» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Nei Pori 2015

Nei Pori 2015

Strona: 1

Autor Treść
A.....
Gość
JEDZIEMY .... 8)
IP: 89.25.132.241
Ana
Gość
My też :D
IP: 91.234.126.175
turystka
Gość
ja też chce :) :P udanego wyjazdu napiszcie jak było po powrocie
IP: 164.127.96.12
Użytkownik
Posty: 59
Nei Pori to kolejne z wielu typowo turystycznych miasteczek na Riwierze Olimpijskiej. Znajdziemy tu nie tylko piękne plaże, ale także wiele klubów oferujących nocne rozrywki. Polecam: http://www.plan4fun.pl/przewodniki/grecja/miejscowosci/nei-pori/10383
IP: 83.21.53.241
Użytkownik
Posty: 10
A nie myśleliście o czymś bardziej egzotycznym jak tutaj na przykład http://luksusportal.pl/pl/podroze-i-przygoda/prezentacje/zanzibar ?
IP: 195.189.88.82
Użytkownik
Posty: 59
Myśleliśmy, ale to jest dział o Grecji :roll:
IP: 83.11.67.93
Ana
Gość
Wróciliśmy ! Byłam w wilii Elwira i więcej do tej willi nie pojadę. Willa ładna ale brudna. Na pewno wymagałaby odświeżenia ;) Najgorsza była łazienka. Syf taki, że wchodziliśmy tam w klapkach :'( Silikon, którym był wykończony brodzik i inne rzeczy czarny od pleśni i grzyba :x Płytki, drzwi, lustro to na pewno nie były myte, na wentylatorze centymetrowa warstwa kurzu. Okropne ! Brodzik płytki, bez zasłony prysznicowej. W czasie kąpieli woda lała się po całej łazience i trzeba było zbierać ją mopem, bo odpływ w podłodze był zatkany :roll:
Naczyń i sztućców nie używałam bo niestety też były nie domyte.
Pokoje skromnie umeblowane, na cztery łóżka tylko 1 szafka nocna, do tego 1 szafa i stół ;) Na szczęście łóżka miały czystą pościel :D Balkon duży, ze stołem i krzesłami.
W willi jest Wi-Fi ale tylko w holu i czasami nie można było się połączyć.
Do morza blisko, do sklepów także.
Same Nei Pori piękne miasteczko :D Plaża szeroka, morze płytkie i cieplutkie, idealne dla dzieci ;) Bardzo nam się podobało i chętnie tam wrócimy ale do innej willi ;)
Ceny w Crrefour bardzo zbliżone do cen w sklepikach, więc tam nie chodziliśmy. Owoce kupowaliśmy od sprzedawców jeżdżących autami po ulicy a wodę piliśmy z kranu :)
Jechałam z Biurem podróży Tęcza i jeśli chodzi o podróż autokarem, to nie mam żadnych zastrzeżeń. Kierowcy i panie pilotki bardzo mili :) Autokar wygodny, w jedną stronę mieliśmy nawet kontakty przy fotelach ;) Przystanki co 4 godz, tak na ok.15 min. W czasie jazdy włączane były bajki, filmy, także czas minął szybko i przyjemnie :D
Jeśli chodzi o wycieczki od pani rezydentki, to na mieście można znaleźć tańsze ;)
IP: 91.234.126.175
A...
Gość
Ana napisał
Wróciliśmy ! Byłam w wilii Elwira i więcej do tej willi nie pojadę. Willa ładna ale brudna. Na pewno wymagałaby odświeżenia ;) Najgorsza była łazienka. Syf taki, że wchodziliśmy tam w klapkach :'( Silikon, którym był wykończony brodzik i inne rzeczy czarny od pleśni i grzyba :x Płytki, drzwi, lustro to na pewno nie były myte, na wentylatorze centymetrowa warstwa kurzu. Okropne ! Brodzik płytki, bez zasłony prysznicowej. W czasie kąpieli woda lała się po całej łazience i trzeba było zbierać ją mopem, bo odpływ w podłodze był zatkany :roll:
Naczyń i sztućców nie używałam bo niestety też były nie domyte.
Pokoje skromnie umeblowane, na cztery łóżka tylko 1 szafka nocna, do tego 1 szafa i stół ;) Na szczęście łóżka miały czystą pościel :D Balkon duży, ze stołem i krzesłami.
W willi jest Wi-Fi ale tylko w holu i czasami nie można było się połączyć.
Do morza blisko, do sklepów także.
Same Nei Pori piękne miasteczko :D Plaża szeroka, morze płytkie i cieplutkie, idealne dla dzieci ;) Bardzo nam się podobało i chętnie tam wrócimy ale do innej willi ;)
Ceny w Crrefour bardzo zbliżone do cen w sklepikach, więc tam nie chodziliśmy. Owoce kupowaliśmy od sprzedawców jeżdżących autami po ulicy a wodę piliśmy z kranu :)
Jechałam z Biurem podróży Tęcza i jeśli chodzi o podróż autokarem, to nie mam żadnych zastrzeżeń. Kierowcy i panie pilotki bardzo mili :) Autokar wygodny, w jedną stronę mieliśmy nawet kontakty przy fotelach ;) Przystanki co 4 godz, tak na ok.15 min. W czasie jazdy włączane były bajki, filmy, także czas minął szybko i przyjemnie :D
Jeśli chodzi o wycieczki od pani rezydentki, to na mieście można znaleźć tańsze ;)



Pojechałaś Anka...
IP: 89.25.132.241
Ana
Gość
Sama prawda :P
IP: 91.234.126.175
Tomek
Gość
A jak z komarami było w tym roku?
IP: 78.9.131.186
A...
Gość
Jak zawsze...
IP: 89.25.132.241

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Nei Pori 2015

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij