» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja Velika

Grecja Velika

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > »

Autor Treść
Kaha
Gość
Kaha mam pytanie. Planujemy wypad do Kokino Nero. Jaka jest Twoja opinia w temacie villi Adonis? Czy wiesz coś może na temat hotelu Hlidi? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.


Powiem tak:apartament Adonis skromny,ale jest czysto i plusem jest duża kuchnia która jest osobno a nie tak jak w większosci apartamentów razem. Łazienka na minus ponieważ jest bardzo maleńka.Za to w Adnisie poczujesz sie jak w domu,piękny ogródek ,gril...czego chcieć więcej.Niestety nie pomogę Ci w kwesti Hildi ponieważ w środku nie byłam tylko obok przechodziliśmy.Z tego co wiem nie ma tam aneksu kuchennego.Pozdrawiam
IP: 87.101.72.246
Kaha
Gość
DO IWONA : Pani Iwonko mam jeszcze jedno pytanie: Na stronie opisu villa Nikos jest napisane że są w sezonie w lipcu i sierpniu jakieś atrakcje dla dzieci w postaci animacji.Czy faktycznie jest coś zorganizowane dla dzieciaków ?
IP: 87.101.72.246
turystka
Gość
Kaha-my pierwszy raz do Kutsupii w tym roku jedziemy przetrzeć szlak hihi na pierwszy turnus od 26 maja ...zawsze jeździmy we wrześniu teraz pierwszy raz w tym terminie Grecja już za długo czekamy na te wspaniałe Greckie wakacje żeby i w tym roku we wrześniu jechać hihi <my tradycyjnie co 2 lata Grecja> od 2008
IP: 31.174.203.131
Iwona
Gość
W Villi Nikos byłam dwa lata temu, w połowie lipca. Wówczas żadnych animacji, ani też opiekunów dla dzieci nie było. Rezydentka z Tęczy pojawiła się może ze dwa razy i tyle. Natomiast Pan Darek (przyjeżdżający busem) był codziennie i można powiedzieć, że był bazą wszelkich informacji. Pod wieczór, zazwyczaj wszystkie dzieci się skrzykiwały - bez względu na wiek - i bawiły się w różne gry. Było wówczas bardzo rodzinnie, pomimo, że każdy sobie :)
IP: 83.238.133.72
Kaha
Gość
Do Iwona: Dzięki bardzo za info.Jeszcze mam pytanie.Czy Pan Darek wozi busem za drobną opłata na inne plaże? Bo jak byliśmy w Kokkino to jeździł z nami Pan Marek.Pamiętam ze zawiózł nas wtedy właśnie na plażę do Koutsupi i raz na piękną plażę Platia Amos.Wówczas były te przejazdy za darmo.Tylko placilo się za przejazd do Nei Pori.Za info jeszcze raz dziękuję ☺
IP: 87.101.72.246
Iwona
Gość
Myślę, że tak i nie będzie z tym problemu. W tamtym roku (mieszkałam w Stomio) skrzyknęliśmy się większą grupą i poprosiliśmy Pana Marka o dowóz i odwóz z Kokino Nero. Pamiętam, że wówczas płaciliśmy, czy dużo, czy mało nie pamiętam - ale i tak było warto :) Kiedy byłam w Kutsupii jeździł Pan Darek i też bez problemu przewoził... obaj panowie b. sympatyczni. Ech, byle do lata :)
IP: 81.219.59.60
Basia
Gość
Witam wszystkich , my w tym roku wykupiliśmy Velike - hotel Hawaii , mam pytanie czy ktoś może już tam był?? Jeśli tak to proszę o parę słów, chodzi mi o warunki hotelowe, plażę i jedzenie , oraz czy są w pobliżu jakieś fajne tawerny gdzie można coś dobrego zjeść . Pozdrawiam
IP: 88.135.188.240
też Asia
Gość
Asia napisał
Kaha mam pytanie. Planujemy wypad do Kokino Nero. Jaka jest Twoja opinia w temacie villi Adonis? Czy wiesz coś może na temat hotelu Hlidi? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Witam. Byłam w Kokino Nero 5 razy w tym roku jade dla odmiany do Nei Pori. W Adonisie są skromniutkie pokoiki z osobną łazienką i kuchnią . Jest fajnie tylko że wydostać się z Kokino to problem był ale od zeszłego roku jest tam wypożyczalnia aut(Polka wypożyczalnią rządzi). Hildi to pokoje w hotelu bez aneksu kuchennego.
IP: 93.105.44.229
darek
Gość
Uważajcie na villę Janis w Velice. Tam jest pełno karaluchów! Zwłaszcza w pokojach na parterze. Nocą urządzają masowe spacery.
IP: 213.199.196.72
MirellaM
Gość
WItam,
ktoś był Agiokampos ? Jak tam jest ?
IP: 188.137.91.80
edyta317
Gość
Ja byłam ale nie na pobycie, tylko na rowerze podczas pobytu w Velice i Kutsupii . Bardzo podobna miejscowość do Veliki - długa droga i po jednej jej stronie ciągnie się plaża , a po drugiej są wszystkie zabudowania. Plaża kończy się portem .
IP: 193.19.167.141
Elvirus
Gość
Czesc!
Ktos z Was byl moze w garden house, w miejscowosci velika? Jak wrazenia? Przerazaja mnie karaluchy, mam nadzieje, ze tam nie ma. Jesli ktos byl niech wrzuci parę słów o pobycie. Dzięki!
IP: 37.248.159.213
ABC
Gość
Witam. Fakt, że jadę dopiero w czerwcu :) ale mamy pytanie czy w Velice jest lokalne biuro podróży, które organizuje wycieczki fakultatywne ? Jeśli tak, to ktoś da może jakiś namiar jak jej odszukać? Jak coś jadę z biurem Rainbow.
IP: 217.99.232.219
Użytkownik
Posty: 72
Jak byłam w 2014 roku, to nie było, ale może odezwie się jeszcze ktoś, kto był później, bo może przez ten czas jakieś powstało.
IP: 31.6.165.84
mirelcia
Gość
Jadę do veliki w czerwcu.Dużo podróżujemy samodzielnie.Jak jest w velice z komunikacją? Gdzie można się stąd dostać? Co warto zobaczyć w okolicy? Czy można wypożyczyć samochód?
IP: 78.28.17.159
OLGA
Gość
Jadę w maju. Też jestem ciekawa jak jest w Velice. Czy garden house jest ok? Czy jest jakiś market obok? Jakie są ceny? Czy można samemu, autobusem, dojechać do Salonik?
IP: 193.35.41.136
Użytkownik
Posty: 72
Bezpośredniego połączenia z Veliki do Salonik nie ma, ale można autobusem dojechać do Larissy, a stamtąd do Salonik.
IP: 31.6.165.84
carL
Gość
Witam my tez jedziemy do veliki 3.6.17r...czy może ktos napisać jak tam ceny wygladaly w tym sezonie?(jedzenie w knajpkach...owoce..alkohol itp.)...lata wczesniej byliśmy tam ale tylko na wypadzie rowerowym...wiec z tad te pytanko...oprocz tego mogę dać znac co mysle o kokino nero...kutsupii...stomio..nei pori..platamonas.pozdrawiam
IP: 37.249.112.83
Użytkownik
Posty: 115
nie obiecuj, tylko pisz. Tutaj, na forum wymieniamy sie opiniami, uwagami, przestrogami, etc.

carL napisał
Witam my tez jedziemy do veliki 3.6.17r...czy może ktos napisać jak tam ceny wygladaly w tym sezonie?(jedzenie w knajpkach...owoce..alkohol itp.)...lata wczesniej byliśmy tam ale tylko na wypadzie rowerowym...wiec z tad te pytanko...oprocz tego mogę dać znac co mysle o kokino nero...kutsupii...stomio..nei pori..platamonas.pozdrawiam
IP: 185.157.12.32
carL
Gość
nei pori...betenowy klocek,kilka sklepów na krzyż jak całe ulice tego miasteczka,plaża ok nic poza tym aha jeszce żółwie(kokino tez)(byliśmy na samym poczatku wrzesnia i kiedy była godz.ok.21-22-23 wydawało nam sie ze to opuszcznona miescina i tylko my tam jestesmy(ale w sumie tez "cos" w tym, bylo fajnego:))...woleliśmy spacerkiem(+-30min) przejsc się do pobliskiego platamonas...gdzie jeszcze p/w godzinach mozna było cos zjesć, wypić itp...ale z kolei plaża do dużego D!!(pasek kilku metrów "grubszego żwiru"..nędznie)...miasteczko ok.
Kokkino nero...mieszane mam uczucia, tzn. plaża moze plaże (kilka) ale te w samym kokkino to same kamienie...jedna ładna, lecz rowerem jakies 20min,moze 15min jak dobrze pamietam cos tam "amore platja" czy jakos tak...to ta wporzadku(nawet bardzo, woda turkus,bar prz plazy...wystarcczylo kupic frappe czy cos i leżaki free(ale nie polecam jedzonka,strasznie ciezkie)oprocz tego w samym kokino 2,3moze 4 knajpki...(wychodzisz popoludniem i na tablicy wypisane po polsku!! dzis kebab!!(czy jakos tak)...se myslimy oo! zjemy po spacerku jakis dobry fast foodzik...wracajac z powrotem juz nie dostalismy bo brakło!(wiec pytamy kiedy bedzie...za tydzien!!)::))...albo moze dzis tequilla!?!?...why not!!...super .. jest...bieżemy...nastepnego dnia chcielismy powtorzyc lecz tego trunku juz niebyło....dopiero bedzie kiedy pojada po zapasy???bo na stanie mieli tylko 1 flache...yyyyyy!? itp.hehehe ale ogólem i tak bylo fajnie(moze raczej smiesznie))):
A kutsupie(fajna plaza zero ludzi,drobny piasek,1sklep i 1knajpa), velike i agiokampos(które bylo miesjcem docelowym na rowerowej wyprawie(gdzie mial byc duzy supermarket,który okazal sie naszą "żabką") widzialem w zasadzie tylko z jazdy na rowerze(oprocz kutsupi i fajnych punktów widokowych)......piss
IP: 46.169.162.55
carL
Gość
aaaaa i stomio...z zycia wziete miasto moze zbyt duzo ale miasteczko napewno...zjesz co chcesz plaza ok.poczta banko.itp..tez bylismy na wycieczce na rowerach...ale super dzien w samej miescinie/miescince...moze w czerwcu sie tam wybierzemy...polecam łapac kraby na mostku przed plażą!!!!!!bardzo duze i napewno zajebiscie smaczne...osobiscie nie jedlismy ale grecy chwytali je na akord!..p[is
IP: 46.169.162.55
carL
Gość
macie co chcieliscie...teraz wasza kolejka...pozdrawiam(elkaHalinka)
IP: 46.169.162.55
Użytkownik
Posty: 115
CarL. dzięki za Twoje spostrzeżenia. Nie zgadzam sie z Tobą w ocenie Nei Pori, byłam 4-15 września /10 dni/ i absolutnie nie zgadzam sie, że nie ma tam życia po 21-22. Nie jestem typem balangowiczki, ale kilka razy zjadłam późną kolację "na mieście" i nie musiałam szukać lokalu, w którym byłoby to możliwe.. Sklepy otwarte do 24:00. Na promenadzie wielu spacerowiczów, a na leżakach przy plaży sporo ludzi "patrzy w niebo".
Pozostałych miejscowości nie było mi dane / na razie/ odwiedzić, natomiast byłam 3 razy w Olimpic Beach, i sytuacja taka sama. Wszędzie mnóstwo ludzi.Lokale, sklepy, promenada oblegane przez wypoczywających do późnych godzin nocnych..
PS, spróbuj odszukać wpisy w tym wątku z lat poprzednich, jest tam wiele opinii o miejscowościach, i nawet konkretnych willach, czy też apartamentach. Ciekawe spostrzeżenia i opinie. Może Tobie też się przydadzą.
pozdrawiam, miłych wakacji /gdzie tym razem?/EB
IP: 185.157.12.32
Asia
Gość
Co za bzdury wypisuje CArl. Ja byłam w Nei Pori od 19 wrezesnia do 1 października. Było super,pogoda dopisała 1 dzień może popadało,w sklepach w biurach totalne obniżki. We dwoje za wycieczki do Salonik. Meteory,skiatos -skopelos zapłaciliśmy 100 euro. Biura niemiecka na skiatos oferowały wycieczki za 17 eura więc jak tu niwe skorzystać ,do Salonik z polskim przewodnikienm zapłaciliśmy od osoby 7 euro a nie jak to w sezonie 25 czy 30. Meteory były za 10 też z Polskim Przewodnikiem. Uważam że to dobry okres jak ktoś chce pozwiedzac. Nasi znajomi byli w lipcu i byli wściekli jak im opowiadałm jakie ceny, a w ogóle to w lipcu była taka patelnia że bez parasola nie wyłazić. A samo Nei Pori to takie miasteczko w stylu amerykańskim bo to oni sponsowrowali rozbudowe jego. Jak na 2 połowę września to bardzo dużo turystów wczasowiczów. W 2017 tez już mam zrobioną rezerwację na wrzesień do Nei Pori . Polecam. Łatwo szybko i bezproblemu można się z Nei Pori wydostać pociągiem,autobusem,busem, pełno wypożyczalni aut ,rowerów ,skuterów. Wypożyczenie auta na 3dni (Pandy bez limitu kilometrów) koszt w tym okresie wynosił 58 euronasi sąsiedzi tak wypożyczyli auto-grecy sami się prosili i obniżali ceny. Super Polecam!!!! W knajpach do -70% obniżki i co chcieć więcej???? Dla mnie extra
IP: 78.88.193.136
Użytkownik
Posty: 115
Asia, jest wątek ...NEI PORI Biuro Tęcza...tam rozwinęła sie dyskusja o Nei Pori i okolicznych miejscowościach. Może wkleisz tam swój wpis, na pewno tam bardziej pasuje. Tutaj temat znalazł się przez przypadek.
IP: 185.157.12.32

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja Velika

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij