» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Oboz studencki 2012-almatur-LEPTOKARIA-piszie prosze;):>

Oboz studencki 2012-almatur-LEPTOKARIA-piszie prosze;):>

Strona: 1

Autor Treść
podroznik
Gość
Witam wszystkich!
mam pytanie wybiera sie ktos w tym roku na onboz studencki do grecji a almaturem??
Moze ktos z was juz byl na tym obozie z tym biurem piszcie jakies opinie jak bylo i czy warto??:))
Oboz jest w Leptokari byl tam ktos ??jak tam wogole jest??
piszcie bardzo was prosze :))
z gory dziekuje za kazda nawet najmniejsza informacje :))
Pozdrawiam:))
IP: 46.204.79.165
podroznik
Gość
ponawiam swoja prosbę bo napewno ktos byl w tej miejscowosci i moze cos pozytywnego lub nie powiedziec o tej miejscowosci....;) ...???
IP: 37.31.33.19
Netkusinka
Gość
Hej :) Ja byłam na tym obozie studenckim 3 lata temu dokładnie z tego biura na tydzień i mieszkałam w hotelu Mouses :). Było bardzo blisko do plaży, hotel w porządku jak na warunki studenckie oczywiście, bo np. klimy w hotelu nie było (zależy też kto jakie ma oczekiwania :P). Plaża bardzo ładna :). Towarzystwo bardzo dobrze sobie dobrałam (chociaż ze swojego miasta jechałam sama), więc jakiekolwiek drobne mankamenty się w ogóle nie liczyły. Jak dla mnie fajne miejsce :)
IP: 89.70.17.192
Annn
Gość
Hej.
Ja w tym roku wybieram się do Grecji - Leptokaria z Almaturem, wyjeżdżam w terminie 2 - 14.08.2012r. , więc już za niedługo. Z tego co wiem, to najlepszą wycieczką fakultatywną jest rejs na wyspę, wiele osób ją poleca. Będę w hotelu Alexander.
IP: 91.232.175.222
pawel
Gość
a czy orientuje się czy lokalne biuro podróży w White Tower w Leptokarii jeszcze istnieje?wiem ze w 2009r jeszcze było ale nie potrafię znaleźć informacji świeższych...jeśli tak to jakie są ceny wycieczek? głównie interesują mnie Saloniki, wyspa, meteory. będę bardzo wdzięczny za odpowiedź:)
IP: 88.135.161.119
johny222
Gość
ogólnie bardzo fajnie jedzenie dobre i przez prawie cały pobyt fajnie po za 2 małymi szczegółami:

1. Kierowcy autokaru na parkingu pod wulkanem Wezuwiusz stwierdzili że mamy brudne nogi i nie wpuścili nas do autokaru i kazali zejść asfaltem 2 km na duł po wąskiej górskiej zatłoczonej ulicy żeby kurz opadł .
2. W nocy podczas powrotu do Polski w czasie ulewy w Austrii wyproszona nas z autokaru i kazali się przesiać do innego autokaru w stanie krytycznym bez pasów, a kierowcy w tym czasie dosłownie przerzucili nasze walizki mojej urwali nogę . Po poproszeniu pilota Tomka o wezwanie policji żeby sprawdziła autokar czy można nim jechać dalej - odmówił bo mu się spieszyło . na szczęście dojechaliśmy do polski ale powrót to był koszmar . Nikomu nie życzę takiego powrotu.
Almatur jest nie odpowiedzialną firmą jeśli dopuszcza do takich rzeczy .
IP: 83.17.112.218
Ania
Gość
Wybieram się w tym roku do Grecji, hotel Aleksander z Almatur czy ktoś tam był ? proszę o opinię
IP: 83.25.228.149

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Oboz studencki 2012-almatur-LEPTOKARIA-piszie prosze;):>

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij