» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 36 37 38 39 40 41 >

Autor Treść
krzysiek
Gość
Nie wiem czy mogę reklamować. ...?
REGO-BIS.
To był wybór na chybił -trafił ale było super.
Wróciliśmy mega zadowoleni. ...👍
IP: 188.146.91.235
krzysiek
Gość
Ulcinj -Willa Primafila. Mają to w ofercie na przyszły rok....
IP: 188.146.91.235
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

zdecydowaliśmy się na zmianę wyboru w kwestii wyżywienia ze względu na większość opinii naszych Klientów, którzy woleli poprzednią wersję. Jeżeli chodzi o dopłaty, to rzeczywiście doszły dwie nowe, 10 euro za taksę klimatyczną i 15zł na fundusz gwarancyjny. Są to opłaty nałożone odgórnie, na co niestety nie mamy wpływu.
Dodatkowo od cen zamieszczonych na stronie dostają Państwo do 10% zniżki od częściowej wpłaty i nawet do 20% zniżki za całą wpłatę, oraz 5% zniżkę dla stałych Klientów co daje nawet do 1000zł zniżki przy rezerwacji.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Millennium Travel

badi01 napisał
No jest już oferta na 2017 trochę jeszcze chyba nie doprecyzowana. Ja czekałem na Albanię bo byłem z nimi w 2016. Co mnie dziwi, wykupiona obiadokolacja w 2016 był wybór z karty do 1000 lek na osobę a teraz ma być wybór z dwóch przedstawionych propozycji więc na pewno nie wybiorę tej opcji. opcja z poprzedniego roku wybór do kwoty 1000 lek na osobę dorosłą 500 na dzieci do 18 r życia + zniżki na dzieci za chyba wcześniejszą wpłatę już nie pamiętam ale było coś takiego że jak dorosły wykupywał obiadokolację to dzieci miały dużą zniżkę moim zdaniem była o wiele lepsza choć w moim turnusie tylko ja wybrałem opcję z obiadokolacją i nie żałuję. Cieszy że nie ma opłaty za klimatyzację w zeszłym roku była. Martwi Taksa klimatyczna+opłata meldunkowa 10 €/os. płatne obowiązkowo w recepcji hotelu.Opłaty na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (15 zł / os.) - automatycznie doliczane do rezerwacji i tu znowu dodatkowe opłaty. Brak zniżki dla stałych klientów znowu na minus. W zeszłym roku byłem z nimi Korfu + Albania i byłem zadowolony - mój opis na tym forum pod nickiem badi01- byłem zadowolony ale na tą chwilę poszukam ofert u konkurencji bo tu za dużo zmian na nie korzyść uczestników. Pozdrawiam zespół Millenium Travel
Doczytałem jest zniżka 5% dla stałych klientów ale to i tak wychodzi drożej jak w zeszłym roku.
IP: 79.175.212.29
Darko
Gość
Krzyśku, a jak wyglądały sprawy transportu w rego? Autokary własne czy wypożyczone, komfort jazdy itp.? Co prawda nie wybieram się z nimi niestety bo ofertę mają ciekawą (choć cenowo to też szału nie ma) ale wyloty mają tylko z Katowic. Ja z okolic W-wy jestem więc mając Okęcie "pod nosem" nie będę do Katowic drałował ;-) Ja za to w tym roku skorzystałem z oferty PAI Sobolewscy i nie powiem też zadowoleni wróciliśmy (organizacja na 10 osób) bo i wyjazd ze stolicy i Hiszpania z Paryżem, Wenecją i Monako nie odwołana, pomimo że kupiona w listopadzie rok wcześniej... żadnego odwołania wyjazdu nie było pomimo ze to ostatni turnus był... Ogólnie super wakacje, kawałek Europy zwiedzony, cena ok wg mnie... więc czego chciec więcej... można by się doczepić do tego czy tamtego ale mając w pamięci wyjazdy z Millennium to też bywało różnie... Przyszły rok też bez MT bo niestety nie byli w stanie przebić cenowo wakacji które znalazłem... 1800PLN 2 tyg ALL samolotem...:-)
IP: 83.24.52.229
krzysiek
Gość
Autokary mają z firmy Boma Tour ,komfort podobny jak w Sindbadach z MT.
Tego dnia z Katowic wyjezdzaly 4 szt -dwa do Cro i po jednym do Czarnogóry i Albanii.
Ceny wycieczek są wszędzie podobne ,pytanie czy w MT Wszystkie dojdą do skutku?W co wątpię. ...🤔
IP: 37.47.44.252
Użytkownik
Posty: 16
witam panie krzysiu mam pytanie jak bylo w tej czarnogorze wlasnie wybieram sie do tego samego osrodka czy faktycznie tak daleko do morza jakie waronki i wyrzywienie podr seva
IP: 83.4.102.111
krzysiek
Gość
Morze do moża nie iest blizko ale wyrzywienie w pożondku. ...😊😆
IP: 37.47.45.12
Użytkownik
Posty: 16
panie krzysiu jescze pytanko czy faktycznie jest ta podwozka na plaze i czy wifi dziala w calym osrodku ps.zrozumialem aluzje ale faktycznie jestem dyslektykiem i zwajajac b na moj juz konkretny wiek sie nie zmienie
IP: 83.4.102.111
Użytkownik
Posty: 16
panie krzysiu sory ze tak marodze ale jescze jedno pytanie bo jade z tego samego biura jak z transportem autokary w porzadku
IP: 83.4.102.111
krzysiek
Gość
Autokary ok-podróż to 24 h.
Bus dowozil codziennie na najbliższą plażę o pełnych godzinach tj.10 11 i powrót np.15 lub 16.
Dowóz na dalsze plaże za dopłatą.
Polecam budynek Montefila to nowy obiekt oddany w tym roku z basenem na parterze.
WiFi działa dobrze -routery na kazdym piętrze.
IP: 188.146.179.136
Użytkownik
Posty: 16
wielkie dzieki
IP: 83.4.102.111
Użytkownik
Posty: 16
panie krzysiu sorki ze zawracam glowe tylko jedno pytanie jak jest z zajmowaniem miejsc w autokarze jest jakas rezerwacja i cz odplatna
IP: 83.22.214.47
krzysiek
Gość
Przydział miejsc w tym roku odbywał się na miejcie w dniu wyjazdu.
Jak będzie w przyszłym roku?Nie wiem ,zawsze można zadzwonić do biura i zapytać .
IP: 188.146.92.32
krzysiek
Gość
Na miejscu oczywiście. ...😊
IP: 188.146.92.32
livia 13713
Gość
Powiem tylko jedno w tym temacie... nei szanują klienta. Rezydenci robią łaske, że cokolwiek powiedzą, a w samym biurze podróży wciskają ofert tak abyś tylko ją wykupił. Prawdy Tobie nie powiedzą, tak wiec nigdy wiecej z tym biurem!
IP: 83.22.250.46
lala
Gość
Jak na te standardy to wołaja za dużo kasy.
IP: 83.22.250.46
lala
Gość
Mało ofert - totalna bida z nedzą. Nie polecam z całego serca tego biura podróży, gdyż nie liczą sie z kientem. Dla nich liczy sie tylko zyska nic więcej.
IP: 83.22.250.46
Madzia_
Gość
Najwyrazniej każdy ma inny gust, ja z nimi jeżdże już 3 rok i zawsze byłam zadowolona, bo cena wychodziła nizsza niż w innych biurach, do tego dożucają spory rabat dla stalych klientów. Wiadomo rezydenci byli rożni, jedni pomocni inni nie, ale trzeba sobie jakoś radzić. Ksamil z Millennium w tamtym roku był świetny, napewno tam wrócę!

Trzymajcie się Millennium, trzymam za was kciuki i nie przejmujcie sie takimi ludźmi, dajecie rade!
IP: 79.175.212.29
edyta317
Gość
Madzia_ napisał
Najwyrazniej każdy ma inny gust, ja z nimi jeżdże już 3 rok i zawsze byłam zadowolona, bo cena wychodziła nizsza niż w innych biurach, do tego dożucają spory rabat dla stalych klientów. Wiadomo rezydenci byli rożni, jedni pomocni inni nie, ale trzeba sobie jakoś radzić. Ksamil z Millennium w tamtym roku był świetny, napewno tam wrócę!

Trzymajcie się Millennium, trzymam za was kciuki i nie przejmujcie sie takimi ludźmi, dajecie rade!


Ha, ha, ha ! Madzia pisze z tego samego IP, co wcześniej Millenium Travel :mrgreen:
Sami sobie takie laurki wystawiacie na forum? Takimi praktykami to już się pogrążacie zupełnie. I teraz myślicie, że klienci Wam zaufają? Wstyd dla biura.
( Jeszcze tylko na marginesie dodam, że "dorzucać" pisze się przez "rz").
IP: 193.19.167.140
krzysiek
Gość
Ale wstyd.... 😲😈
IP: 188.146.77.225
tomek
Gość
fajne jaja sobie z nas robią i to ma być wiarygodne biuro
IP: 88.199.131.136
Dragon
Gość
Kojarzycie ile w tamtym roku było zniżki dla stałych klientów? W tym roku proponują 5% i bym się załapał tylko nie wiem czy nie lepiej zaczekać, może po nowym roku bd większe zniżki? Prosze o info jak ktoś korzystał i czy warto czekać
IP: 79.175.212.29
Mimi
Gość
Tragedia!
Nie mam zamiaru nikogo w żaden sposób obrażać, ale potraktowano mnie tragicznie. Dużo podróżuję ale takiego biura jeszcze nigdy w życiu nie widziałam. Polecam każdemu znaleźć inne, a z tego nie korzystać w ogóle.
IP: 83.22.250.46
lala
Gość
Hahaha
Nie ma co... to tak jakby samemu sobie przybić piątkę. Ludzie sie śmieją, że ktoś lajka swoje foto na fcb, a tu takie heca :0
Wkręt goni wkręt. Najlepiej ludziom kity wciskać.
Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że mają "w miarę tanie" oferty, ale kochani nie dajcie się zwieźć!
I tak każdy bedzie robił jak chce, ale ja powtarzam to enty raz i chyba dalej będę to pisała na forach... wolę spokojnie zgrać sobie z mężem urlop bo to jest najważniejsze, aby mieć we dwoje w ten sam czas wolne, a następnie dopiero kilka dni przed urlopem wejść sobie (nie będę robiła nikomu reklam) na znane biuro podróży, bo bedziecie mieli pewność że nie splajtuje jak będziecie, np. na Lanzarote, po czym wejść w zakładkę Last Minute i w równei dogodnych cenach wybrać lepsze miejsce, a nie jeździć ciągle w te same miejsca jakie oferuje Millenium Travel :)
IP: 83.22.250.46
podrozniczka
Gość
Pojechałabym od Was ale szkoda, że macie oferty ograniczające sie do minimum i to takiego, gdzie można samemu pojechać wystarczy wsiąść w auto. Szkoda bo jestem z Legnicy i lubię jeździć z biur Legnickich 😊 no ale cóż mam poradzić, ze takie troszkę pospolite i nudne oferty, a bez sensu tracić kasę aby jechać znowu w to samo miejsce. Ciężko pracuje i wydając kaske na wakacje chciałabym wybrac sie w nowe miejsce to oczywiste, a nie odgrzewać te same wczorajsze kotlety, bo nie są one smaczne. Pozdrawiam biuro podróży i życzę ambitnego podejścia do sprawy rozwijania się a nie cofania, bo to nikomu nie wyjdzie na dobre a tylko niepotrzebnie stracicie klientów.
IP: 83.22.250.46

Strona: « < ... 36 37 38 39 40 41 >

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij