» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » z dzieckiem rocznym do Turcji???

z dzieckiem rocznym do Turcji???

Strona: « < 1 2 3

Autor Treść
kasik
Gość
tematem forum chyba była podróż z dzieckiem do Turcji a nie problemy niewyprasowanej bluzki na wakacjach??:D
IP: 195.39.217.160
magdall
Gość
Hej,
Czy ktoś był w hotelu hydros club w Kemer? Na początku września jedziemy z 14 miesięcznym Maluchem i jestem ciekawa, jakie są opinie na temat hotelu? Na forach wyczytałam, że jest to bardzo czysty hotel, a na takim nam zależy.
Mam jeszcze pytanie odnośnie sklepów w pobliżu, czy można tam znaleźć pampersy i słoiczki z obiadkami? Aha Mamy i czy dawałyśmy tamtejsze owoce swoim Roczniakom czy tylko te ze słoiczków?
Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję za cenne opinie :)
IP: 195.225.120.34
roddii
Gość
Witam

Wybieram się we Wrześniu sam z moim 13 miesięcznym synem do Turcji rejon Belek Hotel Jacaranda ( ITAKA ). Czy ktoś może był z tego biura w tym akurat Hotelu? jeżeli tak to prosił bym o krótki komentarz pobytu, ewentualne niespodzianki na które należy zwrócić baczniejszą uwagę :) będę niezmiernie wdzięczny.

ewentualnie:

@ roddii@wp.pl
IP: 193.104.154.10
Sylwia
Gość
W hydros jest śłicznie w Kemmer,jest Carreufour i ceny normalne,ale radzę wziąść dużo kasy,Kemmer jest bardzo drogie nastawione na bogatych Rosjan.W Hydros skoro z małym dzieckiem to dostaniecie pokoj w częśći hotelowej więcej mogę odpow. na moj adres Sylwia30x1@wp.pl
IP: 87.99.48.182
mama jasia
Gość
witam serdecznie.za parę dni ruszamy na urlop do Turcji.jedziemy oczywiście z dzieciątkiem.maly ma rok i 3mc.bedziemy niedaleko bodrum,hotel kadikale resort.prosze o jakieś dobre rady doświadczonych mam.co mam ze sobs wziadc,na co tam uważać....bylabym bardzo wdzięczna za porady.pozdrawiam i czekam na jakas odpowiedz. 8)
IP: 83.6.184.30
osioł
Gość
Do pani, której zginęły rzeczy...
Trzeba było szybko zorientować się w sytuacji, w jeden dzień przeboleć straty kilku szmatek, kupić za parę dolarów trochę kolorowych koszulek, dwie kiecki i cieszyć się wakacjami... jakby kogoś to obchodziło, że jakaś tam kobita ma dzisiaj taką czy inną uszytą sukienkę... Niestety na złodziei nie ma rady i spotkać ich można wszędzie...
IP: 94.40.118.174
Niezdecydowana
Gość
Drogie doświadczone mamy! czy z dzieckiem 6 miesiecznym mozna poleciec do Turcji czy to zly pomysl ?
IP: 77.91.41.108
Użytkownik
Posty: 1
Witajcie rodzice małych pociech! Powiedzcie mi, z jakim biurem na wycieczkę do Turcji z dziećmi się mogę wybrać? Głównie chodzi mi o to, że interesują mnie tanie i dobre wycieczki fakultatywne i nie wiem czy jakiekolwiek biuro na takie wycieczki pozwala brać dzieci? Chodzi mi tu o lokalne biura podróży. Z góry dziękuje za odpowiedzi :)
IP: 78.30.112.214
Użytkownik
Posty: 3
Ja byłam z roczną córeczką w Grecji. Podróż zniosła dobrze, ale musiałam ją ubezpieczyć przed wyjazdem żeby spać spokojnie. W sumie to w ostatniej chwili wysłaliśmy sms do generali, ale na szczęście nic się nie działo i wakacje się udały, nie mieliśmy żadnych problemów z dzieckiem.
IP: 109.231.4.138
Użytkownik
Posty: 1
ForeverAndOne jeśli nie wiesz z jakim biurem na wycieczkę do Turcji z dziećmi to proponuje Metintour. Tym bardziej, że interesują Cię lokalne biura podróży. Wiem, że jest ich mnóstwo w Turcji, ale mi Metintoura zaproponowali znajomi i skorzystałam i nie żałuje. Jest to polskie biuro podróży w Turcji a i przewodników mają polskojęzycznych, ponadto wycieczki fakultatywne jakie mają w swoje ofercie są przygotowane pod całe rodziny również z małymi dziećmi.

P.S. Co do wycieczek polecam Aquarium w Antalya - radocha dla najmłodszych, którzy zobaczą z bliska jak wygląda podwodny świat :)
IP: 83.31.185.72
Użytkownik
Posty: 46
Moim zdaniem roczne dziecko jest jeszcze zbyt małe aby ciągnąć go na wycieczki do zagranicznych krajów,a już na pewno tych egzotycznych,gdzie dodatkowo trzeba się zaszczepić przed wyjazdem. Zdecydowanie lepszą opcja jest wypoczynek nad Bałtykiem:)
IP: 79.185.238.72
Użytkownik
Posty: 1
nie do końca się z tym zgadzam - zwłaszcza, że Turcja nie jest krajem egzotycznym i nie są tam wymagane żadne szczepienia. W zeszłym sezonie byłam w Turcji z 14 miesięcznym maluchem i nie było żadnych kłopotów - dziecko wręcz lepiej znosiło ciepłe temperatury niż dorośli! a zabawa w brodziku lub na plaży była największą frajdą! naprawdę, jeżeli wybierzecie sprawdzone biuro i porządny hotel, nic złego Was nie spotka - polecam hotel Alva Donna Beach Resort w Side - wszystko było na dobrym poziomie, naprawdę udany wypoczynek z dzieckiem
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 23:25, 04.10.2015. »
IP: 46.170.216.250
Użytkownik
Posty: 61
Byliśmy w zeszłym roku w sierpniu i bardzo gorąco nawet wieczorami.
Ludzie bardzo uprzejmi, obsługa bardzo życzliwa.
Hotele nastawione bardziej na Rosjan i ich właśnie jest najwięcej.
Ogólnie na plus.

Jeśli Wam to nie odpowiada to polecam zostać w Polsce, mogę poelcić dobry domek w super standardzie: https://szyszka-okuninka.pl/ Nam się tam wypoczywało naprawdę ok :)
IP: 216.131.109.41

Strona: « < 1 2 3

Forum turystyczne » Turcja » z dzieckiem rocznym do Turcji???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij