» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » wyjazd integracyjny

wyjazd integracyjny

Strona: 1 2 >

Autor Treść
daria
Gość
Gdzie warto pojechać na wyjazd integracyjny?
IP: 89.66.0.188
kacha
Gość
zleć to profesjonalnej firmie, oni wiedzą jak zorganizować wyjazd z "pompą" żeby nikt sie nie nudził :) ze swojej strony polecam agencję Power :)
IP: 95.141.28.53
milosz
Gość
my nie potrzebowaliśmy takiej agencji,bo doświadczenie i kadra beskidzkiego Centrum Wypoczynku Odys okazały się wystarczające. zorganizowali nam komfortowy pobyt w górach z bogatą ofertą zabaw integracyjnych i innych atrakcji. czego chcieć więcej od takiego wyjazdu?
IP: 77.113.102.175
Użytkownik
Posty: 5
Ja jestem zdania, że wszystko zależy od grupy, którą chce się zabrać. W mojej dawnej pracy byliśmy nad jeziorami w Wielkopolskie, miejscowość chyba Wolsztyn- bardzo fajna mieścinka. Domki letniskowe, parowozy, wiele atrakcji. Ogólnie my byliśmy przed sezonem wakacyjnym, więc ceny były naprawdę niskie wszędzie. Bawiliśmy się do samego rana.... :D
IP: 46.105.44.140
majka
Gość
Myślę,że idealne miejsce na firmową integrację to Hotel Marina na Mazurach. można tam chodzić do klubu,na basen i zabiegi SPA,a nawet grać w golfa. Dla mnie ten wyjazd okazał się doskonałą okazją na integrację i odpoczynek w jednym.
IP: 95.40.231.190
bajka
Gość
myślę,że fajnym miejscem na organizację firmowej integracji jest pensjonat Sichlański Dworek i SPA w Murzasichlu. największą zaletą tego miejsca jest smaczna regionalna kuchnia,klimat i gościnna atmosfera.
IP: 37.7.21.164
Użytkownik
Posty: 7
A może Zakopane? Moim zdaniem to bardzo dobry pomysl i każdy znajdzie tam coś dla siebie zgodnie ze swoim gustem czy zainteresowaniami i będzie sie świetnie bawił:)

Malowniczy-Zakopane
IP: 79.185.64.31
Użytkownik
Posty: 9
My z firmy w zeszłym roku byliśmy w Sypniewie koło Jastrowia, to jest w Wielkopolsce;) mieszkaliśmy w Centrum Activ. Miejsce na takie spotkanie idealne;) dużo atrakcji, więc było się jak zintegrować;) pokoje ładne, czyste. Jedzenie dobre, więc wszystko co najważniejsze było;)
IP: 31.174.16.91
paula85
Gość
My byliśmy w Ustce w Hotelu Grand Lubicz i mogę ich szczerze polecić. Hotel jest położony w uzdrowiskowej części Ustki, bardzo blisko plaży i na zalesionym terenie. Mają dużo dodatkowych atrakcji - kręgle, bilard, boisko do squasha, wypożyczalnie rowerów, a do tego sama okolica też oferuje dużo atrakcji. Jedzenie bardzo smaczne, pokoje w wysokim standardzie z widokiem na morze. Hotel jest też przystosowany do wyjazdów biznesowych, więc spokojnie można połączyć np. ze szkoleniami - www.grandlubicz.pl
IP: 89.69.65.53
Użytkownik
Posty: 21
A my z firmy integrowaliśmy się w Korbielowie, w Apartamentach pod Pilskiem :)
IP: 89.72.220.248
Użytkownik
Posty: 10
A może jednak do spa? znacie blue diamond hotel? to chyba dobry patent na integrację i relaks prawda?
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 16:45, 04.03.2021. »
IP: 195.189.88.70
Użytkownik
Posty: 7
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem są wyjazdy łączone, takie szkoleniowo-integracyjne.
IP: 89.68.150.195
Użytkownik
Posty: 26
Zastanówcie się nad Mazurami. Integracja nad jeziorem będzie niesamowitym przeżyciem i spoiwem całej grupy.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 16:45, 04.03.2021. »
IP: 37.47.75.163
Użytkownik
Posty: 5
Jestem z województwa łódzkiego i z firmą organizowaliśmy szkolenie połączone z konferencją i imprezą integracyjną w Centrum MOLO. Jest to ośrodek nad Zalewem Sulejowskim, organizujący imprezy integracyjne dla firm. Miejsce bardzo malownicze, ciche, blisko plaża i woda, jedzenie pyszne, sale szkoleniowe komfortowe a zabawy integracyjne przemyślane i bardzo fajne.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:52, 03.05.2016. »
IP: 194.42.116.40
Użytkownik
Posty: 1
A może lepiej zlecić taką organizację jakiejś firmie ? Słyszałem że firma www.crusar4rally.eu/ organizuje fajne imprezy integracyjne gdzie tylko chcesz, no i masz problem z głowy. Mój kolega był ostatnio na takiej i ponoć było spoko.
IP: 78.8.98.45
Użytkownik
Posty: 21
Ja byłam na takim wyjeździe w hotelu Senator w Dźwirzynie. Był to bardzo udany wyjazd i świetny hotel. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, wszystko na jak najwyższym poziomie.
IP: 87.206.46.250
Użytkownik
Posty: 13
Fajnym miejscem na firmowy (i nie tylko) wyjazd integracyjny jest świętokrzyska Sielpia Wielka. Bardzo piękna okolica położona nad jeziorem wśród lasów sosnowych. Dużo ośrodków wypoczynkowych i domków letniskowych o różnym standardzie.
IP: 37.47.70.206
Użytkownik
Posty: 6
To już zależy od koncepcji jaka przyjmiecie lub jakie klimaty bardziej lubicie,ja mogę polecić wyjazd integracyjny nad morze a konkretnie Ustronie-Morskie, gdzie bez problemu można znaleźć hotel położony blisko plaży w niższej cenie i komfortowymi pokojami.
IP: 83.31.250.229
Użytkownik
Posty: 11
Oczywiście, że wszystko zależy od nas i naszego gustu, aczkolwiek uważam że bardzo dobrym miejscem na zorganizowane imprezy integracyjnej jest malownicza Wisła, do której serdecznie zapraszamy i chętnie pomożemy zorganizować nocleg.
IP: 79.185.65.181
Użytkownik
Posty: 9
my mamy jechać do Grudziądza do Ibis Styles, nowy hotel więc fajnie. :d My akurat jeśli chodzi o konferencje czy wyjazdy mamy w naprawdę dobrych miejscach.
IP: 87.207.71.18
Użytkownik
Posty: 1
Ja byłem ostatnio w Dolinie Charlotty niezły klimat, dobre miejsce nie tylko na wyjazd integracyjny, ale także na każdy inny, np. wyjazd turystyczny.
IP: 80.55.219.173
Użytkownik
Posty: 10
Zamiast dużych miast, to zdecydowanie lepiej byłoby moim zdaniem udać się nad morze, co powiecie na Władysławowo? Na pewno każdy będzie zadowolony na myśl o takim wyjeździe, teraz we wrześniu pogoda dopisuje :)
IP: 79.185.22.191
Użytkownik
Posty: 4
to zależy od firmy i tego kto tam pracuje, czasem lepiej jest wybrać miejsce na spokojny odpoczynek, a czasem jakieś góry czy miejsce na sporty ekstremalne,
IP: 37.7.43.194
Użytkownik
Posty: 9
My byliśmy na wyjeździe integracyjnym we Wrocławiu, w programie był m.in. turniej strzelecki na strzelnicy Progun :) Świetnie się bawiliśmy.
IP: 185.157.12.73
Użytkownik
Posty: 1
Całkiem fajnie było w Bieszczadach. Tylko wcześniej autko musiałem naprawić, ale mam sprawdzony warsztat w Lublinie, AR Lipert i pojechaliśmy bez żadnych problemów, a wyjazd oczywiście należy do udanych :D
IP: 109.200.90.170

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Polska » wyjazd integracyjny

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij