» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Paralia z Oskarem

Paralia z Oskarem

Strona: 1

Autor Treść
podróżniczka
Gość
OSKAR to Loteria. Albo będzie fajnie i udanie albo do bani. Wróciłam z mężem 13.07 z Paralii.
Ja miałam fajny pokój ( Zeus) i bez innych niespodzianek, ale inni ......Na I zebraniu był dym. Okazała się że 8 osóbnie mieszka w tych hotelach i co gorsze w tych miejscowościach za które zapłaciło. Obłęd w oczach. Po 3 dniach wszystko się "ułożyło". Strach - co dalej będzie - pozostał. Rezydentka Pani Trasula na wycieczkach goni nas tak że buty gubisz, nic nie widzisz i zdjęcia nie zrobisz ( bo chce być wszędzie pierwsza), ale ..... ja gonię w pracy i w domu, a tu miałam mieć luz. Dzień wyjazdu- 10 godzin w tym upale z walizką przy sobie. Super dzień. Autokar ( zwłaszcza do Paralii) strach w oczach z powrotem zasłużyłam na lepszy. Czy pojedziesz za rok z Oskarem to Twój wybór. Ja byłam w 2013r w Hiszpanii i wiem jak powinien wyglądać prawdziwy wypoczynek. To jest mój wybór. Ciepło pozdrawiam.
IP: 79.189.32.68
basia
Gość
,,8 osób mieszka czy nie mieszka?,,
IP: 31.42.14.52

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Paralia z Oskarem

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij