» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio oferty Sunny Days El Palacio opinie

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Treść
Ania
Gość
W sierpniu tego roku byliśmy z mężem w Hurghadzie, w hotelu Sunrise El Palacio. Był to nasz pierwszy raz w Egipcie. Wróciliśmy zachwyceni :) Jeśli chodzi o hotel to odpowiada standardowi 5 gwiazdek, niczego nam nie brakowało przy opcji All inclusive. Hotel jest dość duży, połączony z hotelem 4-gwiazdkowym Palm de Mirette. Można korzystać z udogodnień obu hoteli. Przy hotelu jest prywatna plaża, co jest dużym plusem, bo można posiedzieć i na baseniku i na plaży, także dla nas bomba :)
Ogólne wrażenia super! W przyszłym roku znów lecimy.
IP: 83.22.222.181
Kamil
Gość
Potwierdzam, hotel jest bardzo fajnie usytułowany z dala od centrum (w centrum plaże są bardzo malutkie i zatłoczone). Praktycznie jest zakręcony dookoła zatoki :) Do centrum pojechaliśmy w ciągu tygodnia 2 razy za pare dinarów busikami. Częściej nie było sensu, ponieważ 100m od hotelu były sklepiki z pamiątkami, złotem .itp
Dla mnie szczególnie ważna była bliskość plaży ponieważ wykupiłem sobie w hotelu lekcje windsurfingu (trzeba się rozwijać ;) ) i żona mogła się opalać przy basenie spoglądając jednocześnie i pstrykając zdjęcia jak pływam :)
IP: 83.22.207.109
martuś:)
Gość
mam pytanie co do hotelu sunrise el palacio. jest tam jakieś małe centrum handlowe żeby można było sie przejść wieczorem ?? był ktoś może na rejsie po Nilu?? i co fajnie było ??
IP: 83.6.255.185
roxi
Gość
Hej, ja byłam w Sunrise El Palacio dwa lata temu. Przy hotelu sa sklepiki ze wszystkimi tymi rzeczami, które są w centrum, czyli perfumy, ciuchy, pamiątki różnego rodzaju, papirusy itp. Są też rzeczy spożywcze i kosmetyki, także nie trzeba się wybierać do centrum za każdym razem, bo można wszystko kupić przy hotelu (fakt, że może troszkę drożej, ale ja wszystko zawsze stargowałam na pół ceny) :) Na rejsie po Nilu niestety nie byłam, ale też jestem ciekawa jak to jest?
IP: 83.22.235.85
martuś:)
Gość
a jakie są tam ceny ???
IP: 83.6.255.185
martuś:)
Gość
a brał ktoś all inclusive?? bo ja właśnie zastanawiam sie nad ALL INCLUSIVE. ale słyszałam że w niektórych hotelach oszukują !!!!!!!!!!!! :roll:
IP: 83.6.255.185
martuś:)
Gość
czy można tam wytrzymać w połowie lipca ??? lece 1 raz do Egiptu więc o wszystko chce się wypytać !!!!!! i jeszcze chce lecieć z Triadą !!! Dobre biuro ???
IP: 83.6.255.185
roxi
Gość
Ja leciałam z Alfa Star i byłam bardzo zadowolona. Ja byłam dwukrotnie w Egipcie, raz w czerwcu, raz w sierpniu. W sierpniu lampa ogromna, ale dla mnie rewelacja - wróciłam opalona jak murzynek. W czerwcu też mocno grzało, ale jednak lipiec/sierpień chyba najgorętsze miesiące w Egipcie. Jeśli chodzi o wycieczki to bardziej polecałabym jeszcze czerwiec, bo w lipcu się rozpłyniesz :)
IP: 83.22.235.85
martuś:)
Gość
spoko, jestem przyzwyczajona do upałów !!! to jakie tam sa ceny ?? możesz podać przykładowe ??
a jak to morze ???????
IP: 83.6.255.185
roxi
Gość
Ceny czego? bo nie bardzo rozumiem :)
Morze jest przepiękne i ciepluteńkie ... Bajka
IP: 83.22.235.85
martuś:)
Gość
no ceny jedzenia, picia itp .!!!!!
IP: 83.6.255.185
roxi
Gość
Hmmm, szczerze powiedziawszy juz dokladnie nie pamietam, wiem ze hamburger wychodzil cos kolo 6 zl, podobnie frytki i taki fast foodowe jedzonko. Pizza tez byla w przystepnej cenie. Napoje kupywalam sobie w sklepie bo wychodzilo taniej niz w restauracjach przy basenie.

Tutaj w przewodniku http://www.travelway.pl/przewodnik/Egipt.html tez sa podane ceny przykladowe.
IP: 83.22.235.85
martuś:)
Gość
bardzo Ci dziękuje za informacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam jeszcze ostatnie pytanie !! jak jedzenie w hotelu ?? dobre było ??
IP: 83.6.255.185
roxi
Gość
Zle mi sie wkeila poprzednia odpowiedz:
Co do papirusow i pamiatek, czy tez perfum to targowalam mocno cene i nie wychodzilo to drogo, ale naprawde nie pamietam kolmpetnie jak to sie ksztaltowalo.


Jedzonko mnie smakowalo ogromnie, szwedzki stół, wybór przeogromny. Na śniadnia serwowane są słodkie bułeczki różnego rodzaju, smażą pyszne naleśniczki, jajecznicę, są też wędliny, serek żółty i biały, soczek, owoce itp. Na obiadki i kolacyjki również dużo pyszności, nawet połowy nie wiem co to było, ale smakowało znakomicie, wybór bardzo duży. Arbuzy i melony takie soczyste, świeżutkie no rozkosz podniebienia....
IP: 83.22.235.85
MIKOLAJ
Gość
JESLI CHODZI O PALACIO TO TAM JEST WYLACZNIE ALL INCLUSIV BYLEM TAM NA PRZELOMIE MAJA I CZERWCA I NIEWYOBRAZAM SOBIE JAK TAM MUSI BYC W LIPCU LUB W SIERPNIU PRZYTOCZE JEDYNIE ZE NAJNIZSZA TEMPERATURE JAKA MI SIE UDALO ZANOTOWAC W NOCY TO BYLO 29 STOPNI ZARCIE SPOKO OBSLUGA WPORZADKU O CENY TRZEBA SIE WSZEDZIE TARGOWAC CHOCIARZ SA W CENTRUM MIASTA TAKIE MIEJSCA ZE CENY SA STALE I GDZIE ZAOPATRUJA SIE TUBYLCY WSPANIALA RAFA ZARAZ PRZY HOTELU MOZNA SIE ZAKOCHAC BRODZIK DLA DZIECI ZAGLEBOKI ZJEZDZALNIA NIENADAJE SIE ROWNIEZ DLANICH CHOCIAZ JEST USYTUOWANA ZARAZ PRZY BRODZIKU W POKOJACH CZYSCIUTKO I PRZYJEMNIE WRAZIE JAKIS PYTAN MOJE GG CHETNIE ODPOWIEM 1734701 ALE GENERALNIE BARDZO POLECAM NAPRAWDE WARTO
IP: 83.18.0.74
roxi
Gość
Zainteresowanym hotelem załączam zdjęcia hotelu zrobione podczas mojego pobytu:
IP: 83.22.225.69
kasia
Gość
fajne zdjęcia:)czy mogłabyś mi wysłać na poczte więcej zdjęć jeżeli masz?Byłabym bardzo wdzięczna
ktoś inny jak ma zdjęcia to też bym bardzo prosiła.
kaha84@onet.eu
IP: 88.156.162.7
zainteresowany
Gość
Czy oprócz zatoczki jest normalna piaszcvzysta plaza??? Jakie jest zejscie do morza,ostre czy lagodne 8) 8)
IP: 83.30.38.134
roxi
Gość
Na terenie hotelu jest plaża w formie właśnie takiej zatoczki. Zejście jest dość łagodne no i fajne jest to, że można siedzieć na baseniku i widać morze i odwrotnie, będąc na plaży dookoła ma się baseny i ładne widoczki. W sumie to też kwestia gustu, zależy kto co lubi, mnie to akurat bardzo odpowiadało, bo ja przeważnie leżałam przy baseniku, a mój mężczyzna zaś wolał morze :) a tym sposobem mieliśmy jedno i drugie obok siebie :)
IP: 83.22.236.178
DOMINIKA L.12
Gość
TERAZ JADĘ W TYM ROCZKU DO EGIPTU DO HOTELU SUNRISE EL PALACIO. JAK WRÓCĘ TO OPOWIEM WAM JAK TAM JEST. W ZESZŁYM ROKU BYŁAM W TUNEZJI W HOTELU SOL CLUB KANTAOUI. TAM JEST SUPER!!! WPISZCIE W GOOGLACH TEN HOTEL I ZOBACZCIE ZDJĘCIA TEGO HOTELU. NAPEWNO WAM SIĘSPODOBA I TAM POJEDZIECIE. TEN HOTEL NIEWIELE KOSZTUJE, MA 4 GWIAZDKI.
IP: 83.7.123.201
adam
Gość
CZEŚĆ - JA LECĘ POD KONIEC MAJA Z BIURA SUN&FUN JAKIMIŚ LINIAMI AMC. NIE MA ICH NA SZCZĘŚCIE NA CZARNEJ LIŚCIE PRZEWOŹNIKÓW WIEC MAM NADZIEJĘ ŻE DOLECĘ Z ŻONĄ. LECI MOZE KTOŚ W TYM TERMINIE???
IP: 83.24.182.6
Bartek
Gość
AMC to są linie egipskie, większość lotów do Egiptu odbywa się właśnie tymi liniami.
IP: 83.22.216.224
edzia
Gość
my jedziemy do el palacio 5 lipca z Katowic czy jedzie tez ktos w tym terminie? :D
IP: 84.10.3.224
monia
Gość
witam! my lecimy do el palacio 12 lipca z Warszawy wiec mozliwe ze sie spotkamy... :) pozdrawiam
IP: 88.156.2.98
edzia
Gość
ciesze sie ,ze w koncu ktoś sie znalazł:)A Wy to kto??:)
IP: 84.10.3.224

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij