» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » grecja parga

grecja parga

Strona: « < ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 > »

Autor Treść
bozenaa62
Gość
A poza tym, to zdaje się, że do 5 tygodni przed wyjazdem można zmienić bezkosztowo rezerwację, teraz to chyba trochę za późno:(
IP: 95.160.156.72
Maciey
Gość
Ktoś tu wspominał o obiadach koło Piso Krioneri za 5€ - owszem są, polecam. Zazwyczaj do obiadu gratis pieczywo i woda, chociaż to zależy od widzimisię kelnera, bo czasami dodatków nie było. Mimo wszystko jedzenie to jest monotonne, bo zawsze grillowane mięsko i sałatka z pomidorem + sos. Ogólnie smaczne, ale może się znudzić po tygodniu.
IP: 91.233.19.241
bibetka
Gość
heej wszystkim! ja postanowiłam nie zmieniać kwatery - "Thomas" zostaje! Przetestuje sama, bo to co innym nie odpowiada nie musi być złe dla mnie. Podobnie było ze studiem jana w kokkino skromnie ale czysto i spokojnie i to mi odpowiadało ;) na balety można było iść gdzie indziej.
taa to ja planuje się w "krioneri" stołować ;) choć na pewno gdzie indziej też wdepniemy - byleby było świeże i smaczne i w przyzwoitej cenie ;)

Maciey napisz coś więcej! Co warto zobaczyć, gdzie "wdepnąć"....
IP: 89.230.16.195
lilianka
Gość
polecam willę Christina, do centrum jakieś 8 minut, do plaży Krioneri 10 minut, do plaży Valtos 15 minut spacerkiem, poza tym czysto, pokoje przestronne, z pełnym wyposażeniem. Gospodarz nienarzucający się, zawsze z uśmiechem do gości. Warto się wybrać na plaże Lichnos i Sarakiniko taksówką wodną. Byliśmy też na zamku Aliego Paszy ciuchcią odjeżdżającą przy plaży Krioneri (8 euro). Pizza najlepsza wg mnie w tawernie Delizie naprzeciwko kas biletowych taksówek wodnych. Tawerna z daniami po 5 euro ok, ale rzeczywiście monotonnie.
IP: 91.123.191.11
bibetka
Gość
lilianka dziękuje!!! jak coś godnego uwagi ci się przypomni - pisz, pisz!!
IP: 89.230.16.195
lilianka
Gość
wycieczka na Paxos i Antypaxos polecam, byliśmy statkiem Vicky - F II, bodajże 2 godziny dłuższa wycieczka niż pozostałymi statkami. Zwiedzamy 2 miejscowości na Paxos Loggos i Gajos, koszt 25 euro. Na wyspach jońskich nie byliśmy bo w zeszłym roku spędzaliśmy wakacje na Lefkadzie, ale na pewno też warto (piękna plaża Egremni, miasteczko Fiskardo na Kefaloni, plażowanie na Itace). Wycieczka na Meteory i Corfu z dziećmi za bardzo męcząca, do Meteorów jedzie się ok. 3,5 godziny, na Corfu 2,5 godziny i zwiedzanie miasta, w tym upale to nie wchodziło w grę.
IP: 91.123.191.11
bibetka
Gość
lilianka - wycieczkę na paxos i antypaxos wykupywaliście pewnie w biurze greckim?? czy bezpośrednio wchodząc na statek??
ja wybieram się dopiero we wrześniu więc pewnie o upałach mogę pomarzyć ;)
IP: 89.230.16.195
bozenaa62
Gość
Lilianka, dzięki Ci za post dotyczący Paxos i Antipaxos :) Ja już nie mogę się doczekać terminu wczasów :( ta wycieczka to mój priorytet (3 lata temu mieliśmy od października zarezerwowane wczasy na Korfu jak zwykle na wrzesień, a pod koniec sierpnia biuro organizator ogłosiło upadłość).Pieniądze przepadły, no i moje wymarzone Paxos nie doszło do skutku :) Mam nadzieję, że tym razem się uda i z moim angielskim :"ja być Kali"jakoś dogadam sie w kwestii zakupu biletów:)
Lilianko , napisz proszę czy ten statek Vicky- F II to wypływa z Pargi, czy z Lefkady :(?
IP: 95.160.156.13
bozenaa62
Gość
A swoja drogą , to zazdroszczę Ci tych wczasów na tej wyspie, ja się nastawiłam na zakup Lefkady na 2016, ale Fun Club wycofał tą ofertę:(. Parga miała być dopiero w 2017roku :), ale co sie odwlecze to nie uciecze:) i wszystko jeszcze przed nami:)
IP: 95.160.156.251
Sil
Gość
Ja jadę 03 sierpnia, też się zastanawiałam czy zmienić na Christinę, ale opinie po polsku i angielsku o zrzędliwym właścicielu wrzeszczącym po niemiecku mnie powstrzymały :D Na pewno chciałabym jechać do Albanii, na Paxos i Antipaxos, a co do reszty jeszcze nie zdecydowałam :) Czy ktoś może polecić knajpkę z dobrą ośmiornicą, krewetkami?
IP: 79.175.252.213
lilianka
Gość
wycieczkę na Paxos wykupiliśmy w porcie wieczorem dzień przed, stoją wszystkie trzy statki i zachęcają klientów, ale poza tym jest mnóstwo biur po drodze które je oferują. Gospodarz Christiny absolutnie nie był zrzędliwy ani wrzeszczący, wręcz przeciwnie, no ale może tylko w stosunku do nas ;) w co wątpię.
IP: 91.123.191.11
lilianka
Gość
a statek Vicky - F II wypływa tak jak pozostałe z portu w Pardze, bodajże we wtorki, czwartki i soboty
IP: 91.123.191.11
bozenaa62
Gość
Lilianka, dzięki :), wczoraj się "zakręciłam"z tym pytaniem o port:( Musowo muszę kukać ten statek w porcie, skoro wypływa 3 razy w tygodniu, to mam nadzieję, że uda nam się wkomponować tą wycieczkę pomiędzy pozostałe fakultety:)
IP: 95.160.156.35
bibetka
Gość
lilianka dziękuje ;) no i całej reszcie też ;) dziękuje. jak coś się Wam ciekawego przypomni piszcie ;) piszcie ;)
IP: 89.230.16.47
bibetka
Gość
mam pytanko czy poza tymi głownymi fakultetami co są w ofercie polskiego biura od greków można wykupić wycieczke w jakieś inne miejsce??
IP: 89.230.16.47
lilianka
Gość
fakultety raczej pokrywają się z tym co na miejscu można kupić, chyba że czegoś nie dopatrzyłam :)
IP: 91.123.191.11
bibetka
Gość
dziękuje za info!! Ps. pozostaje praktycznie tylko odliczać do urlopu ;)
IP: 89.230.16.47
bozenaa62
Gość
Lilianko, jeśli jeszcze tu zaglądasz napisz proszę czy statek Vicky -F II wpływa do Błękitnej Groty? Niektórzy pisali na forach, że nie wszystkie statki mogą tam wpłynąć, ponieważ są za wysokie :(
IP: 95.160.156.206
lilianka
Gość
wpływaliśmy do błękitnej groty, ale czy cały statek był w środku to nie pamiętam, bo staliśmy na samym przodzie :)
IP: 91.123.191.11
Iza
Gość
Witajcie, czy ktoś był w studio Matias, wybieramy się z Oskarem pod koniec sierpnia i chciałabym zasięgnąć jakichś informacji :)
IP: 195.26.22.212
bozenaa62
Gość
To już się cieszę :), dzięki za odpowiedź :)
IP: 95.160.156.223
bibetka
Gość
a ja mam jeszcze pytanko... czy w tawernach znajde gdzieś darmowy net???
IP: 89.230.16.183
Ewa
Gość
Czy był ktoś w Studiu Effi? Moze cos napisze blizej . Jedziemy 3 sierpnia
IP: 188.146.65.183
bozenaa62
Gość
A kto już wrócił z Pargi? :) Czekamy na nowe opinie:)
IP: 95.160.156.4
bibetka
Gość
oj tak tak czekamy ;) na nowe wspomnienia i opinie ;)
IP: 89.230.16.163

Strona: « < ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 > »

Forum turystyczne » Grecja » grecja parga

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij