» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Terminarz online? Nie wiem jak to nazwać :-)

Terminarz online? Nie wiem jak to nazwać :-)

Strona: 1

Autor Treść
maciekmaciej
Gość
Macie może na swoich stronach www terminarze online, gdzie klienci sami się rejestrują? Polecacie takie rozwiązanie? Jak to zrobić? Nawet nie wiem jak to nazwać a widzialam kilka razy na różnych stronach
IP: 89.69.65.53
jaccobo
Gość
My tak mamy u nas w firmie. Chodzi Ci o taką usługę www. pl.booking-please.com ? To polega na tym, że tworzysz na swojej stronie internetowej kalendarz z dostępnymi terminami rezerwacji (u nas chodzi o stoliki w restauracji oraz o pokoje w hotelu). I z Twojej strony to właściwie wszystko. Później otrzymujesz powiadomienie jeśli jakiś klient wszedł na Twoją stronę i postanowił złożyć jakąś rezerwację. Powiem Ci że taka automatyzacja zarządzania rezerwacjami to duża oszczędność czasu, energii oraz nerwów.... Proponuję Ci skontaktować się z tą firmą Booking-please i oni Ci już wszystko wyjaśnią i przedstawią ofertę. Pozdrawiam,
IP: 89.69.65.53
Użytkownik
Posty: 3
To zdecydowanie bardzo przydatna funkcja :)
IP: 89.228.169.13
margaw
Gość
cześć polecam też rozwiązanie wolneterminy.pl gdzie klient widzi tylko wolne terminy na Twojej stronie a jeśli coś wybierze to dopiero się z Tobą kontaktuje zajmując Ci zdecydowanie mniej czasu.
IP: 176.101.80.22

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Terminarz online? Nie wiem jak to nazwać :-)

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij