cześć, wraz z żona spełniamy swoje marzenie i wyruszamy w miesięczną podróż do europy zachodniej oraz ameryki łacińskiej. W związku z tym mam kilka pytań. Czasu coraz mniej, bo wyjeżdżamy na początku listopada, a do głowy przychodzi mi coraz więcej pomysłów. Mamy już wstępny plan podróży, wiemy co na pewno chcemy zwiedzić, ale chciałbym poznać także wasze zdanie co warto zobaczyć. W europie zwiedzimy hiszpanie oraz portugalie, a w ameryce meksyk, wenezuele, kolumbie. Taki jest wstępny plan. Co z kulturą w tych regionach? Mam znajomego, który twierdzi, że ludzie są tam bardzo mili i pomocni. Ja mam pewne obawy, w końcu przejedziemy i zwiedzimy dalekie zakątki świata. Rozważam kupić ubezpieczenie, żeby w razie czego nie pozostać na lodzie. Wie ktoś może którą firmę warto wybrać? W internecie najwięcej znalazłem w link4, pzu i axa. Mówili w wiadomościach, że firmy anulował ostatnie swoje loty. Miał ktoś kiedyś tak, że z kilku zaplanowanych jeden z nich się nie odbył? Jakie konsekwencje mogę wyciągnąć w stosunku do przewoźnika? Czekam na wasze opinie i dziękuję za udzielenie jakiejkolwiek odpowiedzi.
IP: 89.64.30.58