» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Podroż do Małopolski

Podroż do Małopolski

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 4
My z mężem planujemy właśnie wyjazd na weekend do Krakowa. Nie możemy tylko zdecydować się na żaden nocleg. Polecacie może hotel blisko centrum?
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 18:07, 09.03.2016. »
IP: 195.189.88.70
Użytkownik
Posty: 6
Pamiętaj, że hotele blisko centrum będą dosyć drogie, może lepiej pomyśleć o noclegu w dalszej lokalizacji na obrzeżach miasta gdzie będzie taniej a zawsze do centrum możecie dojechać komunikacją miejską lub samochodem. Tak robi większość osób i dobrze na tym wychodzi.
IP: 83.31.250.229
Użytkownik
Posty: 14
Szukaj czegoś na obrzeżach, chyba że cena nie gra dla Ciebie większej roli.
IP: 91.189.216.27
Użytkownik
Posty: 11
Na forum jest już jeden watek dotyczący noclegu w Krakowie, możesz poszukać i poczytać aby zdobyć więcej informacji. Co do hoteli w centrum- tych naprawdę nie brakuje, ale musisz uważać na ceny które czasem bywają zabójczo wysokie.
IP: 79.185.69.155
Użytkownik
Posty: 42
Kraków do tanich nie należy jednak polecam szukać promocji na portalach typu trivago czy booking. Zawsze uda mi się za pomocą tych portali znaleźć jakąś tańszą opcję.... Ewentualnie poluj na grupona.

Oprócz Krakowa polecam również takie miejscowości jak:
Wieliczka
Wadowice
Zakopane
Do żadnej z nich nie jest z Krakowa daleko, każda ma swój klimat i jest tam wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia ( szczególnie kopalnia soli w wieliczce).
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:29, 29.11.2018. »
IP: 176.221.122.164
Użytkownik
Posty: 6
A które miasto według Ciebie należy do tanich? Myślę, że jeśli ktoś wybiera się na wycieczkę do Krakowa, czy innego miasta, to raczej nie powinien jakoś zbytnio przejmować się cenami. Nie po to przecież spędza się w zabytkowych miastach urlop ;). Jeśli nie był ktoś nigdy w Krakowie, to nie ma problemu, by za bardzo rozsądne pieniądze zwiedził interesujące miejsca. Byłam w tym roku w Krakowie i brałam udział w wycieczce, którą kierowała pani przewodnik Aneta Dziedzic-Lis. Sporo zwiedziłam, wiele się dowiedziałam, a ceny były naprawdę rozsądne. Co do noclegów, różnych restauracji, itd., to dość logiczne jest, że ceny są bardzo różne i chyba nie powinno to kogokolwiek dziwić. Z resztą, co tu dużo pisać, tak jest przecież w niemal każdym bardziej znanym i obleganym przez turystów mieście. ;)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:29, 29.11.2018. »
IP: 78.10.151.15
Użytkownik
Posty: 10
Jednak są te tańsze i droższe miasta jeżeli chodzi o nocleg. generalnie mogę się zgodzić ze Kraków, Warszawa czy Wrocław są drogie i na próżno szukać taniego noclegu,co innego np: Rzeszów czy Lublin, które nie są aż tak bardzo popularne pod względem turystycznym.
IP: 79.185.22.191

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Podroż do Małopolski

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij