» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Biuro ATAS

Biuro ATAS

Strona: « < 1 2 3 4 5

Autor Treść
blackpearl
Gość
ja jadę na Maltę w tym roku!!! :) Londyn zimny, ponury, a tak 2w1, wypoczynek i nauka. :) super, ja już się nie mogę doczekać! tym bardziej, że byłam już w Londynie i prócz pogody wszystko fajnie było zorganizowane. :)
IP: 89.174.99.38
bell
Gość
już czerwiec żadnych nowych dusz na pokładzie?
IP: 83.22.114.38
marika
Gość
ja jadę w tym roku do Wlk. Brytanii, w tamtym roku była koleżanka, no i teraz mnie namówiła. :)) mamy po 18 lat. z tego co mi opowiadała to obozy naprawdę fajne, ciekawie zaplanowany czas, i fajni lektorzy, także już nie mogę się doczekać wyjazdu. :)) jedziemy w terminie 30.06. - 03.08., Londyn.
IP: 91.94.18.156
kara
Gość
czy ktoś wie czy jest na facebooku stworzona grupa osób jadących do londynu w sierpniu? 17.31.08.2013.?
IP: 83.22.111.62
monia242
Gość
ooo, też bym była zainteresowana, zawsze raźnie, :) Również w tym terminie lecę do Londynu. :) mam nadzieję, że będzie co najmniej tak fajnie, jak w zeszłym roku, i że trafię na podobną rodzinę, bo tamta była super. :)
IP: 31.61.140.224
Halina
Gość
Mój syn wyjeżdżał dwukrotnie z biura ATAS, zarówno w roku szkolnym jak i w wakacje z nauczycielami ze szkoły. Nie mogę porównać jak jest z opieką ATASU. Dwukrotnie był u tej samej rodziny pochodzącedj z Jamajki. Informacja dla kogoś kto ma problem z kolorem skóry. W pokoju ciasno, piętrowe łózka . Kontakt z rodziną żaden. Mieli 5 własnych dzieci które nie miały z nimi kontaktu, przeważnie były w pokojach na górze przy swoich zajęciach. Włascicielka starała się obiady gotować pod smak dzieci. Właściciele np: jedli kurczaka na słodko a nasze dzieci spagetti. Kanapki na wynos tpowo angielskie, śniadania płatki na mleku. Ogólnie czas dobrze zorganizowany.Niektóre dzieci trafiły do fajnych rodzin , które poświęcały więcej uwagi i czasu dzieciom.
IP: 83.31.147.23
Użytkownik
Posty: 18
ja jade z atlasem 21 sierpnia, wiec mam nadzieje, ze do tego dnia nie splajtuja ;d
IP: 89.71.212.98
milena
Gość
hehe, nie no, z tego co mi wiadomo, to trzymają się dobrze już długo, także... =P sama byłam w tamtym roku z nimi w londynie, w tym roku lecę na maltę, i mogę szczerze polecić, bo było rewelacyjnie. :)
IP: 89.174.99.38
Domissiak
Gość
Jedzie ktoś do Londynu w terminie 16.07-24.07?
IP: 79.185.213.133
mniam
Gość
A 17.08-31.08. do Londynu ktoś jedzie? i właśnie czy jest jakaś grupa na fejsie?
IP: 83.22.111.177
pola
Gość
ponawiam pytanie, czy jest grupa na fejsie? jadę sama to dobrze poznać ludzi !
IP: 83.22.111.224
adrian
Gość
ja też jestem ciekawy, czy jest jakaś grupa, ktoś coś mógłby ostatecznie zrobić/ dodać. bo mam wrażenie, że dawno jest to zrobione a nikt z nas tego ogarnąć nie potrafi, tzn na grupach na fejsie nie ma żadnych informacji,, więc nie wiadomo, co gdzie i jak.. więc, byłbtm bardzo wdzięczny, gdyby ktoś wreszcie dał znać. pisze o terminie 17-31.08. pozdrawiam.
IP: 83.22.102.22
Użytkownik
Posty: 2
Jadę 3 sierpnia do Londynu na ten obóz. Jedzie ktoś?
IP: 178.42.152.33
Industrial
Gość
Ewa Baran nie powinna mieć w ogóle kontaktu z dziećmi i młodzieżą, bo się do tego kompletnie nie nadaje. Nie daje im możliwości wypowiedzenia się po angielsku i uwaza się za pępek świata!!!!!!! Nie chciała informować ludzi o szczegółach dotyczących wycieczki, pod każdym miejscem musieliśmy czekać po 40 minut, nie opowiadała po angielsku, jedynie jakieś marne ćwiczenia były w tym języku... Jedna z moich koleżanek popłakała się przez nią nawet, bo stwierdziła, że się sztucznie do niej uśmiecha, a było zupełnie odwrotnie. Pani Ewa powinna mieć na imię inaczej - HIPOKRYZJA. Ale nazwisko ma dobre.
IP: 31.61.140.240
Mooonika
Gość
Wybiera się ktoś na obóz do Londynu 17.08-31.08? proszę pisac na gg 48341730 bo też się właśnie wybieram ;))
IP: 83.22.124.225
malwina1287
Gość
ja byłam w Londynie w tym roku - było super! na pewno za rok powtórka. :) byłam z kumpelą, to zawsze raźniej, ale naprawdę strasznie strasznie jestem zadowolona, podszkoliłam język, inna kultura i wgl. :) polecam gorąco takie wyjazdy! :)
IP: 89.174.99.38
Agnieszka
Gość
Jedzie ktoś w tym roku do Jastrzębiej Góry w terminie 21.07-01.08 ?
IP: 95.49.168.207
gość
Gość
Jedzie ktoś może na obóz do Londynu w terminie 12.08 - 20.08?
IP: 83.4.143.49
Gość
Gość
Jedzie ktos do Londynu 5.08-13.08 ??
IP: 83.7.153.169
uluś
Gość
Jedzie ktoś na kurs języka angielskiego na Maltę w dniach 25lipiec do 08 sierpień2015 roku??? A może ktoś był??? Jak było????
IP: 80.50.83.6
maciek
Gość
Byłem na Malcie z żoną we wrześniu 2015. Teraz chcemy jeździć co roku :) Świetny klimat, dużo do zwiedzania, bardzo sympatyczni, życzliwi mieszkańcy nastawieni na turystów. Ceny na miejscu przystępne, bardziej jak w Grecji niż np w Londynie. Polecam Buggibę albo Qawrę. A dla tych co lubią imprezować St Julians. Trzeba pamiętać żeby wziąć przejściówkę (brytyjskie gniazdka) i krem do opalania z dużym filtrem. Wycieczki? Najlepiej jeździć samemu autobusem za 2 euro XD
IP: 89.66.108.166
Użytkownik
Posty: 1
Ja byłam już dwa razy na kursie języka angielskiego na Malcie (co prawda nie z Atasem),ale chciałam polecić jako alternatywę do drogiego i czasem szarego Londynu. Ceny zakwaterowania i kursu są na Malcie o wiele niższe nisz w Anglii. Dodatkowo angielski jest językiem urzędowym. Malta ma, dlatego długą tradycje w nauczaniu języka angielskiego. Prawie przez cały rok jest ciepło, a latem upalnie. Jest tutaj ponad 40 szkół językowych. Ja polecam Maltalingua: http://www.maltalingua.pl/ ,bo właśnie w niej byłam na kursie. Mają program dla rodzin, młodzieży i dorosłych. Świetna szkoła nad morzem z basenem na dachu oraz znakomita kadra i program nauczania.
IP: 213.165.181.86
megafajtuska
Gość
Bardzo polecam to biuro, byłam bardzo zadwowlona po obozie do Londynu i zamierzam jeszcze raz tam wrócić również z tego samego biura. Godne polecenia, świetna organizacja i kadra.
IP: 83.29.187.138
Użytkownik
Posty: 6
Biuro godne polecenia. Bardzo wartościowe wyjazdy, bogaty program, dużo zwiedzania i świetna kadra. Jeśli chce się maksymalnie wykorzystać czas na obozie a nie tylko leżeć na plaży to super propozycja na wakacje. Przy okazji ATAS sprzedaje też kursy językowe za granicą. Oferta różnych szkół za granicą jest na stronie: http://kursy.atas.pl/
IP: 89.66.108.166

Strona: « < 1 2 3 4 5

Forum turystyczne » Biuro ATAS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij