» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Albania » Opinia

Opinia

Strona: 1

Autor Treść
Agni
Gość
Jesteśmy od wczoraj w muratim nie jest źle ale jeśli ktoś oczekuje wyższego standartu to się rozczaruje....ksamil ogólnie super wszędzie późne roko koko ale taki mają klimat jeżeli komuś nie zależy na nie wiadomo czym napewno naladuje się dobrą energia, słońcem które pali niemiłosiernie jedzenie pyszne nie stolujemy się w muratim jemy tam tylko śniadania które mamy wykupione jemy u chimiego żółty parasol na zakręcie po przejciu kawałka od murati i człowiek miły chętny do pogadania menu po polsku a jedzenie obledne😀czekamy na sprobowanie wegorza... Narazie tyle sama dużo czytałam przed wyjazdem na tym forum wiec postaram się rzetelne informacje wpisywać na bieżąco
IP: 79.106.22.87
sonia
Gość
Hej. My ruszamy 15.08 do Lemon Three. Jak będziesz mieć chwilę napisz czy plaże bardzo zatłoczone? Potrzeba buty do wody? Jest możliwość wypożyczenia auta? O "Żółtym parasolu" już czytałam, myślisz że trafimy tam bez problemu? Czekam z niecierpliwością na jakieś nowe informacje ;-). I wyjazd czekam :-)
IP: 89.25.234.191
Użytkownik
Posty: 115
może nie zauważyłaś....na temat m.in. Albanii wypowiadamy się w wątku
milleniumtravel, był ktos z nimi???
Myślę, że warto Twoją opinię właśnie tam przenieść, ponieważ ten wątek ma już swoją dość długą historię.
Byłam w Sarandzie,natomiast Ksamil w 2017 roku . Pozdrawiam
IP: 185.157.12.32

Strona: 1

Forum turystyczne » Albania » Opinia

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij