» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 > »

Autor Treść
Gosc
Gość
Mogebja odpowiedzieć na to pytanie w zeszłym tygodniu wróciłam z ksamil byłam w murati bagaż nie ma określonych wymiarów nie może przekroczyć 20 kg osoba plus 5 kg podręczny osoba
IP: 78.10.162.219
Ola
Gość
Dziękuję za odpowiedź, a powiedz proszę jak było? Czy jesteś zadowolony/a? Kiedy dowiedziałeś/aś się wszystkiego o wylocie? Leciałeś/aś z Katowic?
IP: 83.238.161.134
Gość
Gość
2 dni przed wylotem bioro przeslalo meila o której godz lot na korfu.lot był ok 4 w Katowicach na odprawie trzeba było być o 2 w nocy.przeprawa dosyć ciężka fajnie mieć lekki bagaż.lot 1.50 potem z lotniska autobusem do portu w porcie odprawa i wodolot do albani w alboni znowu do autokaru i rozważa po hotelach wszędzie trzeba targac graty.ja jestem mega zadowolona.bardzo tanio na mieście upal nie miloserny pyszne jedzenia piękna woda i mili ludzie ja jestem pod dużym urokiem za rok do ksamil jadę na pewno na 14 dni
IP: 78.10.162.219
Ola
Gość
To godziny odlotu średnie, biorąc pod uwagę nieprzespaną noc to mało co ma się z pierwszego dnia pobytu. A o której godzinie mniej więcej byłaś w hotelu? Ja się zastanawiam nad walizką bo czytałam że suma wysokości szerokości i głębokości nie może przekroczyć 120 cm, czy mogę prosic jeszcze MT o potwierdzenie czy na pewno jest sprawdzana tylko waga bagażu? Oraz czy coś jest wiadomo na temat godziny odlotów we wrześniu z Katowic? Z góry dziękuję i pozdrawiam
IP: 46.134.191.22
Ola
Gość
Gościu a jakimi liniami leciałaś?
IP: 83.238.161.134
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

wymagania co do przewożenia bagażu naszym lotem czarterowym są następujące:

Klient ma prawo do bezpłatnego przewozu:
a. 1 sztuki bagażu podręcznego o wadze do 5 kg (nie dotyczy dzieci do lat 2). Bagaż podręczny należy umieścić pod siedzeniem z przodu lub w schowku bagażowym znajdującym się nad siedzeniem pasażera. Ogólne wymiary bagażu podręcznego nie mogą przekraczać 56x45x25 cm. Poza tym, dodatkowo pasażerowie mogą wnieść na pokład damskie torebki, coś do czytania na podróż, mały aparat fotograficzny lub lornetkę, koszyk do przenoszenia małych dzieci, jedzenie dla małych dzieci, płaszcz, parasol, laskę.
b. 1 sztuki bagażu podstawowego, którego waga nie może przekroczyć 20 kg, a łączne wymiary 158 cm. Bagaż przekraczający dopuszczalną wagę i/lub wymiary podlegać będzie dodatkowym opłatom.
c. Dzieciom do lat 2, podróżującym na kolanach osoby dorosłej, przysługuje wyłącznie 1 sztuka bagażu o wadze nieprzekraczającej 10 kg. Do tego limitu nie jest wliczany dziecięcy wózek spacerowy, który można przewieźć bezpłatnie. Z jedną osobą dorosłą może podróżować tylko jedno niemowlę.


Pozdrawiamy serdecznie
Millennium Travel

Ola napisał
To godziny odlotu średnie, biorąc pod uwagę nieprzespaną noc to mało co ma się z pierwszego dnia pobytu. A o której godzinie mniej więcej byłaś w hotelu? Ja się zastanawiam nad walizką bo czytałam że suma wysokości szerokości i głębokości nie może przekroczyć 120 cm, czy mogę prosic jeszcze MT o potwierdzenie czy na pewno jest sprawdzana tylko waga bagażu? Oraz czy coś jest wiadomo na temat godziny odlotów we wrześniu z Katowic? Z góry dziękuję i pozdrawiam
IP: 79.175.212.29
Millennium Travel
Gość
Godziny odlotów z Katowic na chwilę obecną nie uległy zmianie.



Pozdrawiamy serdecznie
Millennium Travel
IP: 79.175.212.29
Ola
Gość
Bardzo dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam
IP: 83.238.161.134
Mika
Gość
Kolejny raz z "Millenium travel" i po raz kolejny wszystko ok. Jeśli chodzi o odległość od plaży, to rzeczywiście dla rodziców z małymi dziećmi może być ciut za daleko. Dla mnie i mojej rodziny było ok. Wszyscy byli zadowoleni, że wreszcie jest czas na 10 minutowy spacer nad morze (chodziliśmy skrótem). Tą samą drogą szliśmy do miasta (ok.20 min)- jedna droga na której jest dosłownie wszystko. Dla osób, które nie przyjechały wypocząć aktywnie Millenium Travel zorganizowało busa, który zawoził nad morze (myślę, ze to 2-3 minuty jazdy). Apartamenty są rzeczywiście odnowione, ale łazienka jest bardzo „uboga”. To chyba jedyne pomieszczenie, które wymaga dopracowania. Pokoje czyściutkie, sprzątane co 2-3 dni. Zawsze czysta i świeża pościel - także zmieniana regularnie. W aneksie kuchennym pełne wyposażenie na podstawowe gotowanie. Bar skromny, ale obsługa bardzo miła i starająca się sprostać wszystkim zachciankom przyjezdnym. Śniadania trochę monotonne, ale do przetrwania  . W czasie pobytu wynajmowaliśmy samochód, oraz korzystaliśmy z proponowanych wycieczek. Bezwzględnie trzeba wybrać się na Paxos i Antypaxos – to chyba najbardziej polecana przez nas wycieczka. Ogólnie bardzo miło i przyjemnie (oczywiście wszystko zależy też od nastawienia). Pani Justyna świetnie wszystko organizuje i ogarnia. Miałam też możliwość obserwowania zajęć z Panią Kasią, która świetnie zajmuje się dziećmi. W barze można kupić wodę (niestety woda na całej wyspie nie nadaje się do picia). Zgrzewka kosztuje 2 € - koszt podobny jak w Polsce. Jeśli chodzi o ceny, to Grecja jest drogim państwem i trzeba być na to niestety przygotowanym.
Ogólnie z 2-tygodniowego wyjazdu jesteśmy bardzo zadowoleni, myślę, że za tą cenę nic więcej wymagać nie trzeba.
IP: 95.49.68.23
Linda
Gość
Byliśmy w Lemon Three z Millenium przez ostatnie dwa tygodnie.
Śniadania codziennie podobne, ale wszystko świeże i smaczne: jajka, jajecznica, kiełbaski, sery, pomidory, oliwki, dżemy, płatki, soki, kawa, pieczywo. Wi-Fi działa bez zarzutu dopóki ktoś ze współurlopowiczów nie próbuje go na własną rękę resetować- dzięki takim "magikom" nie mieliśmy internetu przez ostatnie dwa dni pobytu- poza tym cały czas działał nam w pokoju.
Euro wystarczy, można nim płacić w restauracjach i na stacjach- kurs wymiany utrzymuje się cały czas na poziomie 1 EUR=134 LEK, nie ma problemu z wymianą. Nigdzie nie da się płacić kartą. W Ksamilu jest jednak kilka bankomatów.
Basen w Lemon czysty, leżaków nie brakuje. W pokojach są aneksy słabo wyposażone, śpi się pod prześcieradłem, więc dla dzieci warto wziąć koce (w nocy ok. 18-20 st w Ksamil) Klimatyzacja była zbędna. Morze ciepłe, leżaki przy plaży od 400 do 700 LEK. Piwo, słodycze, kawa na plaży tanio.
Jedzenie polecamy w Murati, Korali i Guvat. Mięso, makarony, dania kuchni greckiej- super. Obiad max. do 1000 leków, ale i za 500 lek można zjeść pysznie i do syta!
Z atrakcji warto Butrint i Gjirokastra oraz promenada, port, targ w Sarandzie.
Jeśli chodzi o falę zatruć... Nam się nic nie stało, ale! Warto uważać na drinki z lodem, lane piwo, surowe warzywa i owoce oraz wodę z kranu- zarazki nie są spowodowane przez hotele!!! Chorujemy od brudu i wody z inną florą bakteryjną, chloru i takich tam.
Wszystkie pretensje do rezydentek też są.... bezsensowne. Dziewczyny pracują 24h i mają na głowie ponad 100 turystów. Nigdy nie odmówiły nam pomocy, Ola udostępniła nam nawet swój prywatny pokój w ostatni dzień, by odświeżyć się przed podróżą- tak robią olewające turystów rezydentki?!
Jedyne "ale" mamy do samej podróży. Pilotka Asia nie reagowała na nasze prośby o wyłączenie klimatyzacji-podróżowaliśmy 31 godzin w temperaturze 17 st i wiatrem we włosach- dzięki czemu przeziębienie przez pół pobytu... Nieciekawie wyglądała też kwestia bagaży- kierowca zarówno w jedną, jak i drugą stronę wyrzucił nasz bagaż z bagażnika- droga walizka jest zniszczona i nie da się jej naprawić.
Wróciliśmy wczoraj, także w razie pytań mamy jeszcze wszystko na świeżo :)
IP: 5.174.81.77
Ewa
Gość
Czy w Saranda Beach Resort w pokojach jest czajnik i suszarka do włosów?
IP: 83.26.162.137
Ola
Gość
Linda a czy da się na własną rękę dojechać do Gjirokastra jakimś autobusem z Ksamilu?
IP: 83.238.161.134
Misia
Gość
Jeśli chodzi o apartamenty Frida na Korfu to dla nas to kompletna pomyłka. Na zdjęciach wszystko wyglada pięknie więc tym bardziej można sie rozczarować. Jeszcze pokoje ok, natomiast kuchnia i łazienka to tragedia. Nie można wyrzucać papieru do ubikacji tylko do kosza, ale kosz jest bez przykrycia, a worki trzeba sobie zorganizować samemu! Prysznic bez kabiny i zasłonki - po każdej kąpieli powódź. W kuchni 1 garnek i 1 patelnia. Jak tu coś przygotować?! Musieliśmy kupić płyn so zmywania, ściereczki, ręczniki papierowe, bo nic nie zapewniają. Do najbliższego sklepu 1,2 km. Do morza 850 m skrótem, a nie tak jak jest na stronie 350 m (może w linii prostej, ale tak sie nie dojdzie). Przez 7 dni apartament został posprzątany raz! Zmieniono pościel i ręczniki, natomiast łazienka nie ruszona...
Śniadania niezwykle ubogie, kilka rzeczy do wyboru, codziennie to samo.
Dobrze, że jest słońce i basen, ciepłe morze i dobre jedzenie na mieście.
I bardzo kompetentna rezydentka pani Justyna.
IP: 94.67.156.138
mle
Gość
Linda
A jak warunki w Lemon Three tzn jakie pokoje,czy był czajnik. Czy były problemy z ciepła woda? Jak daleko jest do plaży.Czy sa sklepy spożywcze w okolicy?
IP: 195.68.192.100
gosiakij
Gość
Jesli chodzi o walizki to zgadzam sie ja tez mam zniszczone poobdzierane,wciskane na siłe chyba :(
IP: 89.78.200.159
Piotrek
Gość
Pytanie do millenium travel
W przyszłym roku chcemy w wakacje wybrać się do Albanii autokarem w osiem osób dorosłych i trójka dzieci.
Ponieważ jedziemy z dziećmi to w chwili rezerwacji chcielibyśmy od razu zarezerwować i dopłacić do siedzeń na dole autokaru przy stolikach.
Istnieje taka możliwość?
IP: 81.15.219.38
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

w zależności jakim autokarem będą Państwo jechali, zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem. Przy rezerwacji wycieczki proszę zaznaczyć, że chcą Państwo wykupić takie miejsca, jeżeli początkowo nie będzie takiej możliwości, to przy odprawie online przed wyjazdem będziemy pamiętali o Państwa prośbie w pierwszej kolejności.


Pozdrawiamy serdecznie
Millennium Travel
IP: 79.175.212.29
NASZATROJKA
Gość
zupelnie nie polecam tego biura! popierwsze- opisy apartamentow zupelnie nie zgodne z rzeczywistoscia. Hotel na Korfu beznadziejny, mial byc 300 m od plazy a jest chyba 3 km, tzreba isc przez krzaki i haszcze zeby sie dostac do cywilizacji. poza tym nie mila obsługa, nie mila pani rezydentka, zwraca sie do gosci jak z automatu, zero empatii.ale to namarginesie.pokoje slabo urzadzon e( brak polek, prysznic bez jakiejokolwiek kotary w istocie czego lazienka cala zalana, moznaby wymieniac..). Po przyjezdzie przywitano nas dwugodzinnym oczekiwaniem w upale na pokoje i ostzrezeniem zeby nie wynosic ich recznikow, i za na koniec pobytu beda zliczane wszystkie przedmioty, czy nic nie zginelo w pokojch..jeszce nigdy nie spotkalam sie z takim traktowaniem gosci w hotelu,,zawsze zostawialo sie klucz w drzwiach i wychodizlo, a tu naprawde musielismy czkac az przyjdzie pani Kasiai zliczy czy wsyztsko sie zgadza. Na drzwiach pokoi dodatkowo zamontowano cenniki ile sieplaci za zgubione/ukradzione? rzeczy z pokoi..milo prawda? po tygodniu pobytu na Korfu sfrustrowani pojechalismy doAlbanii liczac ze opisywany hotel Saranda beach to faktycznie super hotel polozny w samym centrum Sarandy...czy msuze dodawac jakie bylo rozczarowanie kiedy autokar nas wiozl i wiozl przez centrum az po20 min dotarlismy do hotelu. Hotel ok,warunki spoko, poza tym, ze umiescili 3 osobowoa grupe doroslych ludzi w jednym ciasnym pokoiku,ale niech im bedzie.. tutaj mam dwa zazalenia: jedzenie w Albanii ohydne, do dzis czuje won tych tlustych kielbas na sniadaniei warzyw bez smaku. nie chodzi o to e sie czepiam, ale naprawde to sniadania byly niedobre.... drugie zazalenie to znowu odleglosc. WYbralismy ten hotel specjalnie bo mielismy nadzieje na jakies rozrwki, jakies zycie...a sie okazal oddalony od centrum o 20 min, co w upale jest trudna droga do pokonania. Podsumowujac nauczka z tego taka drodzy panstwo: czytajcie czytajcie i jeszce raz czytajcie co oferuje wam biuro podrozy, dokladnie sprawdzajcie odleglosc hotelu od plazy i centrum...a samo biuro niby wywiazalo sie z umowy,ale nie jestesmy zadowlonei, jakosc obslugi pozostawia wiele do zyczenia,zwlaszca na korfu. po 2 tygodniach pobytu przyjechalismy zmeczeni i wynudzeni, i niestety to nie tylko moja opinia. Aha -przejazd z korfu do ALbanii- przejazd promem ok 1,3 h, ne poelcam dla ludzi z choroba morska...


NASZATROJKA
IP: 89.174.136.21
krzysiek
Gość
Fakt,w tym roku biuro niemile zaskoczyło nie tylko mnie ale i wielu innych.
Konkurencja na rynku jest w tej chwili taka ze to sztuka na raz.
Ktoś ,kto zawiódł się więcej z nimi nie pojedzie....😈
IP: 37.47.42.22
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

Państwa opinie są podzielone, jak widać znajdą się i negatywne, bo niestety mimo usilnych prób nie jesteśmy w stanie dogodzić wszystkim. Staramy się jednak, aby byli Państwo zadowoleni z naszych ofert i mimo standardów panujących w Albanii, czy też Grecji spędzili Państwo z nami komfortowe i udane wakacje.

Życzymy miłego dnia i wielu udanych podróży :)


Pozdrawiamy serdecznie
Millennium Travel
IP: 79.175.212.29
Darko
Gość
krzycholu napisał
Millenium Travel-biuro z ktorym spedziłem kilka udanych wakacji,przystepne ceny,,super obsługa i kontakt, nic dodac ani ująć.Aż do tego roku kiedy wszystko sie posypało.
Zaczęło się od Lefkada Beach Resort-oferta ciekawa ,wycofana tuz przed sezonem niby ze względów bezpieczenstwa.... śmieszne. !.
Wykupilismy w marcu wycieczkę-Hiszpania plus Rzym , wpłata pieniedzy w całosci prawie 5 tys.
Im bliżej wyjazdu , tym coraz wiecej niepewności.
Biuro MT kombinuje okrutnie, a to likwiduje jedne kierunki a to uruchamia kolejne.
Połaczenie antenowe z Warszawy do Katowic -półtora miesiąca nie można doprosić sie o aneks do umowy, wkoncu każą wpłacic pieniadze żeby po kilku dniach odwołac ta opcję....
Wyjazd głowny-dziesiątki telefonów i maili,będzie czy nie będzie ?
Poniedziałek-damy znac do konca tygodnia.
We wtorek zaglądam na strone biura -Hiszpania plus Rzym nie ma czegos takiego w ofercie.
Dzwonie -wyjazd odwołany,szkoda ze nikt nas nie poinformował....
Kolejne telefony i maile, powiadomienia i oswiadczenia i czekamy na zwrot pieniedzy.
A to szefa nie ma bo jest w delegacji , prosze czekać itd.
Klient musi wpłacic pieniadze w przeciągu 48 h ale zwrot to juz są długie dni.
Reasumując , to ja za własne pieniadze wybieram gdzie, kiedy i za ile chce wyjechać na wakacje.
A nie dowiadywać sie z internetu oodwołaniu wycieczki.
Czemu tak sie dzieje ? Nie wiem.
W poprzednich latach pełne Sindbady po 76 osób odjeżdzały do Grecji, Albanii czy Bułgarii.
W tym roku ciezko jest im zebrać 30 -40 osób na chociaz jeden lub dwa wyjazdy w sezonie.
Dlatego nigdy więcej z tym biurem nigdzie nie wyjadę bo niepotrzebna jest mi niepewnośc i nerwówka. Wyjade nie wyjadę, odadzą pieniadze lub nie.
Wspólczuje ludziom ktorzy wykupili wczasy sierpień-wrzesień...
Niepewność ich pożre....
P.S.Zwrot pieniedzy otrzymałem.... to taki mały plusik na koniec ;)


Krzycholu, widzę, że te wakacje nie bardzo ci wypaliły... miałem podobne odczucia co do biura, kiedy nie wiedzieli czy będzie wycieczka do Hiszpanii z Paryżem (zasłaniali się zamachami, kiedy wyjazd ma być 9 miesięcy później). Najpierw mówią przez telefon, że nie będzie, bo zamachy, niebezpiecznie i będzie zmiana planów... no trudno, wziąłem i wykupiłem wakacje dla 9 osób w innym biurze, Hiszpania z Paryżem i nie tylko... Potem tydzień później patrzę w internety a tam w Millennium wycieczka do Hiszpanii ze zwiedzaniem Paryża bądź Rzymu do wyboru... Myślę sobie a kij wam, straciliście 9 turystów trudno... ale chyba na moje szczęście bo z tego co widzę w tym roku strasznie się posypali likwidują sporo turnusów, zamieniają... Nawet kolegę z pracy namówiłęm na wyjazd z Millennium bo mu dużo dobrego o nich opowiadałem po kilku wyjazdach i co? Jemu też odwołali wyjazd w ostatniej chwili... głupio się wtedy człowiek czuje bo w końcu poleca cos sprawdzonego a tu takie numery... Poza tym nie wiem czy zauważyłeś to ceny chyba w tym roku sporo poszły do góry. Nie wiem czy to ma coś wspólnego z otwarciem nowego biura, zmianą logo... No cóż, mam nadzieję, że moje tegoroczne wojaże z konkurencją będą warte polecenia na przyszłość.
Pozdrawiam
IP: 178.42.157.218
krzycholu
Gość
Wakacje w tym roku jak najbardziej udane ale nie z MT. ...
Przeniosłem się do konkurencji i zaliczyłem Czarnogore.
Chociaż też nie obyło się bez przygód (awaria klimy w autokarze i przesiadka do drugiego ) ale dzięki temu przejechaliśmy całe wybrzeże Chorwacji słynną Jadranka.
Tez polecalem biuro znajomym bo mieli konkurencyjne ceny i fajne wycieczki ale.....to już historia. ...
Pozdrawiam
IP: 37.47.46.69
Darko
Gość
Czyli podobna sytuacja jak u mnie... ;-) Tylko mój urlop dopiero za dwa tygodnie i mam nadzieję, że konkurencja się sprawdzi...
IP: 37.47.7.225
krzycholu
Gość
To w takim razie życzę udanych wakacji 👍
Szkoda ze w tym roku tak to wyszło bo do tej pory nie miałem do nich większych zastrzeżeń.
Ale czytając różne fora widzę ze nie jestem jedyny który narzeka na ich poczynania.
Myślę że wyciągną wnioski na przyszły rok i się poprawią ale trudno będzie im odbudować stracone zaufanie klientów. Takie tłumaczenia jak: pomimo prób nie jesteśmy dogodzić wszystkim .....są żałosne 😈.
Jeszcze raz pozdrawiam i życzę bezstresowego pobytu 😊
IP: 37.47.42.22
Turysta
Gość
Czy można w samolocie w bagażu rejestrowanym przewieźć jakąś żywność pakowana hermetycznie? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź
IP: 37.47.98.119

Strona: « < ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij