Wróciłam 09 września 2015r. z wyspy Thassos z hotelu Herih z biurem Olimp z Krakowa. Jestem zauroczona całym wyjazdem i wszystkimi, których spotkałam na swojej drodze. Biuro zorganizowało przejazd na najwyższym poziomie, pewnie, że „parę” godzin spędzonych w autokarze ,wysokiej klasy, nie należy do wielkiej przyjemności ale postoje i chwile odpoczynku w podróży stanowiło wielki plus dla jazdy. Pani ANIA rezydent naszego wyjazdu była bardzo miła i uprzejma, pomagała we wszystkich niedogodnościach, tłumaczyła wszystko czego człowiek nie wiedział (a był to mój pierwszy raz na wyspie w Grecji). Omówiła z nami wszystkie atrakcje wyspy, podpowiedziała wszystko, gdzie dobrze zjeść, w jakiej tawernie, u kogo, (żeby się nie zawieść); gdzie pływać; gdzie się opalać; jaką wycieczkę wybrać. Było cudownie. Hotel prowadzony przez małżeństwo polsko-greckie, Pani Jola osoba bardzo sympatyczna i miła, zawsze podpowiadała co robić i gdzie na wyspie. Plaża bardzo, bardzo blisko, wychodziło się z domu prosto do morza. Na plaży łóżka plażowe pod palmą, czysta rozpusta leżeć i popijać grecką frappe, zajadając tosty Hotel czysty, zadbany, przygotowany w 100% dla nas Polaków, czyli, rondle, patelnie, sztućce, garnki, szkło ;). W pokoju można było gotować, pić smakołyki, albo chodzić po pięknych tawernach, gdzie grecy nas rozpieszczali, bardzo mili i zdecydowanie przyjaźnie nastawieni, kiedy nie bardzo się dogadywaliśmy. Każdy zna angielski na swój sposób ;) Obsługa sprzątająca pierwsza klasa, codziennie sprzątane pokoje, wynoszone śmieci (codziennie miałam układaną piżamkę w różne wzory, bo przyznam się w pośpiechu czasami nie ścieliłam łóżka). Jestem zauroczona wyjazdem, organizacją i hotelem za taką niską cenę. POLECAM Maria
IP: 83.22.146.162