» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Mrzeżyno-wakacje

Mrzeżyno-wakacje

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Witam Wszystkich

Jedziemy w wakacje do Mrzeżyna
Bardzo bym prosiła o opinie o tej miejscowości,co warto zobaczyć,gdzie warto zjeść,jak plaża ;)
IP: 188.122.11.108
Użytkownik
Posty: 6
A można zapytać dlaczego akurat konkretnie ta miejscowość? Bo moim zdaniem warto udać się także do Ustroni-Morskich gdzie nie brakuje atrakcji, sama plaża jest czysta i szeroka, a można znaleźć kameralny hotel w rozsądnej cenie dla całej rodziny.
IP: 83.31.250.229
Użytkownik
Posty: 26
Można tam na pewno zwiedzać różne ciekawe miejsca w okolicy, plaża jest zadbana jak zresztą w każdej nadmorskiej miejscowości, bo ostatnio się do tego przykłada ogromną wagę. Jest również port rybacki ale najwięcej atrakcji jest w pobliskim Kołobrzegu
IP: 89.64.42.177
Użytkownik
Posty: 10
Ja polecam Władysławowo, gdzie znajdziecie komfortowy i nie dogi nocleg w dogodnej lokalizacji,a teraz dodatkowo nie ma tłumów turystów, więc każdy z pewnością solidnie wypocznie.
IP: 79.185.22.191
Użytkownik
Posty: 19
My mamy zarezerwowane domki w Rusinowie, bardzo fajne miejsce, jedziemy na parę dni z dzieciakami bo lubią :)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 16:32, 13.02.2020. »
IP: 94.254.188.106
Użytkownik
Posty: 9
Jeśli szukacienoclegu w Mrzeżynie to mogę polecić nie daleko w Pogorzelicy piękny nowy Apartament LILY Baltic Park Pogorzelica
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 16:33, 13.02.2020. »
IP: 5.173.9.167
Użytkownik
Posty: 36
Ciekawe miejsce, wezmę je pod uwagę
IP: 89.65.58.247
Użytkownik
Posty: 43
Dokładnie! To ciekawe miejsca ale są też inne o których słyszałam i chcemy się wybrać samochodem z wypożyczalni na wakacje, zapakujemy całą rodzinę i psa i tym razem wygodnie pojedziemy do jakieś spokojnego schroniska z dala od cywilizacji.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 22:23, 30.10.2023. »
IP: 89.65.58.247

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Mrzeżyno-wakacje

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij