» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 37 38 39 40 41

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 115
IP 83.22.250.46 komputer, z którego pisze : livia13713, lala, Mimi, podróżniczka !!!!!!
podejrzewam, że nie masz co robić!!!!!!albo chcesz wyjątkowo zaszkodzić biuru.Może lepiej zajmij sie czyms pożytecznym, książka była by w sam raz? czy za trudne? Kto był z Millenniumtravel sam oceni, czy chce z nimi jechać, cz też wybierze inną ofertę.
podrozniczka napisał
Pojechałabym od Was ale szkoda, że macie oferty ograniczające sie do minimum i to takiego, gdzie można samemu pojechać wystarczy wsiąść w auto. Szkoda bo jestem z Legnicy i lubię jeździć z biur Legnickich 😊 no ale cóż mam poradzić, ze takie troszkę pospolite i nudne oferty, a bez sensu tracić kasę aby jechać znowu w to samo miejsce. Ciężko pracuje i wydając kaske na wakacje chciałabym wybrac sie w nowe miejsce to oczywiste, a nie odgrzewać te same wczorajsze kotlety, bo nie są one smaczne. Pozdrawiam biuro podróży i życzę ambitnego podejścia do sprawy rozwijania się a nie cofania, bo to nikomu nie wyjdzie na dobre a tylko niepotrzebnie stracicie klientów.
IP: 185.157.12.32
Darko
Gość
Millennium, Dragon, Madzia... wszyscy to samo IP ? Faktycznie coś tu jest nie tak... Informatykiem nie jestem ale wydaje mi się , że to niestety nie działa na korzyść biura, nieładnie... Poza tym wiele różnych loginów ma też to samo IP... Więc o co biega?
Wracając do oferty niestety o wiele uboższa niż przez ostatnie kilka lat. Bułgaria tylko dwa hotele? W dobrych latach było 5-6 do wyboru. Grecja też tylko 1 obiekt na Korfu. A gdzie Paralia, Olimpic Beach? Marnie jednym słowem. Jak ktoś chce to mogę polecić wyjazd z PAI, którego ofertę można wykupić już na Grouponie. Za ok 1600 PLN wycieczka do Hiszpanii, z Amsterdamem, Mediolanem i Monako w programie. Do tego noclegi tranzytowe. A w Hiszpanii HB w cenie. W tym roku był trochę inny program bo z Paryżem i Wenecją ale myślę, że można spokojnie polecić ich ofertę. Ja sam bym pojechał ale mam już trochę dość autokarowych wycieczek przez te 6 lat ;-) Na przyszły rok już rezerwacja zrobiona na samolot i to w cenie autokaru ;-D
IP: 37.47.3.178
Użytkownik
Posty: 115
Darko, oferta z PAI rzeczywiście interesująca, ale wyłącznie dla osób z południowego zachodu kraju.Jeżeli ktoś mieszka, bardziej na wschód, np. tak jak ja w Krakowie, oferta drożeje o dojazd /antenowy/ z Katowic 110,- pln, oraz koszt /i czas/ dojazdu do Katowic. Tutaj może być np. Polski Bus, lub dojazd samochodem / paliwo i parking/. Żałuję, bo oferta ze zwiedzaniem i noclegami tranzytowymi kusi, i to bardzo....
IP: 185.157.12.32
Użytkownik
Posty: 4
elkahalina, oferta jest przystępna właśnie dla osób nie tylko z południowo zachodniej Polski. A to dla tego, że PAI robi kursy swoimi autokarami po kraju, zajeżdżając do różnych miast po drodze. W tym roku były dwie trasy, z W-wy i z Poznania. Mi osobiście bardzo odpowiadała W-wa bo do pl. Defilad jadę z domu 30 minut kolejką a nie tłukę się przez pół Polski do Katowic jak z Millennium. Jeżdżę też ze znajomymi z Lublina więc dla nich również wybór między W-wą a Katowicami był oczywisty. Pomimo tej dopłaty. Podobną opcję mają również poznańskie biura Oskar i Fun Club. Ale z ich usług jeszcze nie korzystałem więc wypowiadać się nie będę. Dodatkowo Fun Club ma na swojej stronie wszystkie plany przejazdu przez Polskę więc jak jesteś z Krakowa to możesz sprawdzić czy nie jadą i stąd. A oferta „dla seniora” też ma noclegi tranzytowe więc tez pełen komfort bez spania w autobusie.
Sama oferta PAI, choć skromna, to wg mnie warta zainteresowania, bo za trochę więcej jak 1600 zł (oczywiście z grouponem), mamy fajną wycieczkę objazdowo pobytową. W Hiszpanii warunki hotelowe też w porządku więc czego chcieć więcej... Ja byłem zadowolony bo udało mi się za jednym zamachem zwiedzić kawałek Europy (plus pozaprogramowa Barcelona we własnym zakresie).
IP: 83.24.52.84
Użytkownik
Posty: 115
Darko, niestety PAI jeździ z Katowic, a Kraków dla nich za daleko. Dla mnie dojazd sie komplikuje, bo nie tak dawno przeprowadziłam sie do Niepołomic,a więc dojazd: Niepołomice, Kraków, Katowice. I nie tak bardzo o pieniądze chodzi, ale o czas i zmęczenie przed jednak dość długą podróżą. Pozostane przy Antałku/Kraków/ lub Tęczy, która ma połaczenie antenowe z Krakowa. Millennium jeszcze w 2014 rozpoczynało trasę w Krakowie.Teraz, niestety nie. Na pewno coś wybiorę, powolutku, po zastanowieniu, jeszcze mozna sobie pozwolic na zwłoke.
Byłam w Hiszpanii /Calella/+ Praga, Wiedeń, Wenecja, Monako, Paryż /Barcelona, również we własnym zakresie/.

Darko napisał
elkahalina, oferta jest przystępna właśnie dla osób nie tylko z południowo zachodniej Polski. A to dla tego, że PAI robi kursy swoimi autokarami po kraju, zajeżdżając do różnych miast po drodze. W tym roku były dwie trasy, z W-wy i z Poznania. Mi osobiście bardzo odpowiadała W-wa bo do pl. Defilad jadę z domu 30 minut kolejką a nie tłukę się przez pół Polski do Katowic jak z Millennium. Jeżdżę też ze znajomymi z Lublina więc dla nich również wybór między W-wą a Katowicami był oczywisty. Pomimo tej dopłaty. Podobną opcję mają również poznańskie biura Oskar i Fun Club. Ale z ich usług jeszcze nie korzystałem więc wypowiadać się nie będę. Dodatkowo Fun Club ma na swojej stronie wszystkie plany przejazdu przez Polskę więc jak jesteś z Krakowa to możesz sprawdzić czy nie jadą i stąd. A oferta „dla seniora” też ma noclegi tranzytowe więc tez pełen komfort bez spania w autobusie.
Sama oferta PAI, choć skromna, to wg mnie warta zainteresowania, bo za trochę więcej jak 1600 zł (oczywiście z grouponem), mamy fajną wycieczkę objazdowo pobytową. W Hiszpanii warunki hotelowe też w porządku więc czego chcieć więcej... Ja byłem zadowolony bo udało mi się za jednym zamachem zwiedzić kawałek Europy (plus pozaprogramowa Barcelona we własnym zakresie).
IP: 185.157.12.32
Użytkownik
Posty: 1
Ja też byłam w Hiszpanii, było naprawde świetnie.
IP: 84.85.200.104
Użytkownik
Posty: 1
Żeby nie było że tylko krytkuję Biuro
http://www.millennium.travel/informacje/lato_2016_hiszpania_autokarem,337.html
Ta oferta jest nawet ciekawa ....
Tylko czy wykupując nie będziemy pewni czy dojdzie do skutku....
IP: 37.47.36.92
Użytkownik
Posty: 4
No faktycznie oferta ciekawa, zarówno programowo jak i cenowo. Może sytuacja z tego roku się nie powtórzy i wszystkie turnusy dojdą do skutku...
IP: 83.28.83.90
Użytkownik
Posty: 4
mogli coś napisać że teraz żeby dodać komentarz trzeba się zarejestrować
IP: 88.199.131.136
Użytkownik
Posty: 2
Witam wszystkich ja już zarezerwowałem:
Impreza: 15-DNIOWA WYCIECZKA NA KORFU I DO ALBANII
Termin: 03.06 - 17.06.2017
Kierunek: Grecja i Albania, Sidari i Saranda
Kompleks: Corfu Apartments + Saranda Beach Resort
Wylot: Warszawa

Na obecną chwile obsługa biura ok - po powrocie dam znać co i jak.
Pozdrawiam.
P.s. Drżyjcie pracownicy jak i opinio o Millennium Travel - :) mam nadzieję jednak że będzie pozytywnie ważne jest też nastawienie do wyjazdu.

Może ktoś też wybiera się w podobnym terminie - dajcie znać.
IP: 77.252.158.34
Użytkownik
Posty: 1
Co oznacza pokój TPL (P)
IP: 89.78.200.159
Użytkownik
Posty: 4
triple room pokój 3 osobowy
IP: 88.199.131.136
Użytkownik
Posty: 4
Witam. Mam pytanie czy był ktoś w Bułgarii w Hotelu Royal Beach w Słonecznym Brzegu. I może powiedzieć coś na temat pobieranych zaliczek 50 euro <pokrywające ewentualne zniszczenia> . Czy są zwracane w całości....czy są jakieś trudności...pytam bo pierwszy raz spotykam się z taką kaucją...
IP: 88.199.131.136
Użytkownik
Posty: 4
Hotel Royal Beach to duży i bardzo ładny obiekt z ładnymi wnętrzami i infrastrukturą, praktycznie w samym centrum miasta. Oczywiście ma to plusy i minusy. Plusy to bliskość plaży, barów, restauracji, sklepów i wszelkiego handlu dookoła (w hotelu jest centrum handlowe), minusy to również ze względu na centrum miasta sporo hałasu zwłaszcza wieczorem kiedy cała okoliczna gawiedź wylega na deptaki, do dyskotek i klubów. Ale takie plusy czy minusy to juz indywidualne spojrzenie na to czego oczekujemy od urlopu.
Jeśli chodzi o kaucję to jest pobierana chyba we wszystkich obiektach w Bułgarii z oferty MT (kiedyś był większy wybór apartamentów). Byłem z nimi 3x w BG i nigdy nie było problemów ze zwrotem kaucji. Wiadomo, rezydent(ka) zawsze na koniec sprawdza stan apartamentu, co może się niektórym nie podobać, ale takie są warunki imprezy i trzeba się na to nastawić. Wiadomo jak się zachowujesz właściwie to raczej nie ma powodów do obaw. ;)
IP: 178.42.158.7
Użytkownik
Posty: 4
darek505 wycieczka na pewno fajna ale radzę się pozytywnie nastawić na Corfu Apartaments jeszcze w PL ;) Znajomi byli w czerwcu i trochę ponoć na "zadupiu" te apartamenty... Ładne, czyste ale do morza trzeba sobie drogę znaleźć przez jakieś trawy i krzaki ;)
IP: 178.42.158.7
Użytkownik
Posty: 2
Jak obiecywałem troszkę o mojej podróży. Na wczasach byliśmy wraz z żoną i córką na początku czerwca. Niech nikogo nie zdziwi jeśli zamiast najpierw na Korfu trafi do Albanii my właśnie tak byliśmy zakwaterowani. Kilka osób pomimo gwarancji że najpierw będzie tydzień na Korfu a później w Albanii też tak byli zakwaterowani. Najpierw o Albanii: Hotel w Sarandzie nie za duży niezbyt czysty pokoje małe łazienki bez kabin prysznicowych. Ale ogólnie wszelkie braki nadrabia miłą obsługą ( zwłaszcza kelner Tisi bardzo miły uczynny i towarzyski ). Pani rezydentka Paulina też bardzo miła pomocna ciekawie opowiadająca o okolicy. Hotel położony w pierwszej linie brzegowej, morze nieco chłodniejsze ze względu na nieopodal wypływające wody z rzeki jednak woda i tak ciepła. Basen hotelowy duży bez bajerów ale spełnia swoją rolę -czysty. Co do wyżywienia obiadokolacje bardzo smaczne, śniadania monotonne jednak można się najeść.

2 tydzień to pobyt na Korfu w Sidari. Apartamenty Frida. Tu czas się zatrzymał obiekt niedoinwestowany. Pokoje brudne ciemne zawilgocone. Obiekt położony dalej od morza jednak można dość do niego skrótem (są dwa jeden idąc na prawo od bramy wjazdowej wzdłuż budynków Apartamentów Frida, a druga ścieżka to idąc do głównej drogi tak w połowie trzeba skręcić ścieżką w lewo. Obsługa to w większości Polacy ( niestety nasi rodacy tam raczej są na wypoczynku a nie w pracy) Rezydent Pan Łukasz może i ma dobre chęci jednak jest strasznie zabiegany nie wiadomo czym nie ogarnia podstawowych tematów, dużo obiecuje nic nie robi. Konserwator Pan Darek - człowiek który pomimo wielu ponagleń o proste naprawy obiecuję że już właśnie miał iść to zrobić a nic nie robi - bardzo rozgadany na zadane proste pytanie może odpowiadać ok 15min. Na miejscu jest możliwość wypożyczenia auta za 35 euro dziennie na mieście można mieć auto już za 66 euro za 3 dni. Jedzenie śniadania to wiecznie parówki i jajka na twardo - chyba nie było nikogo kto mógłby te jajka przyrządzić w inny sposób to samo z obiado-kolacjami wieczne ziemniaki w mundurkach - nie było komu ich obrać. Co do pięknych zdjęć tego obiektu na stronach millenium niestety większość tych przepięknych palm zostały wycięte. Leżaki przy basenowe są darmowe jednak nie było do nich parasoli, dopiero na koniec wyjazdu zakupionych zostało 4 parasoli jednak bez podstawek co skutkowało tym że wywracały się od podmuchów wiatru. Dodam tylko że parasole te były składane przez gości hotelowych gdyż obsługa nie miała na to czasu. Panowie którzy je złożyli nie otrzymali nawet przysłowiowego browarka. Dla osób które się wybierają do tego obiektu warto wziąć coś na komary zarówno do gniazdka w pokoju jak i na skórę - komarzyce są bardzo szybkie i bardzo duże.

Podsumowując Albania i hotel w Sarandzie jak najbardziej godna polecenia z Korfu i apartamentów byliśmy mniej zadowoleni - jednak ze względu na miłe towarzystwo (wszystkich tu serdecznie pozdrawiam) wypoczynek oceniam na udany.

A dodam jeszcze tylko że na sam koniec w apartamentach Frida pojawiła się nowa Pani której może tam coś zmieni - niestety Pan Łukasz i jego ekipa to raczej antyreklama dla całego Biura millenium.
IP: 77.252.158.34
Użytkownik
Posty: 16
witam co taka cisza wszyscy zadowoleni z uslug milenium atak na powaznie 3 male pytania czy odbyly sie wyjazdy do hiszpania ze zwiedzanie jezeli tak to jakie wrazenia 2 czy byl ktos w chorwacji i moglby cos opisac i po 3 czyw murati jest dalej tak smacznie jak bylo czekam na odpowiedz
IP: 83.22.200.233
Użytkownik
Posty: 4
cześć jak wprowadzili obowiązkową rejestrację by dodać posta to forum umarło ja w tym roku byłem z innej firmy na Cyprze mega zadowolony w tamtym roku byłem z millenium w albani krajem byłem zachwycony obsługą rezydenta niekoniecznie który dbał o interesy właściciela hotelu lepiej niż o wczasowiczów pomijam fakt że zapłaciłem pary miesięcy wcześniej za wycieczkę do grecji a znalazłem się w albani dlatego zmieniłem biuro
IP: 88.199.131.136
Użytkownik
Posty: 16
ja w zeszlym roku mialem jechac do albani ale odwolali ten turnus dzieki czemu pojechalem na fantasyczna objazdoeke balkanski tuor z nimi bylo wspaniale jedne z najlepszych wczasow polecam dlatego pytam czy hiszpania z objazdowka doszla do skutku
IP: 83.4.144.143
Użytkownik
Posty: 72
I już po Millenium. Dzisiaj ogłosiło upadłość.
IP: 89.230.75.182
Użytkownik
Posty: 115
:shock:
IP: 89.79.28.205

Strona: « < ... 37 38 39 40 41

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij