» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Łódź atrakcje

Łódź atrakcje

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 29
w przyszłym roku planuje wycieczke do Łodzi jeszcze nigdy nie byłam :)prosze mieszkańców miłośników miasta o podpowiedź co można w waszym mieście ciekwego zobaczyć co dobrego zjeść itd :)pozdrawiam
IP: 94.254.187.42
Użytkownik
Posty: 6
Jeżeli mam być szczery to moim zdaniem Łódź nie jest atrakcyjnym miastem jeżeli chodzi ściśle o turystykę czy zabytki, wręcz przeciwnie bo poza główną ulica Piotrkowską oferuje niczego, to oczywiście moje subiektywne zdanie.
IP: 83.31.250.229
Użytkownik
Posty: 29
Dzięki za opinie właśnie dlatego napisałam jade tam poraz pierwszy i może po tym dniu też tak stwierdze ale każdemu trzeba dać szanse :) nawet Katowice skąd pochodze nie są miastem turystycznym ale nawet dla mnie mieszkańca od urodzenia są ciekawym miastem pełnym życia kultury itd myślałam że jakiś mieszkaniec Łodzi też tak to miasto widzi i mi coś podpowie ..pojade i się sama przekonam ...jeszcze 38 dni ....:)
IP: 94.254.180.45
Użytkownik
Posty: 26
W Łodzi można oglądać nie tylko Ulicę Piotrkowską, równie ciekawy jest Księży Młyn, Manufaktura, Pałac Izraela K. Poznańskiego, Biała Fabryka L. Geyera / Centralne Muzeum Włókiennictwa, Pałac Karola W. Scheiblera / Muzeum Kinematografii, Ogród Botaniczny czy Cmentarz Żydowski.
IP: 89.65.50.21
Użytkownik
Posty: 6
W każdym mniejszym czy większym mieście znaleźć można całkiem sporo ciekawych miejsc, więc i w Łodzi ich nie brakuje. :)
IP: 78.10.146.220
Użytkownik
Posty: 2
W każdym polskim mieście jest sporo miejsc które warto odwiedzić. W Łodzi na prawdę warto pozwiedzać. A najlepiej zobaczyć na stronie miasta. Na pewno mają dział turystyki.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:48, 29.11.2018. »
IP: 31.0.122.29
Użytkownik
Posty: 29
Za dwa dni będe w Łodzi to sama się przekonam czy warto było jechać :) na celowniku mam Ogród botaniczny i Muzeum animacji Semafor jak więcej poczytałam to i dużo ciekawych miejsc dla siebie znalazłam :) więc jak się spodoba pierwszy pobyt to może i wróce :) pozdrawiam :)
IP: 94.254.190.28
Użytkownik
Posty: 29
Tak jak mówiłam byłam zobaczyłam i wróce kiedyś po więcej warto pojechać na 2-3 dni więc napewno w przyszłym roku tak zrobie:)całkiem inny świat niż do tej pory widziałam dużo pozytywnych zmian (widać rozbudowe i inwestycje)ogólnie jestem zaskoczona :) miło zaskoczona z tego co się słyszy że w Łodzi nic niema fajnego :)zwiedzajmy swój kraj oczami turysty :) pozdrawiam w Sobote Kraków ale to już tylko rzut beretem :)
IP: 94.254.191.35
Użytkownik
Posty: 13
Łódź to przepiękne, polskie miasto. Również często je odwiedzam, chociaż staram się nie ograniczać i docierać do każdego fajnego miejsca w Polsce. Zainteresowanym Łodzią polecam zapoznać się z wszelkimi atrakcjami turystycznymi, żeby niczego nie przegapić. Uważam, że miasto jak najbardziej godne odwiedzin! Dodatkowo jesli podrożujecie z dziećmi warto wstąpić do Ogrodu zoologicznego albo Palmiarni :)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:48, 29.11.2018. »
IP: 91.192.145.69
Użytkownik
Posty: 11
Manufaktura plus ulica Piotrkowska to w zasadzie jedyne co kojarzy mi się z Łodzią. Może nie jest to najpiękniejsze i bezpieczne miasto, natomiast warto je zwiedzić przelotem w przeciągu jednego dnia, aby mieć pojęcie jak wygląda. Na dłuższa wyprawę polecam raczej inne kierunki.
IP: 79.185.69.155
Użytkownik
Posty: 14
A polecicie jakieś dobre restauracje w Łodzi? Będę przejazdem i chcę rzucić okiem na miasto, a przy okazji coś smacznego zjeść.
IP: 91.189.216.27
Użytkownik
Posty: 61
Łódź kiedyś kojarzyła mi się zupełnie inaczej. Z brudnym przemysłowym miastem Jednak ostatnie lata sprawiły,ze zaczeła sie zmieniać na plus:
wyremontowali wiele wspaniałych kamienic
centrum jest czyste i eleganckie
znajduje się tam równeiż największe centrum handlowe w Polsce. Czyli słynna łódzka manufaktura, która bez wątpienia warto jest odwiedzić :)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:48, 29.11.2018. »
IP: 176.221.123.113

Strona: 1

Forum turystyczne » Łódź atrakcje

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij