» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja Velika

Grecja Velika

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 >

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 2
To wiele wyjaśnia;) Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedź, również po powrocie chętnie zdam pełną relację;) Pozdrawiam Darek.


Hanna_Velika napisał
Do Daras88
Witam
Mieszkam w Velice i potwierdzam: tu nie ma adresów ;).
Tzn. nie ma ulic nie ma numerów. Listonosz zna mieszkańców a adresy na przesyłkach z poza Grecji wyglądają tak:

Imię Nazwisko
Velika
40003 AGIA LARISAS
Greece

Jesli chodzi o Studio Tolis ( i kazde inne Studio) to w większości sa nazywane/wymyślane na potrzeby Biura X i dlatego jest trudno je znależć w internecie, chyba że ktoś akurat był tam i miał coś ważnego do powiedzenia i podzielił się w internecie.
Jesli Pan przyjezdża dopiero we wrzesniu, to postaram się dowiedzieć, które to miejsce i prześlę zdjecia zrobione przez siebie. :)
Hania
IP: 83.8.90.94
Użytkownik
Posty: 19
Tymczasem w naszym biurze pozytywne zmiany!
Wycieczka do Meteory juz tylko za 15 Euro/os. z przewodnikiem polskim.
Nastepny termin to wtorek.

Wycieczka-rejs do Skiathos w środę za 30 Euro/os.

Przy zakupie obydwu wycieczek zniżka -2 Euro.

Zapraszam
IP: 87.202.154.157
Użytkownik
Posty: 3
Super :) a czy jest już grafik wycieczek na najbliższe dwa tygodnie?

TouristikiLarissa napisał
Tymczasem w naszym biurze pozytywne zmiany!
Wycieczka do Meteory juz tylko za 15 Euro/os. z przewodnikiem polskim.
Nastepny termin to wtorek.

Wycieczka-rejs do Skiathos w środę za 30 Euro/os.

Przy zakupie obydwu wycieczek zniżka -2 Euro.

Zapraszam
IP: 89.69.116.145
Użytkownik
Posty: 19
mariod napisał
Super :) a czy jest już grafik wycieczek na najbliższe dwa tygodnie?


W każdym tygodniu mamy wycieczki do Meteory i do Skiathos.
Dni wyjazdu w dużej mierze są uzależnione od zainteresowania.
W miarę mozliwości staramy się dostosować do Państwa zapotrzebowań, również w zakresie wycieczek do innych miejsc.
Dni rejsu są zależne od wolnych miejsc na promie, informacje przekazuje Kapitan ok 4-7 dni przed wypłynieciem.

Biuro czynne jest codziennie od 10:00 do 22:00 a bieżące informacje wywieszone są na zewnątrz.
Można również do nas zadzwonic pod nr. tel. (+30) 24940 56980
lub zapytać porzez poczte e-mail: touristikilarisas@gmail.com
IP: 2.86.234.7
Użytkownik
Posty: 1
Czy mozna wypozyczyc skuter w Velika lub okolicy?
Albo samochod?

Niezaleznie od tego juz sie deklaruje na przynajmniej dwie wycieczki z Touristiki Larissa w przyszlym tygodniu:)
IP: 37.190.151.202
Użytkownik
Posty: 19
bolero napisał
Niezaleznie od tego juz sie deklaruje na przynajmniej dwie wycieczki z Touristiki Larissa w przyszlym tygodniu:)


Bardzo sie cieszę :)
Przesyłam link do naszej lokalizacji. Gdyby było daleko od hotelu to prosze skontaktowac sie z nami z informacja jaki hotel i który pokój lub po prostu nr kontaktowy.
Odwiedzimy Państwa lub zadzwonimy.
Pozdrawiam

P.S.
W okolicy nie istnieją wypozyczalnie samochodów. Nablizej Larisa, Leptokaria etc...
IP: 2.86.239.200
Użytkownik
Posty: 5
Poproszę również link do lokalizacji :) 30 sierpnia wylatuję do Veliki i również jestem zainteresowana Państwa ofertą.
IP: 94.254.134.182
Użytkownik
Posty: 3
Ja również jestem zainteresowana :) Będziemy od jutra w Velice.

TouristikiLarissa napisał
bolero napisał
Niezaleznie od tego juz sie deklaruje na przynajmniej dwie wycieczki z Touristiki Larissa w przyszlym tygodniu:)


Bardzo sie cieszę :)
Przesyłam link do naszej lokalizacji. Gdyby było daleko od hotelu to prosze skontaktowac sie z nami z informacja jaki hotel i który pokój lub po prostu nr kontaktowy.
Odwiedzimy Państwa lub zadzwonimy.
Pozdrawiam

P.S.
W okolicy nie istnieją wypozyczalnie samochodów. Nablizej Larisa, Leptokaria etc...
IP: 89.69.116.145
Użytkownik
Posty: 19
Oto link do lokalizacji i serdecznie zapraszam :)

Tłumacz polski w biurze po godz. 17:30 codziennie (bez sobót)
Poza tym porozumiewamy się po grecku i po angielsku :)

https://goo.gl/19suS3
IP: 2.86.239.200
Użytkownik
Posty: 3
Witam. A jeśli zamówimy u Państwa wycieczke to czy autokar przyjedzie po Nas do willi Nikos w Kutsupii czy sami musimy dojechać do Veliki?
IP: 77.113.11.215
Użytkownik
Posty: 19
KaWaw napisał
Witam. A jeśli zamówimy u Państwa wycieczke to czy autokar przyjedzie po Nas do willi Nikos w Kutsupii czy sami musimy dojechać do Veliki?


Oczywi
IP: 2.86.239.200
Użytkownik
Posty: 19
KaWaw napisał
Witam. A jeśli zamówimy u Państwa wycieczke to czy autokar przyjedzie po Nas do willi Nikos w Kutsupii czy sami musimy dojechać do Veliki?


Jeśli Państwa hotel znajduje się "na trasie" wycieczki to oczywiście zabieramy Państwa po drodze z umówionego miejsca.
Jesli trasa prowadzi w przeciwnym kierunku, to oczywiście organizujemy dla Państwa transport do przystanku początkowego czyli Biuro Velika. W takim przypadku muszą Państwo skontaktować się znami wcześniej abyśmy mogli zorganizować transport odpowiedni do ilości osób.
Pozdrawiam
IP: 2.86.239.200
Użytkownik
Posty: 19
Grafik na nabliższe wycieczki

METEORY
Piątek, cena 15 Euro/os., z przewodnikiem polskim

SKIATHOS
Środa 16 sierpień, 30 Euro/ os.
Na pokładzie statku impreza Kapitana w języku polskim, opiekę nad Panstwem sprawuje Lider Grupy-Nikos

Jeśli powyższe terminy nie odpowiadają Państwu, prosze o szybki kontakt.
Postaramy się, w miarę zainteresowania, zorganizowac wycieczki także w innych terminach
IP: 2.86.239.200
Użytkownik
Posty: 3
Dziękuję za odpowiedź.

Jesteśmy w Kutsupii w terminie od 1 do 12.09

Na pewno się odezwiemy :)
IP: 94.254.130.47
Użytkownik
Posty: 1
Witam, we wrześniu również wybieram się do miejscowości Velika do studia Teologos z biurem rainbow. Na miejscu będziemy dopiero ok 1:00. Czy biuro informuje studio o tak późnym przyjeździe i czy są jakieś dodatkowe opłaty w apartamentach ( np. kaucja ) i ile to wynosi ? Może ktoś też był w tym studiu ,a jeżeli nie to proszę o opinie z innych miejsc noclegowych. Pozdrawiam
IP: 89.64.26.235
Użytkownik
Posty: 1
Do przedstawiciela biura.
Proszę przesłąć zdjęcie promu(statku), którym płynie się na Skiatos
IP: 77.255.103.220
Użytkownik
Posty: 19
Witam
Nasze wycieczki do Skiathos organizujemy z firmą Pegasus Cruises. Rejsy, w zależności od ilości osób, odbywaja się promem ALKYONIS (300 ososbowy) lub VENUS (500 osobowy).
Zdjęcie mniejszego promu widoczne na linku poniżej.
Venus odpowiada wielkością i wyglądem promu MANTALENA (zdjęcie także na stronie w linku)

http://www.pegasus-cruises.gr/ships.html

Pozdrawiam
IP: 2.85.71.189
Użytkownik
Posty: 19
Dla zainteresowanych bieżąca oferta (cennik):

https://www.facebook.com/Touristiki/photos/a.1485897468143176.1073741827.1483792931686963/1516856858380570/?type=3

Cennik nie uwzglęnia zniżek dla dzieci, grup i dla osób kupujacych 2+ wycieczki.
Ceny końcowe ze zniżkami są przygotowywane indywidualnie.
Proszę pytać na priv, e-mail, FB lub telefonicznie. (wystarczy wysłać nr telefonu, my oddzwonimy).

Pozdrawiam
IP: 2.85.71.189
Użytkownik
Posty: 3
darek napisał
Uważajcie na villę Janis w Velice. Tam jest pełno karaluchów! Zwłaszcza w pokojach na parterze. Nocą urządzają masowe spacery.

Czy ktoś to może potwierdzić jeszcze????
IP: 93.176.203.66
Użytkownik
Posty: 72
Aż nie mogę w to uwierzyć. Byłam w Janisie w 2014 roku i był on czysty i zadbany. Nie było żadnego robactwa. Od tego czasu minęły jednak 3 lata,więc nie wiem jak jest teraz. Może napisze ktoś, kto był w tym roku.
IP: 89.229.56.178
Użytkownik
Posty: 3
Fanka_Grecji napisał
darek napisał
Uważajcie na villę Janis w Velice. Tam jest pełno karaluchów! Zwłaszcza w pokojach na parterze. Nocą urządzają masowe spacery.

Czy ktoś to może potwierdzić jeszcze????


Czy ktoś coś wie....bardzo prosze o informację
IP: 93.176.203.66
Użytkownik
Posty: 15
Mam zamiar w 2018 roku pojechać na wakacje do Veliki. Czy może mi ktoś doradzić, którą wybrać villę: Janis czy Victoria? Będę wdzięczna za pomoc :)
IP: 83.238.133.72
Użytkownik
Posty: 3
Hej,powiedzcie proszę czy lepsza Gialos czy Nikos w Kustupi, wybieram się tam pierwszy raz i proszę o opinie ?
IP: 155.133.35.79
Użytkownik
Posty: 15
Nikos...bliżej sklepu i tawern
IP: 83.238.133.72
Użytkownik
Posty: 3
Byłam w czerwcu 2017 w Parali w La Petite Sirene i moja ocena warunków mieszkalnych to+5, czysto,nowe łóżka,szafa,stolik, w łazience też czysto,kuchnia jak to u nich - minimalistycznie, do plaży 10 min więc jak dla mnie to był jedyny minus.
Do miasta ponad kilometr 15-20 min drogi. Dziesiątki knajpek, setki sklepów i życie tętni do nocy. Każdy wieczór tam chodziliśmy na kolację, niedrogo i pysznie. W tym roku zarezerwowałam na koniec maja Kustupię , zobaczymy . Pozdrawiam :)
IP: 155.133.35.79

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 >

Forum turystyczne » Grecja » Grecja Velika

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij