» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Wczasy w Grecji hotel Vlassis w Stomio

Wczasy w Grecji hotel Vlassis w Stomio

Dodaj opinię Opinie o hotelu Vlassis

Strona: « < ... 4 5 6 7 8

Autor Treść
zbych
Gość
velika to wielka pomyłka...nie podobało mi się wcale - o w stomio to była zabawa a tu poza nocnym życiem nudnym zresztą nic ciekawego się nie działo
IP: 78.8.244.142
zbych
Gość
i znowu GRECJA......stomio od 03.08....będzie zabawa
IP: 78.9.151.80
lipcowa
Gość
zastanawiam się w tym roku nad Stomio. Byłam 2 lata temu w Nei Pori, było super, ale obawiam się jednego - to Stomio to faktycznie taka dziura ? Ile kosztuje wycieczka do Aten ze Stomio ?
IP: 145.237.253.224
Joanna
Gość
lipcowa : Stomio jest bardzo urokliwe i cudne. No chyba, że dla Ciebie ważniejsza jest większa ilość sklepów itp. To wtedy Nei Pori. Ale Stomio to prawdziwe greckie miasteczko :)
IP: 91.192.0.34
zbych
Gość
ja wyjeżdżam do Stomio po raz kolejny. To mieścina na prawdę ładuje akumulatory..Polecam na wypoczynek. Czy ktoś jedzie 03.08.2013?? do Stomio
IP: 78.8.105.20
marla 72
Gość
witam mam nadzieję że pojawią się nowe wpisy na forum.mam wykupione wczasy do Stomio w 2015 r i będę bardzo wdzięczna wszystkim którzy podzielą się wrażeniami z pobytu a hotelu Vlassis w 2014 r,mam też parę pytań: czy warto wykupic w hotelu posiłki czy lepiej stołowac się w tawernach w miasteczku ,jakie ceny żywności w sklepach,jaka cena wycieczek w miejscowym biurze podróży ,czy można w Stomio wypożyczyc skuter,czy w pokojach są wentylatory,bardzo proszę o odpowiedż
IP: 94.78.160.25
Ywka
Gość
Witam! Ja również w tym roku do Stomio - wczasy wykupione:-) Również proszę o podpowiedzi co do wyżywienia itp.
IP: 83.238.133.74
# włóczykij
Gość
Witam.Wybieram się w tym roku do Stomio właśnie do hotelu Vlassis czy są może forumowicze którzy byli tam w zeszłym roku i mogliby opisać o swoich wrażeniach z podróży jak i pobytu (opieka rezydentów i wycieczki ) Była bym wdzięczna .Pozdrawiam
Dziewczyny w jakim terminie jedziecie ? Ja z chłopakiem koniec czerwca
IP: 145.53.61.191
Ywka
Gość
Jedziemy we czwórkę od 28 czerwca :-)
IP: 78.10.167.118
#włóczykij
Gość
Świetnie! Co do wyżywienia to warto poznać pobliskie Tawerny w których podobno jest pysznie i tanio
(rada od pracownika Tęczy)
Skąd wyruszacie?
IP: 82.145.223.118
Ywka
Gość
Katowice....ach, jeszcze troszeczkę... oczywiście tawerny na pewno będą zaliczone :-) w Kutsupii jest rewelacyjna tawerna BEMPIS, serwują owoce morza...i nadzwyczajne souwlaki ;-) w planach zamierzam ich odwiedzić :-)
IP: 81.219.59.60
Ywka
Gość
Włóczykij :-) a Ty w jakim konkretnie terminie i skąd początek wyprawy?
IP: 81.219.59.60
#włóczykij
Gość
Hej! Wyruszamy z Opolszczyzny do Gliwic 28.06 i stamtąd już do Stomio .Nie mogę się doczekać:)

Właśnie dostałam mail z Biura podróży z informacją ,że w Stomio nie ma bankomatu...a w pokojach nie ma wspomnianych w ofercie wentylatorów...Oby nie było upałów:]
IP: 83.7.49.218
Ywka
Gość
Szczerze mówiąc raczej spodziewałam się, że klimy lub wentylatorów nie będzie... ja bardziej martwię się, żeby nie padało :-) w tamtym roku, nas na szczęście ominęło, ale grupa, która przyjechała po nas do Koutsupii przez 4 dni w ogóle z hotelu nie wychodziła...tak lało...sama oceń co lepsze ;-)
Swoją drogą, ciekawe czy można tam płacić kartą...może wiesz?
IP: 81.219.59.60
Użytkownik
Posty: 1
Pytałam też o to ale nie dostałam odpowiedzi,jestem już nastawiona na wycieczkę krajoznawczą w poszukiwaniu bankomatu;-)
Byliśmy 2 lata temu w Olimpic Beach i padało raz ,przez godzinę po chwili nie było już śladu ,a temperatura nie spadała poniżej 30°
IP: 83.7.49.218
Ywka
Gość
Zeszłoroczne lato było kapryśne. Jak będzie teraz zobaczymy :-) Byle do czerwca!
IP: 83.238.133.72
Joanna
Gość
Byłam w Stomio we Vlassisie, ale kilka lat temu. W pokojach 2 osobowych były wentylatory, w 4 nie. Ale też dwójki są na samej górze i tam jest znacznie cieplej. Bankomatu w okolicy próżno szukać. My dobieralismy gotówkę w Salonikach, bo tam min. pojechaliśmy sami pozwiedzać. W innych "Tęczowych" miejscowościch też bankomatów nie ma. Kartą można płacić w jednym sklepie w Kokkino Nero no i w Nei Pori. W Stomio nie wiem. W ubiegłym roku byłam je tylko odwiedzić przy okazji bytości w Kutsupii. A pogodą się nie martwcie. W Grecji nawet deszcz jest cudny :)
IP: 91.192.2.200
Ywka
Gość
Joanna masz rację:-) co do cudności Grecji! No i ciekawostka: podobno w Kokkino Nero już w dwóch sklepach można płacić kartą :-)
IP: 81.219.59.60
edyta317
Gość
Podobno w Paralii jest bankomat. Przynajmniej tak piszą na stronie Tęczy.
IP: 89.230.82.33
wowo
Gość
Kochani najbliższe bankomaty macie w Platamonas i leptokarii
IP: 83.29.80.117
marla72
Gość
witam wróciłam niedawno ze Stomio i widziałam bankomat ale nie próbowałam z niego wypłacac.Były to b.udane wczasy jeśli ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem.
IP: 94.78.162.170
pimon
Gość
Witam .Czy w Stomio jest wypożyczalnia skuterów ?,czy istnieje jakiś transport (busy ,autobusy) do innych miejscowości ?
IP: 94.40.24.248
Ywka
Gość
Wypożyczalni nie ma. Autobusy kursują. W pobliskim Kokino Nero można wypożyczyć quady. Pozdrawiam Stomiowiczów :-) Włóczykij żyjesz? Bo ja już tęsknię i chcę wracać!
IP: 81.219.59.60
Zosia
Gość
Do Joanna, gdzie ostatnio spędzasz wakacje?????? Twoje opinię o Stomii, które pisałaś kilka lat wcześniej bardzo mi pomogły byliśmy z dziećmi dwa razy, czujemy się tam świetnie. Ale może coś nowego... Byłaś może z biurem Olimp na Thassos?
IP: 83.26.160.165

Strona: « < ... 4 5 6 7 8

Forum turystyczne » Grecja » Wczasy w Grecji hotel Vlassis w Stomio

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij