» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 73 74 75 76 77

Autor Treść
manek
Gość
Ja jestem w OB teraz jest super polecam tawerna Rai super jedzenie miła obsługa.
IP: 94.67.55.200
waku1908
Gość
ja jade z juventur walbrzych bede 5go na miejscu
IP: 31.182.87.187
sylwia
Gość
Witam jedzie ktos w tym roku z Antałkiem do grecji ? bardzo tanio i zastanawiam sie czy to nie podpucha?
IP: 77.255.77.189
Użytkownik
Posty: 115
jadę w tym roku do Grecji 4-ty raz, i ponieważ Antałek jeździ tylko do OB postanowiłam pojechać do Nei Pori z Tęczą, również tanio. Żałuję bo Antałek wyjeżdża z Krakowa, a Tęcza z Bielska Białej. Są połączenia antenowe, ale to wydłuża trasę, i oczywiście czas dojazdu.Może w 2017 pojadę ponownie z Antałkiem, będę miała porównanie. pozdrawiam, miłego urlopu...EB 8)
IP: 91.226.50.130
skd
Gość
Witam jedzie ktos z antałkiem wykupilismy turnus w czerwcu jedziemy z 3 latkiem ,boje sie troche pierwszy raz autokarem:>>
IP: 77.255.77.189
Użytkownik
Posty: 115
"sylwia" i "skd" to ta sama osoba? Tak wynika z IP komputera :roll:
IP: 91.226.50.130
sylwia
Gość
tak to ja jednak wykupilam wczasy:> mimo braku odpowiedzi:>
IP: 178.37.206.116
Użytkownik
Posty: 72
elkahalina napisał
jadę w tym roku do Grecji 4-ty raz, i ponieważ Antałek jeździ tylko do OB postanowiłam pojechać do Nei Pori z Tęczą, również tanio. Żałuję bo Antałek wyjeżdża z Krakowa, a Tęcza z Bielska Białej. Są połączenia antenowe, ale to wydłuża trasę, i oczywiście czas dojazdu.Może w 2017 pojadę ponownie z Antałkiem, będę miała porównanie. pozdrawiam, miłego urlopu...EB 8)


Za to będziesz jeden dzień dłużej, bo Tęcza ma wyjazdy 10-noclegowe, a Antałek 9-cio, więc jest też jakiś plus :)
IP: 37.190.226.46
Użytkownik
Posty: 115
jak pisałam nieco wyżej z Antałkiem w tym roku nie jadę, ale byłam 3 razy i mam nieco obserwacji. Dorosli podróz znoszą dobrze, a jeżeli chodzi o dzieci, to jeden raz jechał dwuletni chłopczyk i zniósł pozdróz bardzo dobrze i nawet nie odczuwało się, że w autokarze jest dziecko. Natomiast innym razem jechała z nami dziewczynka,wg mojej oceny 5-6 lat, prawdopodobnie wychowywana "bezstresowo". Chodziła po siedzeniach , krzyczała, marudziła, prawie że zakładała dziadkom siedzącym "przed" nogi na głowy.Dziewczynka jechała w towarzystwie rodziców i kompletu dziadków /6 osób/ i nikt nie zwracał na to uwagi.Ale ogólnie dziewczynka samą podróz zniosła dobrze. Ty znasz swoje dziecko, wiesz czego możesz sie spodziewać.Może akurat większą część podróży prześpi?
IP: 91.226.50.130
Użytkownik
Posty: 115
to prawda, zawsze to JEDEN dzień dłużej :)
edyta317 napisał
elkahalina napisał
jadę w tym roku do Grecji 4-ty raz, i ponieważ Antałek jeździ tylko do OB postanowiłam pojechać do Nei Pori z Tęczą, również tanio. Żałuję bo Antałek wyjeżdża z Krakowa, a Tęcza z Bielska Białej. Są połączenia antenowe, ale to wydłuża trasę, i oczywiście czas dojazdu.Może w 2017 pojadę ponownie z Antałkiem, będę miała porównanie. pozdrawiam, miłego urlopu...EB 8)


Za to będziesz jeden dzień dłużej, bo Tęcza ma wyjazdy 10-noclegowe, a Antałek 9-cio, więc jest też jakiś plus :)
IP: 91.226.50.130
sylwiA
Gość
dziekuje za odpowiedz w czerwcu bedzie mial prawie 3 latka mam nadzieje ze jakos zniesie podroz dobrze ze lubi ogladac bajki:>
IP: 178.37.206.116
Użytkownik
Posty: 115
Na pewno!!!!daj znać po powrocie, czy synek sie spisał?miłego urlopu...
sylwiA napisał
dziekuje za odpowiedz w czerwcu bedzie mial prawie 3 latka mam nadzieje ze jakos zniesie podroz dobrze ze lubi ogladac bajki:>
IP: 91.226.50.130
sonia
Gość
Jedzie ktos z antałkiem w czerwcu
IP: 78.10.150.196
sylwia
Gość
Jak oceniacie studia Andreas w Olimpic Beach. Czy ktoś był? Jakie wrażenia? Będę wdzięczna za wszystkie opinie.
IP: 188.146.69.241
Użytkownik
Posty: 59
Normalnie Riwierę Olimpijską z przelotem, z BP, ogarniecie poniżej 2 tysięcy. A Grecja pod względem poziomu hotelarstwa naprawdę mocno się rozwinęła, poprawiła standard działania, inne jest podejście pracowników. W ciągu kilku lat poprawiła się np. jakość kuchni - nie tylko w hotelach z górnej półki, ale również w tych na poziomie 2 tysięcy złotych od osoby. Ja na pewno w te rejony jeszcze nie raz wrócę.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 09:49, 22.09.2016. »
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Posty: 4
Byłem jako opiekun kolonii, przepiękne tereny, super ceny i pyszne jedzenie... piękne plaże :) więc jak najbardziej polecam!
IP: 87.210.87.18
Użytkownik
Posty: 1
to chyba najlepsze miejsce na wakacje, ceny są spoko, słońce gwarantowane i fajna pogoda na plażowanie ale też na zwiedzanie, bo z riwiery jest bardzo blisko do Dion i na Metory które robią niesamowite wrażenie.. nigdy czegoś tak niesamowitego nie widziałem w życiu jak te klasztory na skałach. Warto się tam wybrać. Ale może też warto zajrzeć do aten, fajny przewodnik jest do przejrzenia tutaj https://www.topdeals4travel.com/pl/bilety-lotnicze/1052-tanie-bilety-lotnicze-do-aten/ i życzę udanych wakacji na Riwierze. Ja grecję na pewno odwiedzę jeszcze nie raz
IP: 37.47.4.59
Użytkownik
Posty: 43
Gracja to wakacyjny pewniak, zawsze jest piękne słońce, ciepłe morze, niesamowite zabytki ale najfajniej jest wypoczywać na jachcie http://www.punt.pl/czartery_jachtow i pływać od wyspy do wyspy z których Grecja również słynie.
IP: 89.64.48.208
Użytkownik
Posty: 26
Grecja na pewno jest dla nas idealnym kierunkiem na wakacje i bardzo często wybieranym. Ma oczywiście wiele zalet bo nie brakuje pięknych miejsc do zwiedzania, ciekawej architektury, pięknych plaż i ciepłego morza. Tylko rezerwować noclegi http://www.edom.pl/wyszukiwanie/ i jechać :)
IP: 188.146.142.103

Strona: « < ... 73 74 75 76 77

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij