» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Czy ktos jedzie na Korfu????

Czy ktos jedzie na Korfu????

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 21
Jedzie ktos na Korfu z koncem maja????do Nissaki:))) jesli tak to odezwijcie sie:)
IP: 2.121.248.242
Użytkownik
Posty: 59
Jeśli spodziewacie się po Korfu niesamowitych doznań na pewno się nie zawiedziecie! Cały obszar Starego Miasta Korfu wpisany został listę światowego dziedzictwa UNESCO, a miasto zostało odnowione z okazji spotkania przywódców Unii Europejskiej, dlatego też każdy spragniony architektonicznych wrażeń znajdzie coś dla siebie.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 15:22, 05.01.2015. »
IP: 83.8.4.158
meggie
Gość
maj to dla mnie za wcześnie, na pewno nie dostanę wtedy urlopu. Też myślę o Korfu, ale chyba dopiero pod koniec sierpnia. Na razie przeglądam oferty, widziałam kilka fajnych, w tym pobyt w hotelu Delfinia z oferty alfa staru. Powiedz, a Ty z jakim biurem jedziesz? Jaki hotel jeśli można wiedzieć?
IP: 84.10.234.89
Użytkownik
Posty: 21
Ja lece z ang biura podrozy do hotelu Sunshine & Spa mam nadzieje ze bedzie wypas a opinie o tym mowia:))))lece poczatkiem czerwca:)
IP: 94.0.252.44

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Czy ktos jedzie na Korfu????

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij