» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » rejs po nilu - Egipt

rejs po nilu - Egipt

            Egipt wycieczki last minute Opinie o hotelach w Egipcie

Strona: « < ... 4 5 6 7 8

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Ja byłem na rejsie z lokalnym biurem LM Holiday i polecam. Ich oferta jest również atrakcyjna a mieliśmy właściwie prywatny rejs po były tylko 3 pary z Polski i 3 dzieci. Wiec taka opcja to bajka. Na statku mieliśmy 3 posiłki ale dało się przeżyć a w hotelu all.polecam takie rozwiązanie szczególnie w tym okresie gdy można kupić bilet na samolot u nas za dobre pieniądze.
IP: 105.202.76.199
Ola
Gość
Mam pytanie odnośnie pogody. Planujemy z mężem wylot w terminie. 29.05- 12.06, pierwszy tydzień rejs po Nilu drugi wypoczynek, plus wycieczki fakultatywne, na pewno Kair, gdyż na rejsie go nie przewidziano. Czy my się tam w tym czasie nie ugotujemy?? Czy upały raczej tam są jeszcze znośne na przełomie maja/ czerwca?? Myśleliśmy też o październiku, ale przecież wtedy też mogą być upały, ponadto dni są wtedy krótsze, i zbyt odległy termin chyba...
Słyszałam, że jeżeli już są upały to zdecydowanie lepiej się je znosi ze względu na suche powietrze. Czy to prawda??
IP: 87.204.108.169
borys
Gość
Na przełomie maja i czerwca temperatury są do zniesienia , podczas rejsu czeka was miły wiaterek i jest naprawde super a program jest tak ułożony ze w czasie najwiekszego słońca przeważnie jest relaks na statku. Polecam. W razie czego pytajcie
IP: 105.202.17.99
Użytkownik
Posty: 1
Witam! Mnie też ciekawi pogoda. Zobaczyłem prognozę Czy tam w marcu naprawdę tak pięknie?
IP: 46.200.225.218
Użytkownik
Posty: 20
cezar1 napisał
Zdecydowanie radzę zastanowić się nad rejsem po Nilu.
15 czerwca byliśmy z mężem z biurem Oasis w Egipcie na wycieczce Nil paradise. Jest to ogromnie męczaca podróż. Z zapowiadanych 7 dni płynie się 2,5. Reszta to stanie w porcie. Ledwo się spostrzegliśmy, a już Assuan i 2 dni w porcie. Statek dość dobry, choć jedzenie słabe, kolejki ok. 20 min po jedzenie. Problem ze stolikiem, dwie rodziny zostały rozsadzone, a przewodniczka Sonia, nie za bardzo chciała w czym kolwiek pomóc.
Podróż do Kairu była najstraszniejsza. Oasis wykupił najtańsze bilety na pociąg. Jechało nas 10 osób w 3 wagonach! To był skandal, tym bardziej, że wykupiono nam pojedyńcze siedzenia obok ubikacji. Całą noc podróżni chodzili, nie zamykali drzwi, a zapach z ubikacji uniemożliwiał spanie...Oasis zachował się nikczemnie, takich miejsc nie daje się europejczykom w Afryce! Oczywiście, że się baliśmy i denerwowaliśmy.
Potem Kair, zabytki bronią się same. Inny przewodnik, a więc było ok.



Twój post jest bardzo pomocny. Dzięki Tobie nie zmarnujemy naszej kaski :)
IP: 94.254.145.43
Użytkownik
Posty: 46
A czy nie sadzicie,ze teraz wycieczka do Egiptu podobnie jak i do Tunezji po ostatnich wydarzeniach jest nieco ryzykowna? Bo moim zdaniem właśnie tak i lepiej się wstrzymać,wybrac np nad Bałtyk.
IP: 195.135.229.207

Strona: « < ... 4 5 6 7 8

Forum turystyczne » Egipt » rejs po nilu - Egipt

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij