziałego miasteczka. Nie ma tam wcale turystów, tylko miejscowi. No i jest bankomat w razie potrzeby. Do Melivii nie dotarłam,ale mam zamiar w tym roku. Napisz po powrocie jak było.
Ja w tym roku do Kutsupii. I też zamówiłam rowery, chociaż w lipcu będzie pewnie zbyt gorąco, by jeżdzić w dalsze trasy.
IP: 91.192.0.1
Użytkownik
Posty: 72
To super, ja też byłam kiedyś w Kutsupii i było cudnie. Spokojne miejsce idealne do odpoczynku z dala od zgiełku. No może poza weekendami, kiedy na plażę przyjeżdżali Grecy i robił się tłumek. Ale od poniedziałku wszystko wracało do normy. :D
Jeżeli chodzi o gorąco, to chyba nie ma wielkiej różnicy , czy to druga połowa czerwca, tak jak ja jadę, czy lipiec. Może damy rady na tych rowerach ;)
IP: 89.230.81.35
Joanna
Gość
A czy ktoś z Was znalazł w okolicy wąwóz Kalypso? Sa zdjęcia w necie i wygląda na fajne miejsce, ale jak go znaleźć w lesie? Oto zagadka
IP: 91.192.0.1
anng
Gość
Witam, czy jedzie ktoś 6 sierpnia do veliki ? Z dziećmi? Mam pełno obaw, jedziemy 1 raz z dziećmi za granicę , czy się tam jakoś dogadamy? I ta podróż ...
IP: 178.181.71.99
Fioneczka
Gość
Witam,
Czy wybiera się ktoś 7 lipca do Veliki, Janisa ?
IP: 83.10.2.63
edyta317
Gość
Joanna napisał
A czy ktoś z Was znalazł w okolicy wąwóz Kalypso? Sa zdjęcia w necie i wygląda na fajne miejsce, ale jak go znaleźć w lesie? Oto zagadka


Ja dotarłam tylko do miejsca z tą niecką w korycie rzeki, która jest opisywana w necie jako naturalne SPA. To jest zaraz przy szosie z Kokkino Nero na skraju lasu. Niestety do wodospadu nie dotarłam, bo nie bardzo wiedziałam jak. Podejrzewam , że trzeba przedzierać się dalej wzdłuż rzeki przez las, ale jak dla mnie , nie za bardzo było którędy.
Jeżeli ktoś tam był, to też bardzo proszę o dokładniejsze wskazówki, jak tam dotrzeć.
IP: 37.190.224.151
Joanna
Gość
W tak zwanym SPA tez byłam ( a raczej bywałam regularnie :) ). I też nie widzę możliwości przedzierania się stamtąd przez las w górę rzeki. Musi być inna droga...
IP: 91.192.0.1
ja sie wybieram z me
Gość
Fioneczka napisał
Witam,
Czy wybiera się ktoś 7 lipca do Veliki, Janisa ?
IP: 83.7.214.63
Radek
Gość
[quote=anng]
Witam, czy jedzie ktoś 6 sierpnia do veliki ? Z dziećmi? Mam pełno obaw, jedziemy 1 raz z dziećmi za granicę , czy się tam jakoś dogadamy? I ta podróż .
Jadę z synem 10 lat. z Tęczą 3 raz do Grecji w tym 3lata temu do Veliki. Podróż spoko do przeżycia.[/quote=anng]
IP: 37.130.30.66
anng
Gość
A jedziesz 6 sierpnia? Moi synowie maja 9 i 8a corka prawie 7. Jedziemy do villi Victoria
IP: 37.30.87.30
Joanna
Gość
Edyta 317 : wróciłaś? Jak się udały rowerowe wyprawy? Odezwij się
IP: 91.192.0.1

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja Velika

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij