» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Villa Dolce Vita Łeba

Villa Dolce Vita Łeba

Strona: 1 2 >

Autor Treść
Madlene
Gość
Uważajcie na to miejsce i omijajcie je szerokim łukiem. Właściciele to naciągacze i to co oferują na swoich stronach to wierutna bzdura. Uczciwie przestrzegam, nie wydawajcie pieniędzy na darmo! Miałam niewątpliwą okazję skorzystać z ich usług i na własnej skórze przekonałam się, jak coś co wygląda w internecie ładnie może okazać się koszmarem w rzeczywistości. Przestrzegam raz jeszcze wszystkich!
IP: 95.48.19.194
Rychu
Gość
Ja zaś mam odmienne wrażenia od Madlene (no ale kto używa takiego nika ;-)). Bardzo fajny ośrodek z miłą niemal rodzinną atmosferą i bardzo smacznym jak na warunki pensjonatu jedzeniem. Jedyne zastrzeżenie to niestety wszędzie trochę daleko :-(
IP: 212.244.167.22
Mariola
Gość
Super Pensjonat!!!! bo tak go chyba można nazwać spędziliśmy razem z Mężem dwa miłe tygodnie. Z góry dziękujemy Pani Iwonce i Przesympatycznemu Panu Andrzejowi
IP: 212.244.167.22
kaliszanka
Gość
To jak jest z tym pensjonatem La Dolce Vita - słodki odpoczynek czy nie?
IP: 80.53.18.58
Anka
Gość
Wybieram się tam 16 lipca,już mam zarezerwowane i wpłaconą zaliczkę. Mam nadzieję,że jest tam fajnie,a nie tak jak napisały dwie osoby powyżej.
IP: 83.20.125.13
lala
Gość
też się tam wybieram, tylko jak tam w końcu jest?
IP: 80.120.66.18
beatulka
Gość
Witm . Właśnie wróciliśmy z rodziną z willy. NIe mam żadnych zastrzerzeń - wręcz przeciwnie wszystko ok , jedzenie bardzo dobre córcia najbardziej uwielbiał naleśniki przygotowane specjalnie dla dzieci. Śniadanie smaczne. Uczciwie polecam to były pierwsze tak udane wakacje. Pozrdrowienia dla Pani Iwonki i Pana Andrzeja Beata i Karol z Kutna.
IP: 188.146.76.2
Kazimierz i Izabela
Gość
Witam,

Rewelacja! Odpoczeliśmy, rozerwaliśmy się :-)
IP: 178.182.26.234
Justyna Elb.
Gość
Wysoka kultura osobista właścicieli sprawiła że odpoczynek był przyjemny i spokojny.Właściciele bardzo pomocni ,życzliwi:) Pokoje czyste jak cały obiekt :) Baseniki czyszczone każdego dnia ,sama widziałam jak właściciel to robił :).Miejsce do grillowania bardzo fajne.Polecam saunę :) Jedzonko dobre choć brakowało mi jogurtów i owoców ale to można dokupić w sklepie ;) Cały pobyt uważam za świetny tylko pogoda była brzydka bo trafiliśmy na deszcze:( Polecam :)
IP: 178.235.38.20
lena
Gość
może jakieś świeże doświadczenia? opinie są tak skrajne, że aż strach
IP: 87.248.70.113
Krzysztof W.
Gość
Rzadko jeździmy z żoną w te samo miejsce na urlop – ale chyba tego lata powtórzymy wakacje sprzed roku – właśnie w Łebie w tym pensjonacie. Nie wiem dlaczego ludzie narzekają – my osobiście byliśmy bardzo mile zaskoczeni i obsługą i wyposażeniem pokoi. Jedzenie było dobre i można było najeść się do syta – w razie deszczowego dnia pływaliśmy w basenie i korzystaliśmy z sauny. Trzymamy kciuki za pogodę na pierwszy tydzień sierpnia. Pozdrawiam
IP: 89.76.21.168
Ineska
Gość
Byliśmy z rodziną w tym pensjonacie w 2010 roku i mamy bardzo miłe wspomnienia. Jak za tą cenę to warunki super w pokoju. Niestety nie zbyt czysto i na basenie i w kuchni wspolnej na piętrze gdzie był czajnik.Nie korzystaliśmy ze śniadań ale jedzenie w barze na dworze było tanie i pyszne. Atmosfera bardzo przyjazna. Jedyny minus to rzeczywiście odległość do morza ale gdyby było bliżej to napewno cena byłaby inna;)Ja na miejscu innych bez obaw pojechałabym to tego obiektu....zresztą kto wie może w tym roku tam zawitamy;)
IP: 178.182.162.239
Anka30
Gość
Moim zdaniem największym plusem tego miejsca jest to, że w razie niepogody można mimo to spędzić dzień aktywnie, bo w cenie pobytu do dyspozycji jest basen, sauna fińska, masaże i fitness. Człowiek przynajmniej nie jest wtedy tak mocno sfrustrowany straconym dniem podczas urlopu.
IP: 46.29.144.55
klaudia
Gość
Super Willa, polecam. :)
własnie tydzień temu wróciliśmy z mężem i córeczką z dwutygodniowego wypoczynku
miła atmosfera, mili właściciele i obsługa personel.
bardzo dobre jedzenie ( chodz brakowało mi do obiadu domowego kompotu i owoców lub jogurtu na deser - ale to szczegół), super basen, sauna, siłownia i wszystko w cenie oraz bawialnia dla dzieci fajna sprawa dla rodzin z dzieckiem.
IP: 83.5.238.133
Użytkownik
Posty: 1
Własnie wrócilismy z Villa Dolce Vita i powiem tak ... Strzał w dzisiątke ... po tych negatywnych wpisach jechalismy z dusza na ramieniu ale czekało nas miłe zaskoczenie .. Sam pensjonat jak i cały teren wokół urzadzony z gustem a zarazem tak wszystko pomyslane przez gospodarzy i rozplanowane by kazdy czuł się jak najlepiej i basen wewnatrz pensjonatu i pokój zabaw dla dzieci z wielkim ekranem do wyswietlania bajek ( rewelacja w deszczowe dni ) .. na zewnatrz miejsce na grill i plac dla dzieci z nadmorskim piaskiem ,stół do tenisa stołowego i oczywiście basen na zewnatrz ze zjezdżalnia i mały brodzik dla dzieci... wszystko zadbane czysciutkie... Bylismy z dziećmi w różnym wieku i odpoczełam bardzo ..Juz planujemy jechac w większyn gronie w to samo miejsce w przyszłym roku ... My Polacy zawsze wszystko krytykujemy tym razem chciałam pochwalic czyjąś prace i zaangazowanie bo warto... Pozdrawiam Włascicieli ... ...trzynastka nie była wcale pechowa ....
IP: 82.197.47.194
Ola
Gość
Byliśmy tam w zeszłym roku, świetne miejsce, dla rodzin z dziećmi zwłaszcza, basen dostępny cały dzień, w razie niepogody mamy co robić, i tak nam się podobało że poleciliśmy dalej to miejsce naszym znajomym. W tym roku też tam jedziemy, tym razem w lipcu, więc bardzo bardzo polecamy, jedzenie także..... a w tym roku nowością jest 4-godzinna animacja z dziećmi, więc my dorośli możemy w tym czasie złapać oddech.... polecamy więc i życzymy sobie i Wam pięknej pogody :-)
IP: 46.205.49.255
Gość 1
Gość
:x Miły i uśmiechnięty pan Andrzej na pierwszym spotkaniu obiecywał duże zarobki, łatwą przyjemną pracę lecz jak zacząłem pracować okazało się , iż jest to kłamstwo. Zarobki ledwo co starczały na bilet do domu (nie zapewnia noclegu i nie zwraca kosztów dojazdu). Wszystko czyściłem jedną szmatką i tanimi detergentami. Prysznice zagrzybione , pościel niby świeża a brudna. Jedzenie smaczne i personel miły.
IP: 83.11.220.30
damian8948
Gość
miła obsługa czystos i dbałosc o porzadek s[powodował ze moj pobyt w pensjonacie był bardzo udany dodam ze jest bardzo dobre i zdrowe jedzenie :):)
IP: 83.20.3.166
Użytkownik
Posty: 1
Czuliśmy się jak w śródziemnomorskim hoteliku, muzyczka, winko, swoboda
atmosfera... na pewno polecamy Ville Dolce Vita

KRZYSZTOF I ELIZA Z KRAKOWA ;)
IP: 89.79.207.74
monikaw.140
Gość
Byliśmy z mężem i dziećmi w okresie 29.06-06.07.2013.Był to bardzo udany urlop nad naszym morzem.Z całą odpowiedzialnością mogę polecić to miejsce.Świetna atmosfera,właściciel przesympatyczny bardzo nam pomógł ponieważ w Gdyni popsuł się nam samochód i polecił nam świetnego fachowca za grosze.Pensjonat polecam rodzinom,dzieci w każdym wieku będą miały sporo rozrywki.Ten sezon był pierwszym gdzie była zatrudniona animatorka i dzieci pokochały panią Kasię.Pokoje czyste,polecam apartament,jedzenie dobre.Ogólnie rzecz biorąc był to jeden z najlepszych urlopów.Może to za sprawą ludzi którzy odwiedzają to miejsce bo nam trafili się bardzo fajni ludzie,przy okazji pozdrawiam Tarnów i Toruń:)
IP: 178.36.149.14
dorota
Gość
Polecam z pełną odpowiedzialnością. Właśnie wróciliśmy i aż żal było wyjeżdżać. Świetne miejsce, przesympatyczni właściciele. Naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać tylko tam jechać. My wracamy tam, za rok :)
IP: 46.170.180.110
RAFAŁ
Gość
Szanowni Państwo,jedzenie paskudne oprócz śniadań gdzie był szwedzki stół więc coś można było wybrać(zepsutą sałatkę w niedzielę też :-)) ,większość pozytywnych opinii dodają właściciele i obsługa bo przecież na własne oczy widziałem jak ludzie zostawiali drugie dania nie zjedzone(a były naprawdę małe porcje-w sam raz dla dziecka,kobiety ale troszkę większy mężczyzna nie miał szans się tym obiadem najeść.Brak możliwości zrobienia sobie kawy czy herbaty po obiadokolacji,można było napić się do obiadu tylko wody z cytryną lub wody z niby sokiem.Basen wewn. przez dwa dni był nieczynny,wifi raz działało a pięć razy nie ale za to obsługa sympatyczna i uśmiechnięta.
IP: 31.172.188.195
milena
Gość
Moi znajomi byli tam w lipcu z dziecmi-powiedzieli nigdy więcej. ...
IP: 37.47.10.33
Kaska
Gość
My byliśmy w lipcu. Miejsce może i calkiem fajne, ale nie polecam i na pewno tam nie wrócę. Wlasciciele malo sympatyczni, zwłaszcza zona. Woda w basenie zimna. Na zewnątrz basen usytuowany jest w cieniu wiec tez woda nie ma szans sie nagrzać. Pani animatorka zachowywala sie tak jakby nie lubila dzieci. Zabawy nie dostosowane do wieku dzieci, gdy bylo ciepło to trzymala je w pomieszczeniu a gdy padal deszcz to kazala siedziec na dworze. Jedzenie nie bylo zle.
IP: 94.254.193.130
Jan.perykasza@gmail
Gość
Ten pensjonat to jedno wielkie nieporozumienie.Wykupiliśmy z żoną 7 dniowy pobyt w pokoju 2 osobowym.Wszystko skończyło się koszmarem a zaczęło się od tego że zwróciliśmy uwagę że muszla klozetowa jest popękana i prosimy o wymianę muszli.Przeniesiono nas do innego pokoju dwuosobowy z jedną lampką nocną i jednym krzesłem.Jak po dwóch dniach zwróciliśmy uwagę że to nie tak to usłyszeliśmy że jak się nam nie podoba to mamy się wyprowadzić i mamy na to godzinę bo inaczej to pan wezwie ochronę.A jak chcieliśmy zwrot pieniędzy to usłyszeliśmy że to nie on przyjmował tylko koleżanka.Dopiero gdy zacząłem dzwonić na policję to bydlę oddało pieniądze.Jest jeszcze jedna sprawa że oni nie mają pojęcia co to jest obiadokolacja.U nich obiadokolacja to obiad podany w późniejszym czasie,zresztą niezbyt dobry.Ostrzegam wszystkich zainteresowanych że zdjęcia w internecie są inne niż rzeczywistość.Reasumując nigdy więcej pobytu w Rolce Vita
IP: 37.47.235.101

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Polska » Villa Dolce Vita Łeba

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij