» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » rowerem w góry?

rowerem w góry?

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 13
Witam, mam rower kross hexagon i zastanawiam się, czy to odpowiedni rower na wyprawę w Bieszczady. Czy ktoś jeździ w góry rowerem i może coś doradzić?
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:27, 04.03.2021. »
IP: 89.67.102.110
Użytkownik
Posty: 3
Pogratulować. Jazda w górach wiąże się z ogromnym ryzykiem doznania kontuzji..
IP: 89.72.182.78
Użytkownik
Posty: 21
my na bezpośrednią wyprawę w góry na rowerach się nie zdecydowaliśmy bo nasze szkraby za małe, ale rowery zabieramy i na miejscu bardzo chętnie jeździmy, teraz w Wiśle byliśmy i świetne miejsce właśnie też na wypady z dzieciakami a sama Wisła dla rowerów dużo tras ma udanych i nie jakoś szalenie wymagających
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:27, 04.03.2021. »
IP: 83.142.188.68
Użytkownik
Posty: 3
Wycieczki rowerowe po górach to bardzo odważny i ciekawy sport. Sama nie wiem czy bym miała tyle kondycji żeby tego spróbować. Tym bardziej biorąc pod uwagę zmienność pogody jaka ostatnio u nas panuje. Dlatego poza niezbędnymi ochraniaczami na nogi, ręce oraz kaskiem warto zabrać również podstawowe leki na przeziębienie jakie może Was tam złąpać. Dzięki temu w razie problemów będziecie mogli szybko zareagować i dalej cieszyć się wakacjami :)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:28, 04.03.2021. »
IP: 88.156.27.208
Użytkownik
Posty: 10
Przede wszystkim trzeba mieć dobry i wygodny rower, który sprawdzi się podczas takich wycieczek,a po drugie opracować jak najlepszą trasę, w Sudetach jest wiele ciekawych tras i szlaków rowerowych.
IP: 79.185.22.191
Użytkownik
Posty: 2
Rower musi być dobry pod względem technicznym na takim terenie. Chociaż ja to wolę sobie rekreacyjnie tylko pojeździć i pooglądać tereny, a zatrzymać się choćby w jakimś hotelu i spokojnie podziwiać przez cały urlop Mazury. Takie mocno wyczynowe jeżdżenie to nie dla mnie.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:28, 04.03.2021. »
IP: 213.238.123.73
Użytkownik
Posty: 4
Ja to jednak preferuje troche inna aktywnosc w gorach. Kupilismy sobie wiekszego suva w salonie forda wiec mozemy spokojnie dosyc wysoko podjechac. Pozniej wybieramy sie cala rodzinka na piesza wycieczke. Rowery to jednak za duze wyzwanie dla nas
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:29, 04.03.2021. »
IP: 94.254.177.92
Użytkownik
Posty: 17
Fajna opcja, o ile masz rower do tego przystosowany i wprawę w takich wycieczkach ^^ Sporo praktycznych porad dotyczących wycieczek rowerowych po górach znajdziesz też na znanych blogach, które wspominają. Mój numer jeden to Krzysztof Skok, ale lubię też Babę na Rowerze.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:29, 04.03.2021. »
IP: 37.248.21.182
Użytkownik
Posty: 1
Dobry rower i na pewno dacie radę. Trzeba też mieć wprawę i dobrą kondycje, tak z marszu to nie każdy da przecież radę na takim wypadzie. No ale to przede wszystkim porządne rowery górskie powinny was zainteresować, to od tego trzeba będzie zacząć.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 19:27, 05.04.2022. »
IP: 94.254.176.53

Strona: 1

Forum turystyczne » rowerem w góry?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij