» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » kto zna piosenki Egipskie/arabskie

kto zna piosenki Egipskie/arabskie

            Egipt wczasy last minute Opinie o hotelach w Egipcie

Strona: < 1 2

Autor Treść
gosia
Gość
w montillionie <hurghada> czesto leciala piosenka "danza kuduro" oraz "la bomba" wyrabiste piosenki ! :D szczególnie la bomba znana wszystkim afrykańska piosenka :D A JA POSZUKUJE 2 piosenek jedna szła jakoś tak miała super bit a słowa "gimi esa but gimi esa cos tam gimi todo na na nana na" a druga taka wolna super wolna dziewczyna o delikatnym glosie spiewala "na na na na nananana na" pomocy <33333333
IP: 83.29.174.253
mary
Gość
Hej ! Poszukuję piosenki która leciała dosyć często w hotelu Harmony Makadi Bay (polecam ten hotel bardzo bardzo serdecznie) w sierpniu 2012 (wczoraj wróciłam po tygodniowym wypoczynku i wtedy leciała często) . Leci jakoś "daradamdamdę <jakieś słowa i znowu to daradamdamdę>" . poszukuję jej dziś od rana i mało rezultatów. pomocy !!
IP: 87.205.49.69
Anitka
Gość
hey proszę o szybką odpowiedz , poszukuje piosenki która leciała w klubie locka locka taka dziewczyna z pięknym głosem śpiewała : ouu ouu ouu beby ooo... beby , i tak dalej nie wiem czy dobrze napisąłm ale proszę bardzo o tytuł :) z góry dziękuje ;*:*:))
IP: 79.163.92.229
GOŚĆ
Gość
Prosze bardzo o opomoc !
Byłam w Egipcie w roku 2012 w śierpniu , w sharm el sheik i gdy byłam w mieście to był jakiś hit i wszedzie puszczali pisenke " taratara oaeo taratara oaeo oaeo " nie znam wiceje ale bardzo mi sie spodobała, napewno był to jakiś hit, wiec prosze o pomoc. Z góry dziekuje.
Pozdrwaiam ;)
IP: 188.124.171.121
Użytkownik
Posty: 1
hej
poszukuje piosenki http://www.youtube.com/watch?v=epxIzzrN0Zo zaczyna się w 7:35 minucie, jesli ktos zna tytul wykonawce to bardzo prosze o pomoc. Z gory dziekuje.
Pozdrawiam serdecznie
IP: 91.214.0.145
ewe
Gość
a ja bylam teraz w hurghadzie w lillyland - hotel masakra .. ale na plazy czesto slyszalam piosenke gdzie refren to " en mariaaa.." zna ktos cos ? to nie arabska piosenka..
IP: 78.30.103.20
mat
Gość
Ktos moze zna tytół piosenki puszczanej w hotelach " we serafi lalala"
IP: 192.162.151.165
carro
Gość
to chyba ces"t la vie KHALED
IP: 178.212.41.1
eDom
Gość
Czy lubicie piosenki arabskie, bo przywołują wspomnienia Wam z wakacji czy po prostu wpasowują się w Wasz gust muzyczny?
IP: 79.187.99.9
Carro
Gość
wspomnienia z wakacji..i wpadają w ucho....i często się w domu słucha na poprawę nastroju. Więc...suma sumarum jedno i drugie.
IP: 178.212.41.1

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Egipt » kto zna piosenki Egipskie/arabskie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij