» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Pożyczka na zapłatę za wakacje

Pożyczka na zapłatę za wakacje

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 59
Przydarzyła mi się zupełnie nieoczekiwana sytuacja. Za 2 tygodnie muszę zapłacić ostatnią ratę za wakacje - dokładnie 6 tysięcy. Tak się stało, że nie mam tych środków, ale to jest chwilowe. Nie chcę rozwiązywać tematu w rodzinie - wolę pożyczkę.
Tylko kto mi tyle da na normalnych warunkach, bez kosztów z kosmosu i przy pierwszej pożyczce?
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Posty: 9
Spokojnie, dacie radę. Takie pieniądze da wam Mikro Rata - również przy pierwszej pożyczce. Warunki mają bardzo dobre - zobacz sobie na ich stronie jaki jest wynik z kalkulatora. Raty są racjonalne, macie 2 lata na zwrot, nie patrzą na BIK. Złóż wniosek i sprawdź.
IP: 178.216.92.150
Użytkownik
Posty: 59
Liczby mi się podobają. Faktycznie nie ma żadnych kosztów dodatkowych? Ile pojawia się w kalkulatorze, tyle jest faktycznie do spłacenia? Co się dzieje, jeśli będę chciał to spłacić wcześniej? Pojawiaja się jakieś koszty dodatkowe?
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Posty: 9
Nie ma żadnych kosztów dodatkowych. Pożyczki też można spłacać przed terminem. Z tego co jest mi wiadome, to wtedy zmniejszają się koszty pożyczki - ale to najlepiej doczytać w regulaminie, zapytać wsparcie parabanku. Ogólnie zapłacisz tyle, ile masz wyliczone z kalkulatora.
IP: 178.216.92.150
Użytkownik
Posty: 59
Ok, nie ma na co czekać, wniosek puszczamy. Kilka ofert pożyczek jeszcze przeglądałem i nie ma absolutnie nic, gdzie też koszty przynajmniej z kalkulacji wypadałyby lepiej. No chyba że mi ktoś jeszcze co wrzuci na ostatnią chwilę, ale tak to nie ma się nad czym zastanawiać.
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Posty: 9
W porządku. Na przyszłość radzę mieć rezerwowy kapitał pod takie sytuacje. Piszę całkowicie poważnie ;-) My tak robimy. Tym razem udało ci się ogarnąć temat z pomocą pożyczki, ale to wcale nie oznacza, że kolejnym razem będzie podobnie. Udanego wypoczynku.
IP: 178.216.92.150
Użytkownik
Posty: 59
To była wyjątkowa sytuacja i kapitał też był, tylko pojawił się nam tak kosmiczny wydatek, że po prostu nie daliśmy rady mu podołaś bez sięgania po kapitał wakacyjny. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie mieliśmy. Za rok postaramy się wygospodarować znacznie większe środki - dla świętego spokoju.
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Posty: 4
nie wiem czy taka pożyczka na wakacje to dobry pomysł
IP: 94.254.226.29
Użytkownik
Posty: 5
Ja rowniez.
IP: 87.205.34.161
Użytkownik
Posty: 12
Jeżeli mnie by było nie stać na wakacje, to by, po prostu nie pojechała i zbierałam pieniązki do kolejnych wakacji. Na pewno nie brałabym pożyczki.
IP: 37.47.78.233

Strona: 1

Forum turystyczne » Pożyczka na zapłatę za wakacje

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij