» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 35 36 37 38 39 40 41 > »

Autor Treść
krzycholu
Gość
No to faktycznie trochę kicha...
Może jeszcze dojdą, chociaż 10 dni to max na doręczenie myślę. ..😤
Dlatego jest powód żeby jechać tam znowu i wysłać ponownie. ...
W sumie warto bo Ksamil jest uroczy...👍
IP: 37.47.37.142
Gość
Gość
Chodziło mi o czerwiec nie o wrzesień czy dużo jest turystów w ksamil???
IP: 31.0.123.6
aro
Gość
ASW napisał
Wiecie może czy w Ksamil jest wypożyczalnia rowerów (trekkingowych, miejskich, szosowych - nie wodnych :)) ?
Pozdrawiam

Jest wypożyczalnia, rower 5Euro za dzień
IP: 5.172.237.180
Ola
Gość
Chciałam tylko powiedzieć że dotarły kartki wysłane z Albanii :D po 24 dniach więc nie traćcie nadziei :)
IP: 83.238.161.134
gosia73
Gość
Moje doszly po roku :-))
IP: 94.254.146.170
krzycholu
Gość
To faktycznie chyba szły na piechotę. ...😊
Wniosek z tego taki ze trzeba wysyłać rok wcześniej i wtedy wiadomo ze będzie Ok.😊😆
IP: 37.47.37.142
Gość
Gość
Nie dawno wróciliśmy z wczasów z Albanii - program wyjazdu został zrealizowany, wyjazd można zaliczyć do udanych. Był tylko jeden minus obecność na miejscu Pani Zuzy. Która lubi dzielić swoich klientów na tych ważniejszych i mniej ważnych. Gdy dotarliśmy na miejsce po 21 godzinach spędzonych w autokarze. Usłyszeliśmy na powitanie że dla tej Pani ważniejsza jest przy zakwaterowaniu grupa 160 osób która przyleciała na miejsce samolotem niż grupa wczasowiczów która przyjechała autokarem. Profesjonalizm tej Pani naprawdę pozostawia wiele do życzenia.
IP: 93.176.203.94
Gość
Gość
Milenium travel kiedy pojawia się oferty na 2017 r?????
IP: 37.248.155.243
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

jesteśmy jeszcze w trakcie ich kompletowania i dopracowywania, prosimy o jeszcze trochę cierpliwości.


Pozdrawiamy serdecznie
Millennium Travel
IP: 79.175.212.29
Łukasz
Gość
Byliśmy w Albanii w tym roku we wrześniu organizowany przez Millenium Travel. Niestety odnieśliśmy same negatywne wrażenia dotyczące usługi tego biura. Przyćmiły one nasz wspaniały pobyt w Albanii, pięknym kraju z przyjaznymi ludźmi i miłą miejscową obsługą hotelową. Mianowicie biuro poinformowało nas o wylocie w ostatnim dniu z Korfu i zawiozło na lotnisko. Lot miał być o godzinie 14.30. Rezydent odjechał, a na miejscu okazało się, że lot jest opóźniony o ponad 4 godziny. Dzwoniąc do rezydenta oraz biura nie uzyskaliśmy żadnych informacji o przyczynach. Biuro zostawiło nas na lotnisku bez żadnych informacji, nie zapewniło nawet przekąski. Gdzie klienci innych biur oczekujący na ten lot np. Rainbow mieli zapewnione przekąski i wodę oraz ciągłą opiekę rezydenta. Oczywiście biuro nie poczuwa się do winy zwalając wszystko na przewoźnika i reklamacji nie uwzględniło. Jednak naszym zdaniem, czuliśmy się potraktowani przez biuro Millenium olewczo i wykazany został ich brak profesjonalizmu, gdy w obcym kraju w sytuacji nadzwyczajnej mają klienta głęboko gdzieś. Problemy były również wcześniej podczas odprawy promowej z Albanii do Korfu, gdzie rezydentka wskazala tylko gdzie jest wejście do odprawy, olewając resztę i twierdząc że nie ma czasu bo przyjechał nowy turnus. Błąkaliśmy się w porcie bez biletów razem z innymi ludźmi, policja nie chciała nas przepuścić dalej bez nich. Nikt nic nie wiedział, jak nas odprawić i gdzie są nasze bilety na prom. Rezydentka oczywiście nie odbierała telefonu. Millenium Travel Legnica to biuro, które myśli tylko jak zgarnąć kasę od klienta i uważa że jak jest Albanii jednak nie z biurem Millenium Travel. Biuro zachowuje się nieprofesjonalnie i traktuje klienta jak śmiecia. To był ostatni raz naszej wycieczki z tym pseudobiurem. Podczas ww. sytuacji na lotnisku okazało się jak traktują klienta, i które biura działają profesjonalnie i współpracują z klientem nie dając mu poczucia braku bezpieczeństwa i otaczają opieką. Jest to np. wspomniany Rainbow Tours. Jesteśmy pod wrażeniem dbałości o klienta i jakości usług. Millenium zdecydowanie nie polecamy.
IP: 31.1.64.32
Monia
Gość
Ja mam zupełnie odmienne zdanie choćby do wpisanej ostatniej opinii. Rainbow, a Millennium to zupełnie inna kategoria biur podróży i nie powinniśmy tego porównywać! My wróciliśmy z urlopu na samym początku września i praca rezydentki na prawdę nam się podobała. Pani Zuza była zawsze pod tel i super prowadziła wycieczki fakultatywne na których byliśmy, a byliśmy na aż trzech. Bez problemu zgłaszane przez nas jak i przez innych turystów różnego rodzaju kłopoty były rozwiązywane. Dziewczyna jako rezydent na prawdę dała radę na tle innych biur podróży z którymi jeździliśmy. Albania przepiękna nie spodziewałam się tak uroczych miejsc w tym kraju, serdecznie polecamy wszystkim bo my tam na pewno wrócimy!
IP: 89.75.112.163
krzysiek
Gość
Wiele osób wróciło niezadowolonych w tym roku wyjeżdżając z MT albo nie pojechało wcale (odwołano masę wyjazdów ) tak jak my.
Jeśli mówisz ze to różne kategorie biur a cena w sumie jest podobna to po co ryzykować?
Wybieram sprawdzone biuro które nie odwoła wyjazdu tuż przed terminem ani nie zawiedzie mnie na miejscu.
Moje pieniądze i mój wybór -proste....
IP: 37.47.41.179
tomek
Gość
Z obsługą zgodził bym się z Krzyśkiem z cenami raczej nie Milenium ma na prawdę atrakcyjne ceny, a co do wyjazdu byłem w lipcu miałem z rodzinką jechać objazdówką do Grecji z forum a nie z biura na dwa tygodnie przed wyjazdem dowiedziałem się że Grecji nie ma bo emigranty-bzdura po moich telefonach a nie biura wybrałem albanie kraj piękny ale obsługa rezydentki fatalna miało się wrażenie że pracodawcą tej pani jest właściciel hotelu a nie biuro podróży gdyby nie super ludzie nie wiem jak by było dlatego zastanawiam się nad wyjazdem 2017 z tym biurem chyba wybiorę inne może droższe ale nie chce mieć szopki jak w tym roku
IP: 88.199.131.136
tomek
Gość
a i jeszcze jedno żadnej pokory bicia się w pierś np. przepraszamy w tym roku zad........liśmy nasza wina nie daliśmy rady następny rok będzie lepszy Tylko zdania są podzielone przepraszamy za niedogodności coś w stylu w zimie jest zimno sory taki mamy klimat chyba niezależy im na stałym kliencie i liczą wciąż na nowych
IP: 88.199.131.136
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

powyższe opinie pokazują, że większość naszych Klientów ma różne odczucia i wymagania przy wyborze wakacji i ciężko jest zadowolić wszystkich, jednak my nadal usilnie staramy się to zrobić, gdyż zależy nam na udanych wakacjach naszych WSZYSTKICH Klientów, zarówno stałych, jak i nowych. Niedogodności spowodowane z naszej winy na bieżąco naprawiamy i robimy wszystko wedle naszych możliwości, aby Państwo cieszyli się udanymi wakacjami. Możemy śmiało powiedzieć, że po tym sezonie wyciągnęliśmy wiele wniosków i kolejny będzie zdecydowanie lepszy, gdyż ten sezon wiele nas nauczył i pozwolił zrozumieć pewne nasze potknięcia, których można było uniknąć. Zachęcamy do podróży z naszym biurem, bo choć mamy opinie złe i dobre, jak każde biuro podróży, różnimy się od innych na pewno tym, że nie jesteśmy dużą korporacją, tylko niewielkim biurem, które wkłada serce w to co robi i stara się uczyć na błędach podchodząc indywidualnie do każdego Klienta.


Pozdrawiamy serdecznie
Millennium Travel
IP: 79.175.212.29
Gość
Gość
Kiedy będzie oferta Albania pozdrawiam
IP: 89.230.69.196
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

jesteśmy jeszcze w trakcie tworzenia naszej oferty, niebawem pojawi się ona na stronie. Zapraszamy zatem do śledzenia naszych wydarzeń na facebooku lub na stronie internetowej.

Pozdrawiamy serdecznie
Millennium Travel
IP: 79.175.212.29
Użytkownik
Posty: 16
panie krzysiu co wejde na jakies forum to widze pana niezadowolony wpis mnie tez w tym roku odwolali albanie i tez sie dowiedzialem na forum ale za to odbylem niezapomniany tur po balkanach ze wspaniala ekioa i ito z milenium trawel a poc pan wplacal calos sumy ja wp;acilem zaliczke i dzieki temu mialem jescze tansze wakacje juz sie nie moge doczekac nowej oferty poluje na hiszoanie z paryzem a wszystkim polecam balkanski tur za labania i pobyt w murati
IP: 83.30.174.43
krzysiek
Gość
Trudno żebym był zadowolony. ...
Wpłaciłem całą kwotę w marcu bo takie były warunki promocji, przy wpłacie całej sumy było taniej o kilkaset złotych.
Wycieczka pt.Hiszpania +Paryż, czekanie kilka miesięcy w niepewności żeby przed wyjazdem dowiedzieć się ze strony biura że ten kierunek jest wycofany z oferty. Miałem przyjemność korzystać z usług tego biura juz kilka razy i zawsze wracałem mega zadowolony.
W tym roku nie jestem jedyny ktory zawiódł się na nich.
Podobno w przyszlym roku ma być lepiej,raczej się o tym nie przekonam.....
Twoje pieniądze -twoja decyzja,ja napewno nie zrobię juz tak ze kupie wycieczkę np.pół roku wcześniej i będę czekał aż mi odwolaja przed wyjazdem.A ty jak zrobisz?Twoja sprawa....
P.S. Narazie radzę popracować nad ortografią...😂😂😂
IP: 37.47.39.216
Użytkownik
Posty: 16
panie krzysiu co do mojej ortografi to jestem dysortografikiem z papierami i juz na to nic nie poradze
IP: 83.29.179.201
badi01
Gość
No jest już oferta na 2017 trochę jeszcze chyba nie doprecyzowana. Ja czekałem na Albanię bo byłem z nimi w 2016. Co mnie dziwi, wykupiona obiadokolacja w 2016 był wybór z karty do 1000 lek na osobę a teraz ma być wybór z dwóch przedstawionych propozycji więc na pewno nie wybiorę tej opcji. opcja z poprzedniego roku wybór do kwoty 1000 lek na osobę dorosłą 500 na dzieci do 18 r życia + zniżki na dzieci za chyba wcześniejszą wpłatę już nie pamiętam ale było coś takiego że jak dorosły wykupywał obiadokolację to dzieci miały dużą zniżkę moim zdaniem była o wiele lepsza choć w moim turnusie tylko ja wybrałem opcję z obiadokolacją i nie żałuję. Cieszy że nie ma opłaty za klimatyzację w zeszłym roku była. Martwi Taksa klimatyczna+opłata meldunkowa 10 €/os. płatne obowiązkowo w recepcji hotelu.Opłaty na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (15 zł / os.) - automatycznie doliczane do rezerwacji i tu znowu dodatkowe opłaty. Brak zniżki dla stałych klientów znowu na minus. W zeszłym roku byłem z nimi Korfu + Albania i byłem zadowolony - mój opis na tym forum pod nickiem badi01- byłem zadowolony ale na tą chwilę poszukam ofert u konkurencji bo tu za dużo zmian na nie korzyść uczestników. Pozdrawiam zespół Millenium Travel
IP: 81.219.128.255
badi01
Gość
badi01 napisał
No jest już oferta na 2017 trochę jeszcze chyba nie doprecyzowana. Ja czekałem na Albanię bo byłem z nimi w 2016. Co mnie dziwi, wykupiona obiadokolacja w 2016 był wybór z karty do 1000 lek na osobę a teraz ma być wybór z dwóch przedstawionych propozycji więc na pewno nie wybiorę tej opcji. opcja z poprzedniego roku wybór do kwoty 1000 lek na osobę dorosłą 500 na dzieci do 18 r życia + zniżki na dzieci za chyba wcześniejszą wpłatę już nie pamiętam ale było coś takiego że jak dorosły wykupywał obiadokolację to dzieci miały dużą zniżkę moim zdaniem była o wiele lepsza choć w moim turnusie tylko ja wybrałem opcję z obiadokolacją i nie żałuję. Cieszy że nie ma opłaty za klimatyzację w zeszłym roku była. Martwi Taksa klimatyczna+opłata meldunkowa 10 €/os. płatne obowiązkowo w recepcji hotelu.Opłaty na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (15 zł / os.) - automatycznie doliczane do rezerwacji i tu znowu dodatkowe opłaty. Brak zniżki dla stałych klientów znowu na minus. W zeszłym roku byłem z nimi Korfu + Albania i byłem zadowolony - mój opis na tym forum pod nickiem badi01- byłem zadowolony ale na tą chwilę poszukam ofert u konkurencji bo tu za dużo zmian na nie korzyść uczestników. Pozdrawiam zespół Millenium Travel

Doczytałem jest zniżka 5% dla stałych klientów ale to i tak wychodzi drożej jak w zeszłym roku.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 14:49, 08.12.2016. »
IP: 81.219.128.255
krzysiek
Gość
Tak, ceny jak u konkurencji, podobne ,szału nie ma.
W tym roku byłem zainteresowany Albania +Chorwacja autokarem , wycieczka nie doszła do skutku z powodu małej ilości chętnych.
Na przyszły rok jest w ofercie ale nigdzie nie mogę dopatrzyc się ceny.
Ja w tym roku spędziłem wakacje w lipcu w Czarnogórze w extra hotelu z wyżywieniem śniadania plus obiadokolacje autokarem za 10 dni pobyt -1400 pln/os.
Bez żadnych dodatkowych opłat typu-klimatyzacja ,opłaty administracyjne itd..
Czy skorzystam z usług MT w przyszłym roku?
Nie wiem,narazie ceny nie zachęcają do zakupu na 10 miesięcy przed wakacjami.
Pożyjemy, zobaczymy...
IP: 188.146.91.235
badi01
Gość
Krzychu z jakiego biura byłeś w Czarnogórze?
IP: 91.232.112.62
tomek
Gość
badi01 napisał
Krzychu z jakiego biura byłeś w Czarnogórze?
i gdzie jakieś szczegóły
IP: 88.199.131.136

Strona: « < ... 35 36 37 38 39 40 41 > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij