» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Hiszpania » HOTEL PRESIDENT **** - Calella

HOTEL PRESIDENT **** - Calella

Strona: 1

Autor Treść
renatta
Gość
Witam.
Czy ktoś spedził może urlop w Hotelu President w Calella?
Proszę o wszystkie mozliwe info 8)
IP: 87.204.194.128
amw
Gość
Ja bylam z mężem dwa lata temu.Hotel ładny, jedzenie pyszne i dużo.Byliśmy z biurem Orlando Travel
IP: 87.206.244.68
Beata
Gość
też byłam tam z Orlando Travel. Bardzo polecam zarówno Calellę jak i hotel President. Jedzenie pyszne, hotel czyściutki, świetna obsługa, wieczorem różne animacje, zabawy dla dorosłych i dzieci, rano aerobik na basenie. Jednym słowem- ŚWIETNIE :)
IP: 46.112.143.187
Użytkownik
Posty: 1
Ja akurat nie byłam w tym hotelu, jednak czytałam wiele pozytywnych opinii na jego temat. Zdobył on także wysoką ocenę średnią: 5,5 głównie, ze względu na atrakcje, kuchnię, miłych ludzi oraz czystość.
IP: 79.163.20.59
Beata
Gość
Byłam 2 razy i na pewno tam wrócę, super hotel, super jedzonko (pyszne i dużo, tzw. szwedzki stół) hotel czyściutki, codziennie sprzątają pokoje, w łazienkach mydło, ręczniki, suszarki do włosów. Wieczorem imprezki/zabawy przy basenie. SUPER..... Ja byłam z Orlando Travel też :)
IP: 77.254.157.199
mimi
Gość
Byłam w Calelli ale nie w tym hotelu;) Ale stał tuż koło mojego,bardzo podobne do siebie.
IP: 217.153.253.73
aaa
Gość
Jedzie ktoś do Tego Hoteu w tym roku?
IP: 46.7.151.198
kasia
Gość
ja z moją rodzinką bylam w tym roku,jestem zauroczona miejscem Callela,piękny hotel,czyściutki,jedzenie super,nie można się było nudzić,p.Robert bardzo ciekawie prowadził wycieczki,napewno jak będę miała okazję powrócę tam,polecam wszystkim:)
IP: 89.76.3.174
Robert M.
Gość
Byłem tam i te wszystkie wpisy wyżej to chyba są od pracowników Orlando Travel :).
IP: 91.192.123.36
Tola
Gość
Dlaczego tak sądzisz? jak jest inaczej to napisz bo my się tam wybieramy za kilka dni!
IP: 178.212.161.212
kaja
Gość
Z całym przekonaniem mogę polecić ten hotel, bajeczne jedzonko, przemiła obsługa, w recepcji była Pani Słowaczka - bardzo pomocna jak czegoś brakowało, ci którzy hejtują tam nie byli.
IP: 91.231.92.215

Strona: 1

Forum turystyczne » Hiszpania » HOTEL PRESIDENT **** - Calella

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij