» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Leptokaria Hotel Ekati

Leptokaria Hotel Ekati

Strona: < 1 2

Autor Treść
Piotr
Gość
ola napisał
teraz już wiem dlaczego średnio 12 razy w roku szukają przcownika, dzięki za to forum


najgorszy jest pracownik który został zwolniony za malwersacje i teraz zabiera głos na tym forum
IP: 87.207.244.112
Piotr
Gość
zniesmaczona napisał
nie polecam biura Bus Media - biuro to a właściwie jego właściciel - Pan PIOTR P. - oszukuje ludzi, zwodzi, kłamie, naciąga, podaje nieprawdziwe informacji i wogóle nie poczuwa się do obowiązku przeproszenia --- > jednym słowem mówiąc - ma w nosie ludzi, traktuje ich jak g................. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM BIURA BUS MEDIA!!!!

dot. wypowiedzi " zniesmaczona"
odpowiedź biura Bus Media
dopiero dziś znalazłem te wypowiedź i odpowiadam
jezeli jest pani taka odważna i posluguje sie moim nazwiskiem to prosze miec odwagę sie przedstawić i napisac kiedy pani była z moim biurem i z czego była pani niezadowolona, powinna pani to zrobic po powrocie w postaci normalnej skargi tak jak to sie dzieje w cywilizowanym świecie, mogły sie zdarzyć niedociągnięcia ale wszystko jest do naprawienia
na koloniach było ok. 300 dzieci na wczasach ok. 100 nie miałem zadnej skargi
ukrywa się pani pod jakims pseudonimem, mam watpliwości co do pani intencji, prosze sie przedstawić mieć cywilną odwagę jeżeli uważa pani że racja jest po pani stronie, jeżeli pani tego nie zrobi to stwierdzam że jest pani palantką i oszustką ktorej płaci konkurencja nigdzie pani nie była z naszym biurem i internet dla takich oszustów powinien byc zablokowany
Piotr Polok
IP: 87.207.244.112
Joanna Antonik
Gość
Panie Piotrze- chyba inną drogą nie można do Pana dotrzeć, niż publiczne ujawnianie Pana spraw: więc apeluję tutaj- prosze uregulować płatność za pracę wychowawcy za kolonie w Ustroniu Morskim w zeszłym roku. Mimo wielokrotnych upomnień telefonicznych i wysyłania maili za każdym razem Pan obiecywał, że się tym zajmie i nic z tego nie wynika- nie można tak zwodzić ludzi! szczególnie za tak ciężką pracę. Zdecydowanie nie polecam tego biura jako organizatora kolonii.
IP: 91.198.177.90
g.kandefer
Gość
pomijając że od roku czekam na wynagrodzenie i zwrot kosztów dojazdu (rymanów zdrój (podkarpacie) - ustronie morskie) które musiałem zapłacić z własnej kieszeni bo nie pojechałem razem z kolonią z powodu o którym nie będe tutaj pisał to domagam sie również zwrotu moich dokumentów uprawniających mnie do bycia opiekunem. Powinienem się również domagać zwrotu pieniędzy ża to ze przez brak tych przysłowiowych papierów nie mogłem w tym roku pojechać na zadną inną kolonię. Jestem studentem i sam się utrzymuję wiec tyle ile mógłbym zarobić przez wakacje to relatywnie do mojego trybu życia bardzo dużo. ile można czekać?
IP: 77.115.134.239
Joanna Antonik
Gość
Mimo kolejnych telefonów Pan Piotr Polok nadal nie uregulował zaległej wypłaty! Z przykrością muszę przychylić się do opinii, że jest zwykłym oszustem i naciągaczem, który absolutnie lekceważy swoje obowiązki i tylko szuka pretekstu do tego, aby zachować pieniądze dla siebie. W czasie wczorajszej rozmowy usłyszałam, że Pan Piotr nie ureguluje zaległej wypłaty gdyż jestem zbyt upierdliwa. Po roku i 2 miesiącach od zaistnienia stosunku pracy! Czysta kpina!
IP: 178.37.79.144
Libra Inkaso
Gość
Wszystkie osoby pokrzywdzone ze względu na nieuregulowane zobowiązania finansowe przez firmę Bus Media Piotr Polok i Aleksandra Zielińska-Polok,40-847 Katowice ul. Pukowca 15 proszę o kontakt na e-mail: libra@eurofinans.pl
IP: 79.184.203.68
g.kandefer
Gość
wysłałem mail :)
IP: 193.19.165.123
Paweł Albiński
Gość
Ostrzegam przed nieuczciwością i niwypłacalnością firmy BUS Media Piotr Polok !!!!!!
IP: 93.89.196.154
Dagmara
Gość
Własnie dostałam zapytanie o usługi transportowe z firmy Bus Media z katowic czy warto z tą firmą podejmować współpracę i czy wogóle sa wypłacalni jeśli chodzi o swoich kontrachętów??
IP: 79.188.172.234
GOŚĆ
Gość
Polecam Firmę Bus Media - Piotr Polok.
Przyznam ,że czytając negatywne opinie byłam pełna obaw , ale jak się okazało całkiem niesłusznie , ponieważ zorganizowana impreza przebiegła zgodnie z wcześniejszą umową , została całkowicie rozliczona ,a Pan Piotr to człowiek o wysokiej kulturze osobistej , bardzo miły uczciwy i ugodowy człowiek
Dziękujemy Panie Piotrze i serdecznie pozdrawiamy.
J.Gliszczyńska - Rezydencja Zenit Ustronie Morskie.
IP: 83.23.90.39
wycieczkowiec
Gość
No pewnie spłacił długi jak skasował dodatkowe euro od uczestników wycieczki do Włoch, gdzie dodatkowe koszty miały wynieść 30euro a zażyczył sobie 60euro, dopuścił do jazdy autokar który nie miał odpowiedniej licencji do jazdy , niekompetentną pilotke , zakwaterował gości w hotelu gdzie na śniadanie nie było co jeść. itd. itd...by można było pisać i pisać. NIE POLECAM NIKOMU TEGO BIURA>
IP: 94.232.34.219
Piotr Polok
Gość
wycieczkowiec napisał
No pewnie spłacił długi jak skasował dodatkowe euro od uczestników wycieczki do Włoch, gdzie dodatkowe koszty miały wynieść 30euro a zażyczył sobie 60euro, dopuścił do jazdy autokar który nie miał odpowiedniej licencji do jazdy , niekompetentną pilotke , zakwaterował gości w hotelu gdzie na śniadanie nie było co jeść. itd. itd...by można było pisać i pisać. NIE POLECAM NIKOMU TEGO BIURA>


ODPOWIEDŹ 16.10 dopiero dziś to odczytałem:

Odwaga w cenie. Jeżeli wycieczkowcu masz cywilną odwagę to się przedstaw a nie ukrywaj się. Złóż skargę tak jak to się dzieje w cywilizowanym świecie a jeżeli tego nie wiesz to teraz wiesz.
Dla informacji pojechało na te wycieczkę 160 osób w 3 autokarach.
Wpis złożył tylko 1 wycieczkowiec.
Pojechałeś do Rzymu na 6 dniowa wycieczkę - 3 noclegi + 3 sniadania + 3 obiadokolacje, mieszkałeś w 3 gwiazdkowym hotelu w Fiuggi za kwote 600 zł z tego przedsiebiorstwo w którym pracujesz dofinansowało ci 70 procent czyli zapłaciłeś z własnej kieszeni 180 zł.
Z tego co piszesz to widzę ze po raz pierwszy byłeś na zagranicznej wycieczce więc udziele ci bezpłatnej informacji że w takich krajach jak np. Włochy śniadanie w hotelach jest tzw. kontynentalne ( wejdż na Wikipedię i poczytaj co to takiego). Notabene kilka osób z tej grupy czyli na pewno ty zostało upomnianych zeby nie robili i nie zabierali kanapek z restauracji (cyt. z raportu pilota). Informacja o kwocie 30 euro zamieszczona w ogłoszeniu w przedsiebiorstwie ( celowo nie piszę w jakim bo współpraca układa sie b. dobrze) była błędna.
Tydzień przed wyjazdem została sprostowana i do wszystkich dotarła informacja o kwocie 60 euro, z informacja iz mozna z wyjazdu zrezygnować bez jakichkolwiek konsekwencji finansowych jezeli kogos nie stac na te kwotę. Notabene była kolejka oczekujacych na wyjazd w przypadku rezygnacji ktoregoś z uczestników. Nikt nie zrezygnował a dla tych oczekujacych zorganizowaliśmy jeszcze jeden autokar do Rzymu który wyjechal w dniu 15.10.
Wszystkie grupy ktore wyjezdzaja do Rzymu płaca 60 euro. Możesz porównac oferty kilku biur które organizuja Rzym i wtedy przekonasz się ze koszty wstępów sa podobne. Pilotka była osoba b. kompetenta i profesjonalną. Poinformowala grupę iz za kwotę 30 euro mozna zrealizować program minimum z minimalna ilością wstępów jednak grupa chciała program za tzw. 60 euro. 2 osoby wpłaciły po 30 euro i w Rzymie podczas zwiedzania przez grupę miały czas wolny. Mogłeś tak zrobic wycieczkowcu i nic by sie nie stało.
Co do autokaru piszesz licencja czyli jesteś dyletantem i nie masz zielonego pojęcia o transporcie. Z uwagi iż grupa liczyła ponad 54 osoby ( a było przewidzianych 48 uczestników) na wyrazna prośbę dyrekcji zgodzilismy się na tę ilość. Z pełna swiadomościa wysłaliśmy autokar klasy LUX spełniajacy wszystkie wymagania wyposazony w silnik tzw. EURO 3. Zdawaliśmy sobie sprawe iż wiąże się to z koniecznością zaplaty za wjazd do Wenecji kwoty 400 Euro za autokar zamiast zwyczajowego 180 euro w przypadku autokarów z EURO 4. I chyba to miałeś na mysli piszac licencja. Ale dla nas ważniejsza była grupa a nie koszty.
Pilotka bardzo skrupulatnie rozliczyła się z pobranej kwoty tj. 60 euro (notabene na biletach wstępów byla umieszczone ceny) oddając kazdemu z uczestników po blisko 2 euro z powrotem.
I to by było na tyle wycieczkowcu.
Do przedsiebiorstwa nie wpłynęla ani jedna skarga a usłyszałem duzo miłych słów. W czerwcu organizowaliśmy Bawarię w sierpniu Paryż równiez wszystko było OK.
Na szczęście internet juz nie jest anonimowy i poczyniłem starania aby cie po twoim ID zlokalizować. Udało się i obiecuję że z naszym biurem poprzez twoje przedsiebiorstwo juz nie wyjedziesz, osobiście tego dopilnuję.
Organizujemy jeszcze Paryż ( jak kiedys tam bedziesz to tam tez sa sniadania kontynentalne) oraz Egipt ale ty nie pojedziesz i nie skorzystasz z b. duzego dofinasowania.
Chyba ze juz byłes w z nami w sierpniu bo był juz jeden autokar ( ale chyba nie bo bys pisał ze nie było co jeść).
Tak więc wycieczkowcu jezeli nie sprostujesz tego wpisu to z naszym biurem poprzez wasze przedsiebiorstwo juz nie pojedziesz.
Rozważe równiez czy dla zasady aby utrzec nosa takim wycieczkowcom jak ty nie wystąpić do sądu o utrate dobrego imienia a ewentualna wygraną kwote przeznaczyc na Dom Dziecka.
A wiec czekam na twój ruch wycieczkowcu.
za zgodność powyzszego
Piotr Polok
Bus Media
IP: 89.70.120.2
Chryste.....
Gość
Czytając wypowiedzi powyżej w pełni zgadzam się! Biuro oferuje tanie podróże wraz z ukrytymi kosztami. W ramach reklamacji nie potrafi zając jednoznacznie stanowiska, sugerując, że ukryte koszta warte są tego aby zobaczyć coś na co niekoniecznie ma się ochotę :] Natomiast stanowisko pana Piotra na tym forum jest oburzające! Jeśli wobec kogokolwiek powinno się podjąć czynności prawne to tylko wobec Pana! Karygodne jest zwraca się do kogokolwiek i niezależnie od miejsca, czasu oraz sposobu porozumiewania się z użyciem per ty! Dodatkowo w ramach zadośćuczynienia sobie, opisuje Pan warunki osób korzystających z Pana Biura z dokładnością - kto, gdzie i za ile...? Kończąc wypowiedz, żenadą jest samoreklama swojego ego. Proszę pamiętać! Z inteligencją człowiek się rodzi, a nie nabywa na UŚ.
IP: 93.105.236.135
Chryste ...
Gość
Chciałbym jeszcze coś dodać:
Niedawna wycieczka objazdowa po północnych Włoszech ...
Wysłana przez biuro "pilotka" z rozbrajającą szczerością (już na miejscu) oznajmia, że cyt: północne Włochy nie są moją mocną stroną ...
IP: 93.105.236.135
Piotr Polok
Gość
zawsze bede pisał w ten sposob i "tykał" bo nie masz odwagi sie przedstawić
piszesz po raz drugi i znów sie ukrywasz,
z anonimem trzeba w taki sposób,
jeżeli się przedstawisz, a ja to zrobiłem od razu, to z pewnością zmienię formę zwracania się

co do ukrytych kosztów - bilety wstępu chyba takimi kosztami nie są,
nikt nikogo na siłe nie wciaga do zwiedzanych obiektów np. ostatnio 1 osoba z wycieczki nie weszła na wieżę zegarowa w Wenecji i otrzymała natychmiast zwrot za bilet od pilota,
co do ujawnienia kosztów wycieczki sprawa nie jest utajniona a myśle że każdy czytający to forum będzie mógł ocenić "anonimów" wypisujacych określone opinie

odnosząc się do stwierdzenia cyt. " ...żenadą jest samoreklama swojego ego. Proszę pamiętać! Z inteligencją człowiek się rodzi, a nie nabywa na UŚ." koniec cytatu

- przeczytałem raz jeszcze mój wpis i nie widzę samoreklamy swojego ego,

co do wykształcenia zacytuję moja wcześniejszą odpowiedź na tym forum w 2011roku
cyt. " co do wykształcenia nie ma ono najmniejszego znaczenia dla pozycji kogokolwiek
być może ma pan jakieś kompleksy n/t temat, ale dla porządku skończyłem studia dzienne na Uniwersytecie Śląskim kierunek nauki polityczne i dziennikarstwo”

za pilotke przepraszam że mówi w ten sposób ale wiem że ocena ogólna jej pilotazu była pozytywna, natomiast w poszczególnych dniach a było 3 dni na miejscu, i w Wenecji, Florencji i Mediolanie mielismy wynajetych przewodników lokalnych do oprowadzania po tych miastach co z pewnościa wpłynęło na dobre odczucia uczestników

pozostawiam ocene powyższego naszym Forumowiczom


co do dalszych wpisów - nareszcie można działać na podstawie wyroków NSA:
1. Możliwość pozyskania przez pokrzywdzonego danych osób naruszających jego dobra za pośrednictwem Internetu - na podstawie wyświetlonego ID piszącego.
2. Naruszanie dóbr osobistych w Internecie. Odpowiedzialność prawna osób, które obrażają innych w sieci.

skorzystam z tego na pewno
Piotr Polok
IP: 89.70.120.2
Elwira Baka
Gość
Ustosunkowując się do wypowiedzi anonimowego wycieczkowicza istotnie podkreślam po raz kolejny iż WLOCHY PPÓŁNOCNE nie są moją mocna stroną, i tu zaraz wyjaśnię dlaczego, bo nam pilotom zdecydowanie gorzej się tutaj pracuje, ludzie nie są tak uprzejmi jak na południu, kuchnia jest zdecydowanie gorsza, odległości pomiędzy większymi miastami są dłuższe i aby do nich dojechać przejechać trzeba wiele stref przemysłowych.Mediolan należy do najdroższych miast Włoch . Może zatem powinnam powiedzieć że po prostu za ta częścią Włoch nie przepadam, natomiast wracając do wycieczki która miałam okazje prowadzić chciałam przypomnieć iż wszystkie punkty imprezy zostały zrealizowane, a nasz autokar nie poruszał się tylko w strefie Włoch północnych. Podczas przejechania ,,częściowo..Włoch północnych ale i tez Toskanii podczas imprezy pomimo kompletnie ,,świeżych kierowców ,,nie pomyliłam się w ani jednym punkcie ZAWSZE DOJEŻDŻAJĄC DO WŁASCIWEGO CELU bez użycia GPS!!! Posługując się tylko własnym doswiadczeniem.Nigdzie niczego nie szukałam a grupa zobaczyła wszystko to co było w programie a nawet dużo więcej!!! wiec rzeczywiście po prostu użyłam niedobrego sformułowania bo powinnam powiedzieć ze nie przepadam za ta częścią kraju.Co prawda kompletnie powinnam zignorować anonim ale z grzeczności po prostu odpowiadam
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 23:48, 10.11.2014. »
IP: 83.26.5.47
Marta
Gość
UWAŻAJCIE NA WSZYSTKIE TANIE OFERTY
TO MOŻE BYĆ DROGA DO NIKĄD I BEZ POWROTU. ONI NIE PŁACĄ HOTELI, TRANSPORTU I PILOTÓW!
IP: 78.88.233.159
Piotr Polok
Gość
Jeżeli wpisujesz coś na forum to miej odwagę się przedstawić to wtedy odpowiem.
Jeżeli sie nie przedstawisz to nareszcie można działać na podstawie wyroków NSA:
1. Możliwość pozyskania przez pokrzywdzonego danych osób naruszających jego dobra za pośrednictwem Internetu - na podstawie wyświetlonego IP piszącego.
twój IP: 78.88.233.159
2. Naruszanie dóbr osobistych w Internecie. Odpowiedzialność prawna osób, które obrażają innych w sieci.
skorzystam z tego na pewno
Piotr Polok
IP: 89.70.120.2
stanislaw toso
Gość
Czytajac wpisy ze Piotr Polok skonczyl studia to sie przekreca wedlug prawa .Teraz doczytalem ze Pan Piotr Polok skonczyl studia. Szkoda ze wykorzystal to do celu oszukiwania ludzi
piszę tu o sobie. Ale niestety tak jest kto zna prawo ten wie ze mozna slabszych i nie wiedzacych oszukiwac w swietle prawa
tak robi Piotr Polok
IP: 92.76.190.231

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Grecja » Leptokaria Hotel Ekati

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij